Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka ceskeserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Krejzovi

Dobrý den, vítejte na stránce věnované seriálu Krejzovi.

Premiéra probíhá nejprve v neděli 2.9.2018 na TV Prima, díl byl opakován v pondělí večer na Prima Love. Následující díly budou vysílány každé úterý a čtvrtek večer na TV Prima, díly budou opakovány následující den večer na Prima Love.

Kousek za Prahou stojí velká rodinná vila, kde se kromě pokojů pro rodinu Krejzových nachází i veterinární klinika, kutilská dílna a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je tu televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery – Annu, Báru, Cindu a Danu – a jejich partnery. Krejzovi jsou sice trochu jiná, nejspíš i dost bláznivá, ale určitě šťastná rodina.

Hlavou celého klanu je svérázný kutil Jan Krejza v podání Václava Postráneckého.
Ač si Jan Krejza přál syna, doma má čtyři dcery: Annu, Barboru, Cindu a Danu, v podání hereček Vandy Hybnerová, Markéty Plánkové, Lucie Polišenské a Ivany Korolové.

Krejzovi (TV seriál) - informace o seriálu na ČSFD.CZ

Krejzovi - Oficiální stránky seriálu

Tvůrci
Obsazení
Popis postav

Tvůrci:

Kreativní producent: René Decastelo
Line producent: Ivan Vodochodský
Výkonný producent: Simona Brdičková
Producentská supervize za FTV Prima: Lenka Hornová, Lucia Kršáková
Scénář: René Decastelo, Jan Drbohlav, Jaroslav Sauer, Iva Klestilová, Jakub Maceček
Režie: Libor Kodat, Vojtěch Moravec, Jaromír Polišenský, Jana Rezková

Hrají:

Václav Postránecký Jan Krejza, moderátor a kutil
Vanda Hybnerová Anna Vymešová, bankovní úřednice
Jan Šťastný Petr Vymeš, veterinář
Markéta Plánková Bára Damová, žena v domácnosti
Filip Blažek Ondřej Dam, právník
Lucie Polišenská Cinda Krejzová,
Ivana Korolová Dana Krejzová, produkční v rádiu
Jaroslava Kretschmerová Helena Krejzová, vědkyně
Vlasta Peterková Dagmar Vymešová, maminka Petra
Natálie Halouzková Aneta Vymešová, dcera Anny a Petra
Pavla Tomicová Zdenička Kramperová, veterinární sestra
Kryštof Zapletal Lukáš Dam, syn Ondřeje a Báry
Natálie Sadloňová Viktorka Damová, dcera Ondřeje a Báry
Jan Révai Michal Hlaváč, šéf rádia
Kristýna Kociánová Sabina Borková, moderátorka
Michal Novotný Pavel Petrů, technik v rádiu
Jan Komínek Martin Král, kamarád Cindy
Michal Suchánek Fero Čumpelík, soused Krejzových
Kateřina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček Marta a Lubor Flanderkovi, sousedé Krejzových
Leoš Noha Simon, barman

Charakteristika hlavních postav:

Jan Krejza, moderátor a kutil - hraje Václav Postránecký
Hlava rodiny, milující otec čtyř dcer, které dost často nechápe. Je aktivní profesionální kutil, který má v televizi pravidelný kutilský magazín. A do jeho podmanivého hlasu se kdysi zamilovala jeho žena Helena. Kutilství se stalo pro Krejzu podstatou jeho osobnosti a přes něj se dívá na všechno kolem sebe, i na výchovu svých dcer. Odmalička se o ně staral hlavně on, protože jeho žena Helena často cestovala za prací po celém světě. Krejza ale vždy toužil po synovi, protože by s ním určitě trávil čas v dílně, a navíc – mužský nejsou tak komplikovaný. Muži jsou jak jednoduché, přímočaré a pochopitelné stroje. Kdežto ženské jsou stejně složité jako moderní svět počítačů, mobilů a finančních derivátů. Jeho životní filozofie je, že s věcmi, na které nejde sáhnout, pochopit je a opravit, se nepočítá.

