Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka ceskeserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Dokonalý svět

Dobrý den, vítejte na stránce věnované seriálu Dokonalý svět. Seriál byl natočen TV Nova v roce 2009, ale došlo k odložení nasazení do vysílání, stejně jako u seriálu Okresní přebor.
Na podzim 2010 měly ještě premiéry seriál TV Prima Cesty domů a seriál České televize Kriminálka Staré město.

Premiérově byl vysílán od 1.9.2010 do 15.12.2010 každou středu večer na TV Nova.

První tři díly seriálu byly opakovány od 4.6.2012 do 18.6.2012 každé pondělí večer na TV Nova.

Seriál byl opakován od 11.4.2015 do 25.7.2015 každou sobotu dopoledne na TV Nova, díly byly opakovány pozdě v noci na TV Nova.

Seriál byl opakován od 7.1.2017 do 22.4.2017 každou sobotu večer na Nova Gold (dříve TV Telka), každý díl byl na téže stanici v neděli dvakrát opakován - dopoledne a večer.

Jedná se o původní seriál TV Nova, ta ho prezentuje jako seriál "z prostředí redakce luxusního časopisu Grace, nejlepšího módního magazínu v zemi".
Podtitul seriálu zní "Dokonalý svět existuje. Stačí jen zavřít oči."

Jedinečný televizní seriál plný haute couture, stylu glamour, luxusu a výjimečnosti

Hrdinky a hrdinové seriálu žijí život stejně nablýskaný jako jsou obálky časopisu, pro který pracují. Jejich dokonalý svět však stále více nabourávají každodenní všední starosti.

V pracovním prostředí si vytvářejí svět plný módy, vůní, stylu a harmonických vztahů. Zhmotňují si v něm své osobní sny. Tady si připadají silní, krásní, zkrátka dokonalí. Mimo bezpečí redakce ale narážejí. Scény ze svého osobního života se pokoušejí inscenovat podobně jako módní editorialy. Od lásky čekají romantiku, od dětí hravost a poslušnost, od partnerů nekonečnou podporu a pochopení... Vztahové karamboly řeší s naivní snahou o dokonalost. Jsou tak zároveň dojemní, směšní i blízcí divákům.

Stejně jako jejich věk a postavení se různí i problémy, které je trápí. Jsou takřka archetypální. Je tu mladá Slovenka, která přišla do Prahy dobýt svět. Věčně doufající milenka populárního politika. Matka, která se snaží skloubit rodinu a zaměstnání. Stárnoucí redaktorka, jež dokáže překvapit okolí mladistvým pohledem na svět. Nejen že dokáže s mladými kolegyněmi držet krok, ale leckdy je i předčí. Homosexuál upnutý na neopětovanou lásku. Hrdinové, kteří se realitě tak bránili, se v ní učí žít a cítí se mnohem volněji. A jejich čtenáři a diváci se naopak dozvídají mnohé o zákonitostech krásy, módy a stylu.

První řada seriálu vznikala 146 dní, během nichž prošlo před kamerou zhruba 100 herců, 24 profesionálních modelek a řada známých osobností, mimo jiné topmodelka Simona Krainová či slavný fotograf Robert Vano. V epizodních rolích se také objeví Hana Maciuchová, Chantal Poullain, Dara Rolins a další. Natáčelo se v mnoha zajímavých prostředích, například v luxusních buticích v Pařížské ulici, na golfovém hřišti na Konopišti či v novém obchodním centru Arkády na pražské Pankráci.

Dokonalý svět (TV seriál) - informace o seriálu na ČSFD.CZ

Dokonalý svět - TV Nova - oficiální stránky TV Nova

Dokonalý svět existuje... - článek na stránkách TV Nova.
Upoutávka - Dokonalý svět je konečně tady! - video na stránkách TV Nova.
Představujeme postavy Dokonalého světa - článek na stránkách TV Nova.
Představujeme postavy Dokonalého světa - video na stránkách TV Nova.

Medailonky postav:
Medailonek - Michelle - video na stránkách TV Nova - Michelle v podání Jitky Čvančarové
Medailonek - Andrea - video na stránkách TV Nova - Andrea v podání Terezy Brodské
Medailonek - Marie - video na stránkách TV Nova - Marie v podání Evy Sakálové
Medailonek - Alžběta - video na stránkách TV Nova - Alžběta v podání Jany Hlaváčové
Medailonek - David - video na stránkách TV Nova - David v podání Saši Rašilova
Medailonek - Oskar - video na stránkách TV Nova - Oskar v podání Vojty Dyka

UPOUTÁVKA - První díl Dokonalého světa - Vánoce v Karibiku - video na stránkách TV Nova.

Tvůrci
Obsazení
Popis postav
Seznam epizod
Obsah epizod

Tvůrci:

kreativní producentRadek Bajgar
výrobní producentPetr Erben
výkonná producentkaVeronika Finková
scénářMirka Vopavová
spolupráce na scénářiTereza Dusová
 Michaela Strnad
 Tereza Kopáčová
 Veronika Finková
 Vít Karas
dramaturgieRadek Bajgar
 Kristýna Žantovská
režieVít Karas
 Tereza Kopáčová
kameraPavel Berkovič
 Marek Janda
zvukPetr Forejt
střihMichal Hýka
architektMartin Kurel
 Kateřina Kopicová
kostýmyJana Medková
 Simona Rydlová

Hrají:

Eva Sakálová Marie, asistentka módního oddělení
Jitka Čvančarová Michelle, módní ředitelka
Tereza Brodská Andrea, šéfredaktorka
Jana Hlaváčová Alžběta, šedá eminence redakce
Saša Rašilov David Maxa, ředitel
Vanda Hybnerová Olga Krutvorová alias Kruťanda, ředitelka inzerce
Vojta Dyk Oskar, stylista
Juraj Kukura Vladimír Maxa, majitel vydavatelství
Martin Pechlát Pavel, manžel Andrey
Jiří Dvořák Martin Procházka, politik
Zuzana Norisová Iveta, ztřeštěná Mariina sestra
Jana Stryková Vanda, produkční
Filip Čapka George, fotograf
Kristina Lukešová Natálie, recepční
Kristýna Leichtová Bára, asistentka

Charakteristika hlavních postav:

Michelle - Jitka Čvančarová
Módní ředitelka je vždy perfektně upravená, kultivovaná a vysoce profesionální, ráda cynicky a ostře glosuje svět kolem sebe. Nové trendy nosí zásadně jako první, vždyť je objevuje! Pod pevným krunýřem skrývá citlivou a zranitelnou duši.

Andrea - Tereza Brodská
Šéfredaktorka se snaží skloubit kariéru s rodinou. Je milá a komunikativní, zároveň si je ale vědoma všeho, co její pozice obnáší. Chtěla by mít vše dokonalé a perfektní, být šéfkou, manželkou i matkou, jenže se jí nedaří vše skloubit. Ráda by pečovala o svůj zevnějšek a dobře se oblékala, ale je natolik vytížená, že jí na tyhle kratochvíle nezbývá čas.