Anna Vymešová, bankovní úřednice - hraje Vanda Hybnerová
Nejstarší dcera, která bohužel prožívá krizi středního věku. Chce chytit ujíždějící vlak a ještě prožít něco velkého. Anna se vdala za veterináře Petra a mají spolu dospívající dceru Anetu. Anna pracuje v bance, je úspěšná, ambiciózní a oproti ostatním sestrám trochu nudná. Má ráda řád a pořádek. Je nejstarší a vždy, když matka odjela, převzala za své ostatní sestry zodpovědnost. Právě k ní ale dost hlasitě přichází krize středního věku a Anna má pocit, že jí život protekl mezi prsty. Je nespokojená se svým životem, s manželstvím, se vším. Ačkoli jí Petr vůbec nic neprovedl, Anna dotáhla svou nespokojenost až k rozvodu. Chce, aby si Petr našel jiné bydlení a i jinou ordinaci, protože ta jeho se nachází v rodinné vile. Klidný Petr předstírá smířenost, ale ve skutečnosti nedělá nic a čeká, až ji to pominutí smyslů zase přejde.

Petr Vymeš, veterinář - hraje Jan Šťastný
Fajn chlap, kterému se momentálně zbláznila manželka. Takže kromě veterinární praxe, v níž se musí potýkat se střelenými majiteli zvířat, musí zkrotit i krizi středního věku své ženy. Petr je veterinář, hodný a pracovitý chlap, který má pořád rád svou ženu. Možná je jen trochu víc ponořený do své práce. Do chvíle, než mu Anna řekla, že jim to neklape, si myslel, že mají skvělé manželství. Nevzdá boj o Annu a chce ji získat zpátky. Tchán Krejza mu v tom pomáhá, protože má Petra rád, a se snaží se mu pomoct i zbytek rodiny, i když se tím staví proti Anně. Nikdo nechce, aby Petr zmizel z vily nebo jejich životů. Petr je vyhlášený veterinář, a tak má ve své ordinaci narváno. Když se rozkřikne, že je Petr rozvedený, začne se ordinace plnit ženami, kterým se líbí, a chtějí ho urvat pro sebe.

Bára Damová, žena v domácnosti - hraje Markéta Plánková
Je ztělesněním ženskosti, mateřství a rodinného krbu. Jedinou ambicí je, aby byli všichni šťastní. Paradoxně díky ní se rodina opět postaví finančně na nohy. Bára je šťastně vdaná za Ondru, mají spolu dvě děti – Lukáše (14) a Viktorku (9). O peníze se vždycky staral její manžel, úspěšný právník, takže z Báry se stala žena v domácnosti. Je to pravý opak Anny, nikdy nebyla studijní typ a jako jediná z rodiny nemá maturitu. Vyučila se „jen“ zahradnicí. Je skvělá matka a manželka a nehrotí nedůležité věci jako čas, denní program a nesmyslné uklízení. Nejdůležitější pro ni je, aby děti i manžel byli šťastní. Svou rodinu zvládá bez zbytečných stresů a s nadhledem, protože nikdo není dokonalý. Je trochu chaotická, má problémy s dochvilností, čas vnímá tak nějak přibližně a lehký nepořádek vytváří teplo domova.

Ondřej Dam, právník - hraje Filip Blažek
Bývalý právník, který si myslel, že má svůj život pod kontrolou. Během okamžiku ale zjistí, že je všechno jinak, a musí začít znovu. Úspěšný, sebejistý, ale taky přepracovaný chlap. Jednou se, z přepracovanosti, která způsobí nepozornost, dostane do ohromného průšvihu. Záměnou účtů klientů způsobí, že obrovská částka peněz odejde na jiný účet do daňového ráje. Přijde o licenci a musí prodat i dům, aby zaplatil škodu a nemusel jít do vězení. I když celá rodina skončí ve dvou pokojích v rodinné vile Krejzových, tak se Ondra nevzdává. Je si jistý, že peníze zase zvládne vydělat. Nemůže přece Báru zklamat.

Cinda Krejzová, - hraje Lucie Polišenská
Rebelka, která své rodině zanechala nechtěné dědictví – svého kamaráda, který u nich musí bydlet. Cinda má po mamince toulavé boty, takže se hned po vysoké sebrala a vyrazila na cesty. Pořídila si s kamarádkou obytný vůz s kuchyní, jezdí s ním po světě a vydělávají si tím, že prodávají barevné hamburgery. Cinda sice všem řekla, že to podniká hlavně proto, že sbírá materiál pro svou doktorandskou práci, ale nikdo jí to nevěří. Vždycky byla jiná, nespoutaná, rebelská, divoká, alternativní.