Alžběta - Jana Hlaváčová
Šedá eminence redakce je pravá dáma. Má grácii a styl, je sebevědomá, ale zároveň někdy působí mateřsky, laskavě a vlídně. Je velice inteligentní a rafinovaná, láskyplná máma celé redakce.

David - Saša Rašilov
Ředitel vydavatelství je vzdělaný, pohledný a kultivovaný. Rád se poslouchá, nosí luxusní obleky, potrpí si na drahé boty, dobré restaurace, kvalitní vína a exkluzivní partnerky, při jejichž výběru ale nemívá příliš šťastnou ruku.

Marie - Eva Sakálová
Nová asistentka módního oddělení přijela do Prahy se sestrou ze slovenské Seredě. Je přirozeně chytrá, příjemná a milá. Zná svou hodnotu, má své názory i "modelkovský" potenciál. Je loajální a čestná, má ráda romantiku a věří v prince na bílém koni.

Oskar - Vojta Dyk
Uznávaný stylista je excentrický, emocionálně přeexponovaný homosexuál. Hysterická žena v mužském těle. Dobrá "nejlepší kamarádka". Rád se poslouchá a předvádí. Naplno prožívá své fantazie, realitu, která se s nimi neshoduje, není schopen akceptovat.

Kruťanda - Vanda Hybnerová
Ředitelka inzerce Olga Krutvorová je přísná a nekompromisní, její život ovládají čísla. Má svůj styl, s nímž ale není spokojená. Často bývá upjatá a úzkoprsá. Když už náhodou dá najevo svou ženskost, zpravidla volí laciné prvoplánové triky.

Pavel - Martin Pechlát
Andrein manžel je učitel, takže podle toho trochu i vypadá. Roztomilý sympaťák a pohodář působí jako čtyřicetileté dítě s vizáží chlapa. Některé projevy jeho chování jsou lehce machistické, pro svou ženu a rodinu však dokáže zázraky.

George - Filip Čapka
Módní fotograf si zakládá na image bohéma a Casanovy. Lehce živočišný týpek se nechce "vázat", vyhovuje mu jeho životní styl. Sice je trochu otrávený prostředím, v němž působí, ale je příliš líný ve svém životě cokoliv měnit.

Maxa - Juraj Kukura
Majitel vydavatelství vybudoval firmu od nuly a je na to hrdý. Inteligentní elegán a suverénní egoista má k gentlemanovi opravdu daleko. Zvykl si, že svět skáče, jak on píská. Velí všemu a všem a vůbec ho nenapadne ptát se někoho na jeho názor.

Iveta - Zuzana Norisová
Mariina ztřeštěná sestra je lehce ordinérní a sebevědomá a spontánní. Velmi rychle se v novém prostředí zorientuje a pochopí, že vlastně nechce pracovat. Myslí si, že je hezká, a umí svou krásu prodat. Často v dobrém úmyslu dělá druhým "medvědí služby".

Vanda - Jana Stryková
Sympatická holka odvedle, žádná krasavice, ale normální temperamentní ženská. Je milá, usilovná, velmi pracovitá a v tom, co dělá, bezkonkurenčně šikovná. Má problém sehnat chlapa, a biologické hodiny jí přitom bijí na poplach.

Politik - Jiří Dvořák
Tajný milenec módní ředitelky Michelle se drží životní filozofie, že účel světí prostředky, a nerozpakuje se ani zneužít city druhých. Užívá si luxusní přítelkyni, ve svém životě však nehodlá nic měnit a své vydobyté pozice dokáže tvrdě hájit.

Bára - Kristýna Leichtová
Šéfredaktorčina neocenitelná asistentka, výkonná, spolehlivá a velkorysá. Všechno se včas dozví a perfektně zajistí. Dění v redakci dokáže glosovat s nezaměnitelným humorem, skrytý význam jejích poznámek většinou naivnějším kolegyním uniká.

Natálie - Kristina Lukešová
Milá, hezká holčina, důvěřivá popleta a naivní až k zbláznění. Tak trochu diblík, který všechno bere vážně a z nedostatku vlastních prožitků se snaží žít alespoň zprostředkovaně životy druhých. Mladičká, má před sebou ještě tolik nových věcí...

Názvy dílů:
1anotaceVánoce v KaribikuVoyo.cz  7.   1. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.00)  8.   1. 2017 (Nova Gold 11.10 ‑ 12.05)11.   4. 2015 (TV NOVA 08.55 ‑ 10.05)
2anotaceVšechno má svůj stylVoyo.cz14.   1. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.00)15.   1. 2017 (Nova Gold 10.55 ‑ 12.00)18.   4. 2015 (TV NOVA 08.40 ‑ 09.45)
3anotaceVšechno se dá zaříditVoyo.cz21.   1. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)22.   1. 2017 (Nova Gold 10.40 ‑ 11.45)25.   4. 2015 (TV NOVA 08.15 ‑ 09.20)
4anotacePrvní dámaVoyo.cz28.   1. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)29.   1. 2017 (Nova Gold 11.05 ‑ 12.10)  2.   5. 2015 (TV NOVA 08.30 ‑ 09.40)
5anotaceMusíš se víc snažitVoyo.cz  4.   2. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)  5.   2. 2017 (Nova Gold 10.40 ‑ 11.45)  9.   5. 2015 (TV NOVA 08.25 ‑ 09.30)
6anotaceProměnaVoyo.cz11.   2. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)12.   2. 2017 (Nova Gold 10.40 ‑ 11.45)16.   5. 2015 (TV NOVA 08.05 ‑ 09.10)
7anotaceDůkaz láskyVoyo.cz18.   2. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)19.   2. 2017 (Nova Gold 11.00 ‑ 12.05)23.   5. 2015 (TV NOVA 07.55 ‑ 09.00)
8anotaceDokonalé maskováníVoyo.cz25.   2. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)26.   2. 2017 (Nova Gold 11.00 ‑ 12.05)30.   5. 2015 (TV NOVA 08.05 ‑ 09.10)
9anotaceJak se píší článkyVoyo.cz  4.   3. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)  5.   3. 2017 (Nova Gold 11.05 ‑ 12.10)  6.   6. 2015 (TV NOVA 07.50 ‑ 09.00)
10anotaceCo chce dáma od mužeVoyo.cz11.   3. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)12.   3. 2017 (Nova Gold 11.10 ‑ 12.15)13.   6. 2015 (TV NOVA 07.55 ‑ 09.05)
11anotaceStarý pes a nové kouskyVoyo.cz18.   3. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)19.   3. 2017 (Nova Gold 11.05 ‑ 12.10)20.   6. 2015 (TV NOVA 08.05 ‑ 09.15)
12anotaceCesta k úspěchuVoyo.cz25.   3. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)26.   3. 2017 (Nova Gold 11.10 ‑ 12.15)27.   6. 2015 (TV NOVA 08.25 ‑ 09.35)
13anotaceSplněné snyVoyo.cz  1.   4. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)  2.   4. 2017 (Nova Gold 11.20 ‑ 12.25)  4.   7. 2015 (TV NOVA 08.05 ‑ 09.15)
14anotaceOsobní životVoyo.cz  8.   4. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)  9.   4. 2017 (Nova Gold 10.30 ‑ 11.35)11.   7. 2015 (TV NOVA 08.10 ‑ 09.25)
15anotaceKde tikají hodinyVoyo.cz15.   4. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)16.   4. 2017 (Nova Gold 10.35 ‑ 11.45)18.   7. 2015 (TV NOVA 08.20 ‑ 09.35)
16anotaceOpravdová divočinaVoyo.cz22.   4. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05)23.   4. 2017 (Nova Gold 10.30 ‑ 11.40)25.   7. 2015 (TV NOVA 08.15 ‑ 09.30)

Již dostupné anotace:

1. díl -   7.   1. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.00), opakování:   8.   1. 2017 (Nova Gold 11.10 ‑ 12.05), 11.   4. 2015 (TV NOVA 08.55 ‑ 10.05)   Na seznam všech dílů
Vánoce v Karibiku Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Ředitelé, redaktorky fotografové, modelky... Sebevědomě předkládají čtenářkám dokonalý svět, avšak jejich soukromý svět má k dokonalosti daleko. A když mezi ně nastoupí nezkušená a módním světem nezkažená dívka, převrátí jejich životy úplně naruby.
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

Každý týden na novinových stáncích leží nové číslo časopisu Grace, nejlepšího módního magazínu, který je na trhu k mání… Je o tom přesvědčená Alžběta, nejzkušenější redaktorka Grace, která mu věnovala 30 let svého života, nepochybuje o tom módní řediNova Gold Michelle, která rozhoduje o tom, co se bude nosit, a jde směle se stejným šarmem v Alžbětiných stopách, a pochopitelně i šéfredaktorka magazínu Andrea, která přestože denně svádí zápas mezi rodinou a prací, má na starosti každé slovo, co se na stránkách časopisu objeví. Muži do módního časopisu moc nepatří, a pokud ano, jsou velice originální. Nade vší pochybnost je jediným svého druhu Vladimír Maxa, majitel a vydavatel Grace. Na jeho okouzlujícího syna Davida si myslí všechny ženy bez výjimky a nejen ony, i když nejblíž se k němu zatím dostala šéfka inzertního oddělení Vanda, k ní se ale raději nepřibližuje nikdo. A do pánského týmu ještě patří dva jedinečné exempláře. Fotograf Jirka alias George, co to zkouší na každou modelku, a módní stylista Oskar, který také hledá lásku, ale na opačném pólu. Právě se bojuje s časem. Na poslední chvíli se fotí léto v Karibiku a Oskar přišel s úžasným nápadem. Všichni si to ale nemyslí. A k tomu ještě probíhá konkurz na novou módní asistentku. Dokonce na něj přijela i slečna Iveta ze slovenské Seredě v doprovodu své sestry. Bude mít Michelle konečně asistentku?

2. díl - 14.   1. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.00), opakování: 15.   1. 2017 (Nova Gold 10.55 ‑ 12.00), 18.   4. 2015 (TV NOVA 08.40 ‑ 09.45)   Na seznam všech dílů
Všechno má svůj styl Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Ředitelé, redaktorky fotografové, modelky... Sebevědomě předkládají čtenářkám dokonalý svět, avšak jejich soukromý svět má k dokonalosti daleko. A když mezi ně nastoupí nezkušená a módním světem nezkažená dívka, převrátí jejich životy úplně naruby.
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

Redakce časopisu Grace má novou asistentku Marii a neodolatelný fotograf George má novou kočindu Ivetu. Sestry se rozhodly, že se do Seredě nevrátí…
Marie se dozvídá první pravidla, jak to chodí v magazínu, ale nikdo na ni nemá příliš času. V redakci vládne napětí a značná nervozita. Grace čeká zahraniční návštěvu z francouzského módního domu Fatalle, je to velký, ne-li nejzásadnější inzerent. Zatímco se delegace domlouvá na podmínkách, za jakých bude v časopisu inzerovat, ve studiu se znovu fotí ta nešťastná vánoční móda. A Oskar přinesl pár senzačních kousků od mladých výtvarníků. Zase dokazuje, že je bůh módy. Ale vydavatel Maxa i francouzský inzerent chce na svých stránkách vidět produkty Fatalle, a ty tam nejsou. Vladimír Maxa ke zděšení všech vyhodí Oskara na hodinu. Připravil magazín o 10 miliónů…
Michelle se chystá se svým supertajným a superženatým poprvé na veřejnost, ale premiéra se nekoná. Ani Marie nezačne kariéru v magazínu zrovna šťastně. A navrch k tomu všemu svolá vydavatel Maxa celou redakci na noční poradu, aby se sečetly ztráty a našli viníci. Nikdo ale neví, kde je Oskar…

3. díl - 21.   1. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování: 22.   1. 2017 (Nova Gold 10.40 ‑ 11.45), 25.   4. 2015 (TV NOVA 08.15 ‑ 09.20)   Na seznam všech dílů
Všechno se dá zařídit Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Ředitelé, redaktorky fotografové, modelky... Sebevědomě předkládají čtenářkám dokonalý svět, avšak jejich soukromý svět má k dokonalosti daleko. A když mezi ně nastoupí nezkušená a módním světem nezkažená dívka, převrátí jejich životy úplně naruby.
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

Grace truchlí pro Oskara, ale „show must go on“. Připravuje se další číslo, zatímco policie vyšetřuje okolnosti Oskarovy sebevraždy. Michelle navrhne, že by si Oskar zasloužil krásný pohřeb. A Vanda s Alžbětou to pojmou jako velkolepou produkci.
I Olga Krutvorová alias Kruťanda hledá viníky a chce, aby Andrea vyhodila celé módní oddělení včetně Michelle. Když se jí to nepovede přes Andreu, zkusí to přes samotného vydavatele Maxu, a ten jí velice rád vyhoví. Michelle je propuštěná a zoufalá.
Marie se učí, je hodná a snaživá, kdežto Iveta zlobí. Neuklízí ani nevaří a George to přestává bavit.
David si v baru s nezletilou modelkou zadělá na pěkný skandálek v bulváru, ale Alžběta hravě fotografa zkorumpuje přes jeho módy chtivou manželku. Iveta nepřestává toužit po kariéře v módním časopisu. Leží v magazínech od rána do večera, a tak moc dobře ví, že se v nich móda od francouzské Fatalle vůbec neobjevuje, protože není dobrá. Tahle zpráva, kterou přinese Marie do Grace, rozežene všechny mraky a Michelle se může vrátit. Davidovi se Marie začíná vyplácet.
Ještě než se všichni sejdou na velkolepém a dojemném pohřbu Oskara, svolá Michelle své nejbližší v redakci. Objevila bílý svatební oblek, který měl Oskar promyšlený až po stříbrného krokodýlího samečka, kterého chtěl mít v klopě. Kdo ale měl být jeho vyvolený?