Dana Krejzová, produkční v rádiu - hraje Ivana Korolová
Ztřeštěná, ale přesto vyrovnaná a spokojená. Má smysl pro humor a sebeironii. Bohužel také nadání působit katastrofy. Danka je vtipný benjamínek se sebeironií. Má pocit, že všichni kolem ní potřebujíce její pomoc. Myslí to dobře, ale většinou to končí nějakým průšvihem nebo trapasem. Pracuje v lokálním rádiu, které vysílá z podkroví rodinné vily. Danka si myslí na majitele rádia Michala, ale nikomu by to nepřiznala. Je to továrna na průšvihy, ale z žádného si nedělá hlavu, vždy se otřepe a šťastně míří dál. Ostatní si myslí, že už by měla mít nějakou vážnou známost, dokonce se jí čas od času pokusí někoho dohodit, ale Danka úspěšně odolává. Hledá někoho, kdo by byl aspoň trochu jako šéf. Jen kdyby nebyl takový proutník.

Helena Krejzová, vědkyně - hraje Jaroslava Kretschmerová
Psycholožka a vědkyně, která je neustále na cestách a doma se jen tak neobjeví. Své kariéře podřídila vše, i rodinný život. S nejbližšími je tak v kontaktu jen přes Skype. Helena byla zapálenou vědkyní, kvůli své specializaci měla hodně cestovat, ale protože se zamilovala, vdala a porodila dítě, svého snu se vzdala. Podřídila se konvencím, upřednostnila rodinu a začala pracovat ve výzkumném ústavu. Žila v klasickém stereotypu zaměstnané matky. Její utajená a narůstající frustrace vyústila v románek se šéfem – profesorem Kudělou. Když se románek provalil, Helena vše přiznala. Velkorysý Krejza, který svou Helenu stále miloval, jí odpustil a domluvili se na řešení. Helena bude cestovat za svou prací a Jan se bude starat o rodinu. Helena ale vždy chtěla mít se svou rodinou kontakt, chtěla mít přehled o tom, co se doma děje, a tak je celá rodina zvyklá s matkou komunikovat prostřednictvím pravidelných telefonátů a Skypu.

Dagmar Vymešová, maminka Petra - hraje Vlasta Peterková
Trochu nesnesitelná matka a tchyně. Je to dominantní ženská, která ví všechno nejlíp a nikdy nedělá žádné chyby. Každému vnucuje své názory a moudra. Když se dozví o rozvodu syna, nemůže to rozdýchat. Viníkem v tu chvíli není jen Anna, ale celá Krejzovic rodina. Nakonec se rozhodne, že je to dobře, a synovi chce najít ženu sama. Krejzovi Dagmar vždy tolerovali, protože jsou slušní, ale v soukromí si z ní dělali legraci.

Aneta Vymešová, dcera Anny a Petra - hraje Natálie Halouzková
Aneta studuje gymnázium, je to dospívající dívka se vším všudy. Už se těší, až jí bude osmnáct, aby mohla vypadnout z domu, protože žije v baráku plném cvoků, zvířat a katastrof. Je jediná, kdo má rád babičku Dagmar, protože ta je podle ní normální a má úroveň.

Zdenička Kramperová, veterinární sestra - hraje Pavla Tomicová
Nenahraditelná a oddaná sestra na veterinární klinice Petra Vymeše. Jen kdyby tolik nezpívala a nebyla tak hlučná! Zdenička je sestra v Petrově veterinární ordinaci rozhodnuta bránit svého pana doktora i vlastním tělem. Hlídá ho, aby pravidelně jedl, nenastydl, dodržoval ordinační hodiny – a hlavně, aby nenalítl nějaké vypočítavé nápadnici. Kromě pana doktora miluje také svou rodinu, a především vnoučata, jejich fotky zdobí každý koutek jejího pracovního prostoru. A taky miluje zpěv, bohužel. Věrně slouží svému doktorovi od začátku jeho kariéry, stala se tak nedílnou součástí Krejzovic rodiny.