4. díl - 28.   1. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování: 29.   1. 2017 (Nova Gold 11.05 ‑ 12.10),   2.   5. 2015 (TV NOVA 08.30 ‑ 09.40)   Na seznam všech dílů
První dáma Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Ředitelé, redaktorky fotografové, modelky... Sebevědomě předkládají čtenářkám dokonalý svět, avšak jejich soukromý svět má k dokonalosti daleko. A když mezi ně nastoupí nezkušená a módním světem nezkažená dívka, převrátí jejich životy úplně naruby.
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

David zve Marii jako výraz díků za pomoc na večeři do restaurace. Natálie, jedna z redakčních dokonalých dívek, z toho nemá ani trochu radost, Davida miluje a na Marii žárlí. Celou Grace se nese rodící se love story.
Michelle a její supertajný milenec se opravdu milují. Když je to tajné, je to krásné, jinak Politik hlídá každý detail, který by mohl vést k prozrazení. Je-li na košili stopa po rtěnce, mizí v popelnici. Michelle se to přestává líbit, chce rande u politika doma, jako důkaz lásky.
Andrea s redakcí hledá výjimečnou ženu na titulní stránku a dojde k tomu, že takovou je pouze První dáma. Alžběta ví, jak se k ní dostat. Když se jí podaří prolomit oficiózní slupku první dámy a Michelle téměř paralyzovat jejího tajemníka, proběhne focení v příjemném a přátelském duchu. Obálka je, jak jinak, skvělá!
V důsledku nepříznivých okolností skončí Marie ve spacáku v redakci, ale Alžběta to tak nenechá. Dá jí klíče od Oskarova bytu, kde má být její nový domov. Ani jedna z nich netuší, že tam nebude úplně sama…

5. díl -   4.   2. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování:   5.   2. 2017 (Nova Gold 10.40 ‑ 11.45),   9.   5. 2015 (TV NOVA 08.25 ‑ 09.30)   Na seznam všech dílů
Musíš se víc snažit Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Marii nová role módní asistentky docela jde. Zato Andrea bez pomoci matky nestíhá nic tak, jak by chtěla. Focení na farmě se nedaří, modelka spadla z koně a o tom, že by si na něj znovu sedla, nechce ani slyšet. Po ruce je na place jediná žena, která se vejde do modelů - Marie!
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

Marie se „zabydluje“ v nové roli módní asistentky a docela jí to jde. Zato Andrea bez pomoci matky nestíhá žádnou ze svých rolí, tak jak by chtěla. A focení na farmě se nedaří, modelka spadla z koně a o tom, že by si na něj znovu sedla, nechce ani slyšet. „Po ruce na place“ je jediná žena, jež se vejde do modelů, které se fotí. Marie! A fotoshop a retuš umějí zázraky. Marně se Marie brání, že není modelka, pronájem stáje a vraníka je nesmlouvavý diktát. A k překvapení všech focení dopadne dobře. Situace se trochu zkomplikuje tím, že agentura postižené modelky chce Grace pokutovat 500 tisíci. David ale vymyslí chytrou léčku, do které se modelka chytí i se svým agentem. Andrea sice nestihne besídku své dcerky, ale Linda jí to odpustí. Ví, že se máma hrozně snaží, tak jako se snažila i ona, aby se pro ni naučila básničku na besídku. Marie má zaděláno na kariéru modelky, ale cítí, že do tohohle světa nepatří, a hledá radu u Alžběty. Ta považuje za zahozenou šanci to nezkusit. Moc dobře ví, že takové šance nepřicházejí v životě dvakrát. Překvapení způsobí Marii i obsah Oskarovy skříně. Konečně ji otevřela, aby si něco na sebe „vypůjčila“, a k šatům přibyl i duch zemřelého Oskara. Odteď jí bude občasným společníkem a módním poradcem. Nejen Marie, ale i Kruťanda se snaží změnit svou image. Podoba generála v kostýmu je jí ale natolik vlastní, že šaty, které jí Michelle doporučí, rychle skončí v koši. Iveta přestane žárlit a pomůže Marii před focením s kosmetikou. Marie tedy stojí před fotoaparátem ještě jednou, tentokrát v ateliéru. Fotí ji David a vyjde to. Možná i proto, že to mezi nimi opravdu začíná jiskřit… Záhadou zůstávají jenom Oskarovy svatební boty. Kdo z redakce mu je koupil?

6. díl - 11.   2. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování: 12.   2. 2017 (Nova Gold 10.40 ‑ 11.45), 16.   5. 2015 (TV NOVA 08.05 ‑ 09.10)   Na seznam všech dílů
Proměna Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Proměna paní Dany z Hradce ve femme fatal se moc nepovede, zato Iveta se promění v pindulínu, až se George nestačí divit. Největší změna ale nastane s Michelle. Zjistí, že Politik není její láska, ale její problém.
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

Grace připravuje v lázeňském wellnes centru nové číslo s tématem makeover. Jestli čtenářky na ženských magazínech něco milují, tak jsou to právě proměny obyčejných žen v superstar. Tým vizážistů a stylistů na nich pracuje tak důkladně, že je stěží doma poznají. Fotky před a po jsou pro všechny největším dobrodružstvím. Do wellnesu překvapivě přijíždí Tereza „Politiková“. Poslal ji tam Martin, aby mohl strávit večer s Michelle, ta se ale rozhodne, že raději zůstane s Terezou. Iveta najde doma George v posteli s jakousi slečnou a dozví se, že přece mají volnou lásku. Manžel paní Dany z Hradce je s proměnou své ženy nespokojený a přijede ji reklamovat. Chce zpátky svou ženu! Marie, které se paní Dany zželelo, přemluví Michelle a proměna se odehraje ještě jednou. Zdrcená Iveta se v baru od své kolegyně Renči dozví, jak se má chovat správná pindulína, která muže zdobí a on jí za to platí. Michelle a Tereza si ve vířivce povídají o svých „mužích“ a jenom Michelle ví, že obě mluví o jednom a tom samém. Politik to doma nakonec sám nevydrží a snad i ke svému překvapení vyrazí do wellnesu za nimi. Iveta jde vážně za svým cílem stát se dokonalou pindulínou. Zdá se, že s Fanoušem jí to pindulínovské „desatero“ náramně funguje. A Michele se ujistí, že Politik není její láska, ale problém, a rozhodne se, že vztah ukončí. David sděluje Marii, že jí jistá modelingová agentura nabízí práci modelky, a zve ji na večeři. Také Iveta přinese Marii dárek k narozeninám a přitom vyděsí Oskara k smrti. Marii se potvrdí, že Oskara vidí jenom ona, že je jenom „jejím“ společníkem, a snaží se z něj dostat, kdo mu koupil ty bílé svatební boty, které jsou pro celou redakci záhadou. Lámou si s tím hlavu i redakční drbny, rády by vypátraly, kdo mohl být Oskarovým milencem, a jestli dokonce nebyl i jeho vrahem. Iveta sehraje Georgovi navlas stejnou scénku o volné lásce. Bere ji tak volně, že odejde s Fanoušem středem a ani se neohlédne. David bere Marii na narozeninovou oslavu. „Oběhne“ s ní pár butiků v Pařížské, a potom se u vína dozví, co vlastně Marie chce, když nestojí o to být modelkou... A takovou odpověď opravdu nečekal.

7. díl - 18.   2. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování: 19.   2. 2017 (Nova Gold 11.00 ‑ 12.05), 23.   5. 2015 (TV NOVA 07.55 ‑ 09.00)   Na seznam všech dílů
Důkaz lásky Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Andrea s Pavlem mají krizi. Rodina, práce, hypotéka, prostě nezvládají. Marie startuje kariéru modelky, což Davida nesmírně přitahuje. Zato Michelle se zhroutí všechny plány, když se dozví od Terezy radostnou novinu...
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T, Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie T. Kopáčová

Politik se přestává skrývat, dokonce Michelle doprovází do redakce. Ale Michelle to nestačí, chce pořádný důkaz lásky. Nejlépe být s ním vyfotografována na prvních stránkách časopisů coby iniciátorka charitativní módní přehlídky. Už se vidí, jak s ním a šéfem demokratů předává africkým dětem šek na jeden milión. Andrea s Pavlem už jsou zase „bez hlídání“ a řeší, kdo bude doma s Toníčkem, který si za asistence poslední chůvy zlomil nohu. George nemá nejlepší den, Iveta si odstěhovala všechny věci a focení módy do celého čísla dostal nějaký anglický fotograf. Zato on má nafotit charitativní módní přehlídku, taky charitativně. Marie se připravuje na schůzku s agentem modelingové agentury a Oskar jí dobře poradí, jak se obléct a jak zapůsobit. Natálie má pro redakční drbny bombu – Oskarovi přišel dopis od Karla Lagerfelda, a když jej otevřou, najdou podepsanou pracovní smlouvu. Natálie odnese zprávu na policii a vůbec nechápe, proč je to nezajímá. Drbny jsou rozhořčené a rozhodnou se, že vezmou spravedlnost do svých rukou a budou pátrat samy. Andrea chce po Davidovi, aby jí podepsal paragraf na hlídání Toníčka. A Marie aby ji uvolnil na dva dny, protože má fotit. Redakce chystá zdvojené číslo, je to vyloučené! Když se ale David dozví, že má Marie fotit pro Humanic, mění to situaci. Zdá se, že to udělala kvůli němu. Michelle má jiné starosti, chystá se na rande s Politikem a doufá, že jí oznámí, že odchází od Terezy. S tou se má Michelle také sejít, má pro ni také novinu. Andrea situaci v práci a doma těžce nezvládá. Pohádá se s Pavlem, vracejícím se z piva, na které zašel s kamarády. Ráno Pavel tichou domácnost zruší zprávou, že dal výpověď, protože z jeho platu rodinu a hypotéku neutáhne. Marie úspěšně nafotí a David to velice ocení. Že by oboustranné důkazy lásky? Zato Tereza Michelle oznámí radostnou novinu, která všechno změní… I plány s charitativní přehlídkou.

8. díl - 25.   2. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování: 26.   2. 2017 (Nova Gold 11.00 ‑ 12.05), 30.   5. 2015 (TV NOVA 08.05 ‑ 09.10)   Na seznam všech dílů
Dokonalé maskování Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Kosmetika umí zázraky, ale největší zázrak je zplodit dítě. Vandě už to dochází, ale jde na to od konce. Nejdřív dítě a pak se uvidí. Zatímco Marie s Davidem jsou v prvním stadiu okouzlení, Kruťanda tvrdě pracuje na tom, aby bylo i posledním...
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie T. Kopáčová

Všechny vzorky kosmetiky, které se vyzkoušejí a vyfotí na stránky časopisu, se jednou za čas rozdělí mezi osazenstvo redakce, říká se tomu královské dělení. Marie po noci strávené s Davidem přichází pozdě, takže na ni nic nezbude, ale vůbec jí to nevadí. Všechny ženy pojmou podezření, že je v tom nějaký muž, a snaží se vypátrat, kdo to je. I Andree se změnil život od okamžiku, co je Pavel na mateřské dovolené. Snídaně do postele, šťastné děti, vyžehlené prádlo a ona v klidu a s předstihem stíhá svou práci. Vandě stále hlasitěji tikají biologické hodiny a dělá si mezi kolegyněmi průzkum... Iveta přijíždí do Grace, tentokrát jako asistentka nového přítele Fanouše, který přijel nabídnout originální kozí kosmetiku z Valašska a má nezamaskovatelný vesnický „půvab“. David vezme Kruťandu na kulečník, a ta namísto vášnivé noci musí spolknout hořkou pilulku. Pro Fandu jako největšího kosmetického klienta pořádá party. Očekává stoprocentní účast a vstřícné chování. Focení kosmetických trendů se nedaří, protože je vedro a rozbitá klimatizace. Vanda ale řeší hlavně, kde sehnat samce, který ji oplodní. A protože nikde žádného pořádného nevidí, rozhodne se pro dítě ze spermobanky. Zaskočí ji doktorova rada, že u nás zatím nejlépe funguje sex. Rozhodne se tedy, že správným lovištěm bude chystaná party. Pokus utajit rodící se vztah vydržel Marii s Davidem sotva pár hodin. Kruťanda vymyslí plán, jak se Marie zbavit. Iveta vyzkouší Fandův samoopalovací krém, zežloutne a zflekatí. Fandovy dny jsou sečteny. Na party se zavěsí do Kopišty a Vanda do sympatického Fandova kolegy Petra. Snižuje pomocí whisky natolik požadavky na případného oplodňovače, že si ani nevšimne, že je moc sympatický. Stráví spolu noc, ale velké překvapení ji teprve čeká…

9. díl -   4.   3. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování:   5.   3. 2017 (Nova Gold 11.05 ‑ 12.10),   6.   6. 2015 (TV NOVA 07.50 ‑ 09.00)   Na seznam všech dílů
Jak se píší články Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Kruťanda se nedokáže smířit s tím, že David chodí s Marii a to zcela veřejně. Rozhodne se přejít ke konkurenci, ale to nepřipustí vydavatel Maxa. Ani Vanda nenechá nic náhodě, když jde o její vytoužené dítě. Vůbec ji nenapadne, že právě nešťastná náhoda by jí to mohla překazit...
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie T. Kopáčová