Lukáš Dam, syn Ondřeje a Báry - hraje Kryštof Zapletal
Lukáš je takový mladý chytrolín. Chodil na soukromou školu, hrál tenis a golf i na hodiny klavíru, ačkoli žádný výjimečný hudební talent nemá. Výborně se učil a plánoval, že bude úspěšný právník jako táta. Lukáš má projevy lehkého Aspergerova syndromu. Miluje své jistoty, řád a stereotypy. To se ale rázem změní, když se ocitne v rodinné vile, a tak to dává rodině sežrat.

Viktorka Damová, dcera Ondřeje a Báry - hraje Natálie Sadloňová
Viktorka je sedmiletá holčička, která se ve škole dobře učí, ale mnohem raději se baví. Prožívá šťastný a nekomplikovaný život obyčejné holčičky, která má trošku vílí povahu po mamince.

Michal Hlaváč, šéf rádia - hraje Jan Révai
Pohodář, rocker a proutník s velkou slabostí pro Danku. Michal je bývalý muzikant, který miluje hudbu, tak se rozhodl, že si založí rádio. Docela mu to funguje, hlavně proto, že Danka vždy v poslední chvíli přivede nějakého inzerenta a s ním i peníze. Michal balí na rádio holky, nemá o ně nouzi, ale žádná s ním dlouho nevydrží. Michal netuší, že všechny srovnává se zábavnou, vtipnou a milou Dankou. Krejza má ale Michala spojeného s Dankou, a tak se k němu chová jako k jiným zeťům. Michal toho možná zneužívá při vyjednávání o nájmu za prostory, kde rádio vysílá.

Sabina Borková, moderátorka - hraje Kristýna Kociánová
Povýšená a ambiciózní mrcha, která má místní rádio jen jako přestupní stanici. Sabina je sexy, chlapi se o ni perou, i když je povrchní a nudná. S oblibou používá větu „To, že jsem krásná, neznamená, že jsem úplně blbá.“ Myslí si, že má šéfa omotaného kolem prstu. Michal je rád, že Sabinu v rádiu má, je to reprezentativní typ, na důležitá setkání ji bere s sebou, zvyšuje to status jeho i rádia. K Dance se Sabina chová povýšeně, podceňuje ji, říká, že v rádiu pracuje jen proto, aby měl Michal menší nájem.

Pavel Petrů, technik v rádiu - hraje Michal Novotný
Pája je gay a nejlepší přítel Danky. Důvěrník, pomocník, vrba a rádce. Pája se stará nejen o technickou stránku rádia, ale má na starosti i sociální sítě a ovládá grafické programy. Miluje módu, svou čivavu a hezké věci. On jako první objeví a ocení Bářiny výrobky.

Martin Král, kamarád Cindy - hraje Jan Komínek
Kluk, který neměl nejjednodušší život. Rodina je pro něj neznámý pojem, a proto se teď nestačí divit, když s jednou takovou musí žít pod jednou střechou. Márty je trochu kluk ulice, vychovávala ho babička, která už je po smrti. Je muzikant a výtvarník a talentu má na rozdávání, ale z obou uměleckých škol ho vyhodili. Živil se hraním na kytaru nebo maloval na Karlově mostě, než udělal chybu a dostal se před soud a vyfasoval trest domácího vězení. S policejním náramkem na kotníku musí nějakou dobu žít ve vile Krejzových.

Fero Čumpelík, soused Krejzových - hraje Michal Suchánek
Otravný cikán s dobrým srdcem. Je to důchodce, který dokáže vyrobit z plastových lahví sekačku. Každý den tak chodí za Krejzou a nutí mu své vynálezy, aby je Krejza ukázal ve svém televizním pořadu. Pořád do něčeho bouchá, vrtá nebo řeže. Nikdy u něj nevíte, co z jeho historek je pravda, a kdy už si vymýšlí. Čumpelík se rozhodl, že Krejza je jeho kamarád, a nikdo mu to nevymluví. I když se ti dva často dohadují, a někdy se dokonce až brutálně pohádají, tak Čumpelík to za chvilku zapomene a zase přijde.

Marta a Lubor Flanderkovi, sousedé Krejzových - hraje Kateřina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček
Je to rodina jako ze žurnálu. Mají moderní vilu, jejich děti Viola a Sebastien chodí na všechny kroužky, vyhrávají všechny olympiády a ve škole mají skvělé vysvědčení. Lubor je podnikatel, má síť autobazarů, Marta je „stepfordská“ panička, a hlavně angažovaná předsedkyně školní rodičovské samosprávy. Jsou tak perfektní, až jsou směšní. Fanderkovi jsou rádi, že se vrátila Bára s manželem, protože nejednou mají zase s kým soutěžit, když se mezitím tolik vyšvihli!