Grace chce věnovat číslo mužům, protože jsou po módě a kosmetice třetím nejsledovanějším tématem. Redaktorky se rozhodnou pro Andreina manžela Pavla, který po všech stránkách splňuje ideál moderního muže. Marie s Davidem jsou natolik zamilovaní, že nevěnují příliš pozornosti tomu, že mají hodně odlišné představy, co od vztahu očekávají. Vanda se snaží ze svého doktora vymámit recept na okamžité otěhotnění. Dost jí udiví rada, že stačí nepolevovat v sexu. Kopišta přesvědčuje Kruťandu, aby odešla z Grace, kde jí nikdy neumožní plně rozvinout své schopnosti. Když David s Marií zinscenují pro Grace „kancelářský sex“, čímž všechny pobaví, a zároveň jim oznámí, že spolu opravdu chodí, Kruťanda se rozhodne se s Kopištou sejít. Redaktorka Klára zpovídá Pavla a rodí se upřímná zpověď muže na mateřské dovolené. Redakční drbny mají spadeno na tajného policistu, který už nějaký čas předstírá, že je nový počítačový technik. Jsou přesvědčeny, že je bývalý Oskarův milenec, proto musí zjistit, jestli je nebo není homosexuál. Vanda zpracuje doktora, aby souhlasil s umělým oplodněním. Musí přijít i s Petrem, a to nejdéle hodinu po „odběru spermatu“. Olga vyráží do útoku, chce prosadit designové změny v časopisu, ale David ji tvrdě usadí. Naštve ji to a pohrozí, že odejde. Mezitím si drbny otestovaly falešného „ajťáka“ a zjistily, že není „teplej“, ale „božskej“. Vanda inscenuje inseminaci a následně divokou jízdu Prahou, aby byly s Petrem včas v nemocnici. K Davidovi se přes drbny donese, že Jelínek koupil licenci na Vogue. Otec i syn pochopí, kam Kruťanda míří, a vymýšlí strategii, jak neztratit inzerenty ani klienty. U Andrey doma probíhá velké focení a interview. Klára sice zpovídá oba manžele, ale článek nakonec k Pavlově nelibosti zase straní ženskému pohledu. Kruťanda dala výpověď a jde podepsat novou smlouvu s Jelínkem. U stolu v kavárně s ním sedí i Vladimír Maxa. Vítá Olgu, neboť očekává, že předá Jelínkovi jejich cenné seznamy. A Olga se pokorně vrací do Grace. David vyráží s Marií na hory, ale obstarožní výbava, kterou jí půjčily kolegyně, končí v kontejneru. David má přece styl, a ten musí mít i jeho přítelkyně. Jenom Vanda se neraduje. Její dokonalý inseminační plán nepočítal s nešťastnou náhodou…

10. díl - 11.   3. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování: 12.   3. 2017 (Nova Gold 11.10 ‑ 12.15), 13.   6. 2015 (TV NOVA 07.55 ‑ 09.05)   Na seznam všech dílů
Co chce dáma od muže Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Každý rok vyhlašuje Grace soutěž o nejstylovějšího muže. Adeptů je nedostatek a tak Michelle vyrobí hvězdu z téměř neznámého muže. Také Marie se přizpůsobuje Davidovým nárokům a představám, jak spolu budou žít. A těm je už Oskarova garsonka malá.
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie T. Kopáčová

Každý rok vyhlašuje časopis Grace dvacet nejstylovějších lidí České republiky, ale není snadné je nalézt. Michelle se rozhodne, že bude hledat mezi mladými umělci. Od té doby, co se rozešla s Politikem, hledá vhodného muže prakticky každý den. Nakladatel Maxa zjistí, že David dělá Marii manažera, a vůbec se mu to nelíbí. Ani to, že ji David pozval k nim na večeři. Marie si jde pro tuto příležitost s Ivetou koupit nové šaty. Butik, který jí David doporučí, je samozřejmě exkluzivní a šaty zaplacené. Zato u Andrey a Pavla nemají na rozhazování. A tak si Pavel o kole, které by chtěl k narozeninám, může nechat jenom zdát. V roli chlapíka, co nic nevydělá, mu není ani trochu dobře. Večeře u Maxů nedopadne nejlépe. Starý Maxa servíruje kromě šneků i sarkasmus. Marie se urazí a David se rozhodne, že opustí otcovo sídlo. Michelle dodá kandidáta na nejstylovějšího muže, ale musí ho teprve „vytvořit“. Marie hledá byt a David najde právě rekonstruovaný loft na Vinohradech. Když Marie zjistí, že přijde na 50 tisíc měsíčně, zděsí se. Michelle předvádí, jak se dělá z nýmanda hvězda. Za týden je připravena pro nakladatele fotostory s novým objevem, mladým sklářem Patrikem Rendlem. Pavel se marně pokouší sehnat práci na pár hodin v týdnu. Přesto s Andreou najdou způsob, jak překonat krizi a udělat druhému radost… Když si Michelle přetvoří Patrika k obrazu svému, začne se jí opravdu líbit. Jenže on ji považuje za hodnou tetu, která mu pomohla ke slávě a penězům a mohla by se postarat i o jeho přítelkyni. To je pro Michelle pěkně studená sprcha…

11. díl - 18.   3. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování: 19.   3. 2017 (Nova Gold 11.05 ‑ 12.10), 20.   6. 2015 (TV NOVA 08.05 ‑ 09.15)   Na seznam všech dílů
Starý pes a nové kousky Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Michelle se s Davidem vsadí, že z Marie udělá skutečnou hvězdu přehlídkových mol. David Marii nevěří a neskrývá překvapení, že to dokázala. A Marii Davidova hráčská vášeň přesvědčí o tom, že ji nemiluje a že se má o sebe začít starat sama.
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie T. Kopáčová

Marie se stěhuje z Oskarovy garsonky do Davidova vinohradského loftu. A s Mariinou skříní se stěhuje i Oskarův duch. Michelle konečně našla ideálního partnera, je čtyřnohý a slyší na jméno Dior. Po jednom náročném focení, které se završilo notnou dávkou whisky v baru, se Michelle s Davidem vsadí, že udělá z Marie opravdovou modelku. Cena za prohru je vysoká. Posadit se na Staroměstském náměstí ve spartakiádním „outfitu“ a s transparentem v ruce: jsem homosexuál. Dohodnou se, že nejbližší příležitostí je přehlídka uznávané módní návrhářky Diany. David Marii přemluví, aby to vzala jako výzvu. Marie se Dianě představí v improvizované zkoušce chůze a je to dost fiasko. Michelle ji ale přesvědčí, že jí pomůže a že to spolu dokáží. Na fittingu čili zkoušce před přehlídkou se Marie nesetká s vřelým přijetím mladších kolegyň. Naopak ji považují za trapnou a protěžovanou. A navíc je tlustá! Marii nastávají galeje. Michelle jí hlídá jídelníček, honí ji do posilovny i do schodů, nutí skákat přes švihadlo a změnit celou životosprávu. Diana navštíví vydavatelství a v nestřeženém okamžiku se Dior poměje s její fenkou. Je nutné to Dianě zatajit, neboť je v sázce čistota „rasy“ a rodové linie. Ale mít jistotu znamená vyzkoušet na fence gravitest… Nastal den módní přehlídky. Mariiny obavy David i Michelle rozptýlí, dostaví se všichni z redakce. Někdo aby viděl Mariin triumf, jiný aby zažil její fiasko. Do zákulisí se propašuje i Gossip tým, který má v zákulisí odchytit Dianinu fenku a otestovat její možnou graviditu. Odloženého testu na toaletách se zmocní Vanda a vyzkouší. ho. Módní show je bojem místa v první řadě. Ti, kdo zvítězí, vidí v bezprostřední blízkosti, jak Marie padne do pasti modelek, což znamená i pád na molu. Její přirozená reakce je ale mnohým sympatičtější než dokonalost ostatních dívek. Na party po přehlídce jí gratuluje i Simona Krainová. Marie ale k radosti důvod nemá. Dozvěděla se, že si ji David spletl se svými oblíbenými kobylami, na které sází na dostizích…

12. díl - 25.   3. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování: 26.   3. 2017 (Nova Gold 11.10 ‑ 12.15), 27.   6. 2015 (TV NOVA 08.25 ‑ 09.35)   Na seznam všech dílů
Cesta k úspěchu Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Marie nestíhá být modelkou, milenkou a módní asistentkou v jednom a pomoc odmítá. Chce být dokonalá. Michelle zjistí, že Politik je rozvedený a jejich láska znovu vzplane. George je nařčen, že zneuctil nezletilou modelku a málem přijde o místo. Pravda je jiná, ale co by neudělal pro pověst sexuální mašiny...
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

Z Marie je dívka Davidových snů. Létá mezi Prahou, Mnichovem, Milánem, fitness centrem, kadeřníkem, kosmetičkou, jazykovou školou a redakcí. Bere to velice zodpovědně. Moc velká zábava s ní ale není a David se bavit chce a umí. George fotí mladičkou modelku Karolínu, která má víc ambicí než rozumu. Maminka ji sice hlídá, ale neuhlídá. Michele nečekaně narazí na Terezu Politikovou, která už tlačí kočárek, ale otcem dítěte není Martin. Že by se opravdu rozešli? Marie nestíhá být modelkou, partnerkou a módní asistentkou v jednom. Alžbětin návrh, aby si sehnala paní na úklid, jí ale připadá nemorální. Modelka Karolína se vnutí Georgovi večer do ateliéru pod záminkou, že budou vybírat fotku na titulní stranu. A George nestačí zírat. Michelle chce po kamarádce z televize, aby Politika pozvala do Snídaně s Novou, aby ho mohla „náhodou“ potkat. Nakonec to vzdá a náhoda se postará sama. David zařídí, aby Marii pomáhala s domácností paní Havránková. Marie ji posadí ke kafi a před televizi a udělá všechno sama. Nechápe, proč se to paní Havránkové nelíbí. Michele jde navštívit Terezu a dozví se celou pravdu. Karolinina matka napochoduje do redakce a chce, aby byl exemplárně potrestán fotograf George, který zneužil její nezletilou dceru. Redakce je vzhůru nohama. Andrea ho chce na hodinu vyhodit, ale David se rozhodne vyjednávat. Andreu vyděsí poznání, že nepracuje v módním magazínu, ale v blázinci.

13. díl -   1.   4. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování:   2.   4. 2017 (Nova Gold 11.20 ‑ 12.25),   4.   7. 2015 (TV NOVA 08.05 ‑ 09.15)   Na seznam všech dílů
Splněné sny Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Vydavatel Maxa řeší finanční potíže časopisu propouštěním. Alžběta má jít mezi prvními. Zděšení v redakci vystřídá úleva, když velký šéf ozřejmí své plány. Chce s Alžbětou užívat společného stáří. Alžběta se smutkem nabídku odmítne, přišla pozdě. Zato Michelle s Politikem láskyplně zkoušejí hranice své vzájemné přizpůsobivosti.
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

David nepřijde v noci domů a časopisu klesá inzerce. Nastávají starosti. Vydavatel rozhodne, že se bude propouštět, a mezi propuštěnými má být i Alžběta. Jako doyen redakce má jeden z nejvyšších platů. David se zdržel až do rána v baru, ale nemá sebemenší výčitky svědomí! Michelle je šťastná a „hnízdí“, nové hrnce a tapety mají štěstí zdvojnásobit. Politik ji naopak chce ohromit nejen tím, že odstoupil z politické scény, ale i nápaditým výletem do přírody. Michelle si k tomu účelu pořídí dokonalý „outdoorový outfit“. Andrea, David a celá redakce jsou zděšení, že by měli přijít o Alžbětu. Ani Alžběta se neubrání slzám. Vydavatel svolává redakci, aby oznámil nová krizová opatření. Michelle letí do banky pro úvěr, ale nové kabelce přesto přeci neodolá. Ale Martin se to nesmí dozvědět! Velká porada ve vyzdobené a jídlem zásobené zasedačce nevěstí nic dobrého. Vladimír Maxa ale všechny překvapí. Zbavuje vydavatelství dvou lidí, kteří je stojí nejvíc peněz – sebe a Alžběty. Marie a Kruťanda se na rozdíl od ostatních neradují. Petr požádá Vandu o ruku a stvrdí vážnost té chvíle prstýnkem s diamantem. Stejně jako neodolala Michelle kabelce, neodolal Politik, aby na scéně zvané „moc“ nehledal novou roli. Teď si jsou kvit. Marie je nesmiřitelně naštvaná a sází před Davida stále nové zásilky s pánskými doplňky, které mu chodí poštou. Kdo a proč je posílá? Posledním jsou snubní prstýnky s iniciálami D a O. David uhodí na Kruťandu, ale ta se mu vysměje. Zklamaný Maxa zahodí plány, v němž kterém chtěl trávit spokojené stáří s Alžbětou, převede na ni třetinu akcií a usadí ji do představenstva. Je to snazší než říct, že ji miluje a vždycky miloval…

14. díl -   8.   4. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování:   9.   4. 2017 (Nova Gold 10.30 ‑ 11.35), 11.   7. 2015 (TV NOVA 08.10 ‑ 09.25)   Na seznam všech dílů
Osobní život Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Andrea je úspěšná v práci, ale doma ji přestávají potřebovat. Kruťanda se touží stát ředitelkou časopisu, ale David si nemyslí, že na to má. Politik u Michelle ztrácí body, protože se chová jako politik. A Marie se dozví o Davidových homosexuálních přešlapech...
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

Grace dostal cenu Časopis roku. Pro Andreu je to velké vítězství, ale doma to nikoho moc nezajímá. Kromě jejího platu ji už moc nepotřebují. Alžběta se vrací do redakce jako nová spolumajiNova Gold. Všichni se z toho radují. Andrea rozhodne, jak lépe využít pracovní dobu. Sleduje tím i vlastní plán, jak se dostat domů dřív a užít si rodinu. V redakci zavládne zděšení. Po ránu se trousí osazenstvo redakce ke svým stolům zcela neprobuzené, neumyté a nenasnídané… Kruťanda nezanechá boje o profesní postup. Když David dosedl na otcovo místo, chce jeho dosavadní místo. David se jí vysměje a znovu ji upozorní, že na to nemá. Ve čtyři hodiny odpoledne skutečně končí pracovní doba. Zatímco Andrea spěchá za rodinou, ostatní jsou bezradné, co s volným časem,. Andreu ale doma zase nikdo nečeká. Kruťanda zůstává v redakci sama. Zuří a sebere ze stolu Michelle fotografii Davida s transparentem, že je homosexuál. O sázce nic neví, ale usoudí, že tahle „legrace“ se může hodit. Marie využije volno k tréninku ve fitcentru. Potká Simonu Krainovou a dozví se od ní, že David u ní onu noc ani spát nemohl. Michelle má rande s Politikem a seznámí se s jeho politickým kolegou. Nestačí se divit, jak a o čem spolu hovoří. Andrea místo rodiny přivítá bezradnou Báru a odpoledne stráví u vína. Pavel se vrací s rozjásanými dětmi, vůbec jim nechyběla. Marie konečně Davidovi odpouští. Druhý den ale vychází v bulváru jeho fotografie s nápisem, že je homosexuál. Kruťanda se mstí a Mariin klid je ten tam. S bulvárem se ale odmítne bavit. Andrea si to chce s Pavlem vyměnit. Zařídí mu u Kopišty manažerské místo a těší se, že zůstane doma s dětmi. Pavel to ale nepřijme. Bára si vezme Andreinu radu k srdci a dává výpověď. Politik chce Michelle představit na stranickém plese, její úžasné šaty však nevyhovují jeho strategii! Redakce žije novým vydáním bulváru a Marii vše konečně začíná dávat smysl. Vyhledá tajemné dárky, které přicházely, včetně prstýnků a uhodí na Davida. Je naprosto zdrcená. Tím víc, že Alžběta vše věděla a nic jí neřekla…