Simon, barman - hraje Leoš Noha
Je to chlap, který má svůj bar s pizzerií v ulici a klid je to hlavní, co potřebuje! Simon kdysi žil v Praze dost rychlým a zběsilým způsobem. Ale pánbůh zvedl prst a Simon dostal infarkt. Tak zpomalil, na minimum, pořídil si malý podnik a snažil se osud moc neprovokovat. Manželka ho i přesto opustila a děti vídá jen o víkendech. Simon je první láska Anny a doufal, že spolu budou celý život, ale Anna potkala svého veterináře. Teď, když se Anna rozvedla, tak začal znovu doufat. Krejza má Simona docela rád, je s ním zábava, ze svého minulého života má zásobu neuvěřitelných historek. A hlavně dokázal úplně změnit svůj život, a to jen tak někdo nedokáže.

Názvy dílů:
1anotaceNarozeninová překvapení  2.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.50)  3.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.25) 
2anotaceMnožení králíků  4.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.50)  5.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.15) 
3anotaceKoza Květa  6.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35)  7.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.10) 
4anotaceSvatba11.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35)12.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.05) 
5anotaceSpi sladce sysle13.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35)14.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.00) 
6anotaceTy jsi šéf18.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.45)19.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.00) 
7anotaceRealitní agent nikdy nespí20.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.45)21.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.00) 
8anotaceŽihadla a detektivové   
9anotaceMaso za maso   

Již dostupné anotace:

1. díl -   2.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.50), opakování:   3.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.25)   Na seznam všech dílů
Narozeninová překvapení
Televizní moderátor Jan Krejza má narozeniny, a ze všeho nejvíc nenávidí narozeninová překvapení. Jeho čtyři zrzavé dcery se svými partnery mu ale každoročně nějaké to překvapení připraví. Letos se sice rozhodnou tátu nemučit, ale život přináší překvapení sám o sobě. Honzův zeť Petr je veterinář a z ordinace mu v pravidelných intervalech uteče nějaké zvíře do rodinné vily. Jeho manželka Anna je rozhodnuta změnit od základu svůj život. Druhá z dcer, Bára, se zase se svým manželem Ondrou dostala do velkých finančních problémů a zbylé dvě dcery jsou jedna praštěnější než druhá. Korunu všemu ale nepochybně nasadí jejich vlezlý soused Čumpelík.
První díl nového komediálního seriálu.
Hrají V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a další. Režie L. Kodad

Televizní moderátor Jan Krejza má narozeniny, a ze všeho nejvíc nenávidí narozeninová překvapení. Jeho čtyři zrzavé dcery se svými partnery mu ale každoročně nějaké to překvapení připraví. Letos se sice rozhodnou tátu nemučit, ale život přináší překvapení sám o sobě. Honzův zeť Petr je veterinář a z ordinace mu v pravidelných intervalech uteče nějaké zvíře do rodinné vily. Jeho manželka Anna je rozhodnuta změnit od základu svůj život. Druhá z dcer, Bára, se zase se svým manželem Ondrou dostala do velkých finančních problémů a zbylé dvě dcery jsou jedna praštěnější než druhá. Korunu všemu ale nepochybně nasadí jejich vlezlý soused Čumpelík.

2. díl -   4.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.50), opakování:   5.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.15)   Na seznam všech dílů
Množení králíků
Bára s Ondrou se stěhují do rodinné vily. Kromě nich se tam ale ještě stěhuje nečekaný návštěvník. Cindin kamarád Márty. Soud mu uložil domácí vězení a Márty má u Krejzů trvalé bydliště... Petrova máma se dozví o rozvodu a okamžitě začne jednat. Má spoustu rozvedených kamarádek. Petra ožení rychle a rozhodně líp. Celá rodina ví, že Petr má v ordinaci králíka šampióna. Aneta jednoho králíka přejede autem, Krejza zase sekačkou. Najednou se u nich začnou králíci podezřele množit. V rádiu je blázinec. Michal objednal dvoudenní kurz osobnostního rozvoje