15. díl - 15.   4. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování: 16.   4. 2017 (Nova Gold 10.35 ‑ 11.45), 18.   7. 2015 (TV NOVA 08.20 ‑ 09.35)   Na seznam všech dílů
Kde tikají hodiny Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
David se vžívá do role velkého šéfa. Hospodářská krize a Kruťanda ale jeho gestům nepřejí. Zato Vladimír Maxa se rozhodne, že i případný Davidův neúspěch už není jeho věc. Marie se staví na vlastní nohy a Michelle nechápe, kde a proč to ženám tikají biologické hodiny.
Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

Marie se stěhuje od Davida, ale zatím ani neví, kde bude spát. Hospodářská krize dorazila do Grace se vší silou a Kruťanda nastavuje úsporná opatření. Vanda ukazuje v redakci snímek z ultrazvuku a biologické hodiny všech žen se rozburácejí. Jenom Michelle neví, kde je má. David se v nové roli cítí skvěle. Plánuje velkolepé a nákladné focení, ale Kruťanda to zarazí. David ji znovu odkáže do role prodavačky inzerce. To už je na Kruťandu moc, vybere si dovolenou za posledních sedm let a nechá ho na holičkách. Natálie najde zřejmě poslední vzkaz od Oskara a propadne zoufalství, že ho mohla zachránit. Kruťanda přistane na stejném golfovém odpališti jako Vladimír Maxa, jenž jí dá několik dobrých rad, a nejen golfových. Michelle najde Marii, jak se ukládá v redakci do spacáku, a pozve ji k sobě domů. Navíc jí uštědří dobrou radu, aby se svým životem začala něco dělat sama a nečekala už na žádného prince. Kruťanda si některé Maxovy poznámky špatně vysvětlí. To, co vypadalo na flirt, se ale ukáže jenom jako další dobrý obchodní tah. Vladimír ho ještě zdvojnásobí tím, že Davidovy obchodní excesy neřeší. Drbny se rozhodnou, že musí ohlásit Oskarův nešťastný vzkaz od na policii. Policista jim vysvětlí, že takhle vypadají demonstrativní sebevraždy, ale vrtá mu hlavou, kde mohl Oskar sehnat tolik prášků. Drbny se znovu zhroutí – každá mu nějaký dala. Vanda se rozhodne, že si mateřskou užije. Michelle zcela vykolejí, že si za Vandu musí hledat náhradu. Ránu „do vazu“ jí dá vzápětí Marie, když jí sdělí, že odjíždí na dva měsíce fotit do Německa. Chce si totiž koupit domek s muškáty. Nenechá ale Michelle na holičkách, už má za sebe náhradu. Svou sestru Ivetu… Do redakce se plna vrací i Kruťanda. Excelové tabulky a obchodní strategie hladce zvítězily nad city…

16. díl - 22.   4. 2017 (Nova Gold 20.00 ‑ 21.05), opakování: 23.   4. 2017 (Nova Gold 10.30 ‑ 11.40), 25.   7. 2015 (TV NOVA 08.15 ‑ 09.30)   Na seznam všech dílů
Opravdová divočina Díl ke shlédnutí na Voyo.cz
Zatímco redakce šetří, kde může, Michelle chce odjet fotit do Afriky. Nakonec je z toho jenom zoologická zahrada, ale Ivetu a George to dá znovu dohromady. Vladimír Maxa konečně řekne Alžbětě, že ji miluje a Andrea Pavlovi, že je těhotná a že jde na mateřskou!
Závěr seriálu z prostředí redakce life-stylového časopisu (2010).
Hrají T. Brodská, J. Čvančarová, J. Hlaváčová, F. Čapka, M. Pechlát, E. Sakálová, Z. Norisová, A. Rašilov, V. Hybnerová, J. Stryková, J. Kukura a další. Režie V. Karas

Vladimír Maxa si počíhá na Alžbětu v kavárně a nabídne jí, aby se k němu nastěhovala. Alžběta s díky odmítne. Andrea zjistí, že je těhotná, to je teda šok! David má starostí nad hlavu, svolává celofiremní poradu. Michelle nehledí na krizi a chce nafotit se začínající hvězdou/modelkou nové číslo v Africe. Andrea jí ale nepodepíše rozpočet. Iveta se naplno rozjíždí jako stylová asistentka. George by rád, aby to spolu dali znovu dohromady. Do redakce by se ráda vrátila Bára, ale je její místo je zrušené. Andrea sdělí Davidovi, že je těhotná a že odchází z redakce. Tentokrát si to chce opravdu užít. Pro Olgu tím nastává konečně situace, po níž dlouho toužila. Je si jistá, že ji David bude potřebovat. Vědoma si své ceny, chce podíl ve firmě. Vladimír Maxa učiní druhý pokus. Tentokrát dá Alžbětě prsten po mamince, a dokonce ze sebe vysouká, že ji miluje. Časopis prodělává, musí se zastavit všechny investice. Kde se ale móda nafotí? A kdo bude šéfovat Grace? Michelle ani ve snu nenapadne, že by Andrea navrhla právě ji. Musí sehnat lidi, a tak nabídne místo Báře. Andrea má doma problém. Chce zůstat na mateřské a Pavel by měl pro změnu pracovat. Marie se vrací z Milána, krásná a úspěšná. Navrch jí Michelle nabídne místo módní ředitelky. Konečně si bude splní svůj sen – domek s muškáty. Místo do Afriky se jede fotit do zoo. Když Iveta ukazuje modelce, že se nemusí bát plavat s lachtany, je George tak nadšený, že s ní nafotí celou kolekci. Ivetě se plní sen – bude jako modelka v Grace! George konečně pochopí, že musí změnit taktiku. Tedy chovat se normálně. David k velké radosti otce i Alžběty ustaví Olgu majitelkou podílů. Andrea usadí Michelle na své místo, Pavel předá Andrei domácnost a George jede s Ivetou do Seredě představit se rodičům…

Kontakt: ceskeserialy@centrum.cz
Hlavní stránka: ceskeserialy.juk.cz - Mapa stránek - RSS kanál změn na ceskeserialy.juk.cz


České seriály : Modrý kód | Co teď a co potom? | Okresní přebor | Slovácko sa nesúdí | Chalupáři | Doktor z vejminku | Hospoda | Vinaři | Comeback | Gympl s (r)učením omezeným | Kriminální seriály : Dáma a Král | Polda | Vraždy v kruhu | Kriminálka Anděl | Policie Modrava | Specialisté | Temný kraj | Romantické seriályPoslední modifikace 07.06.2020, 19:12:31

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace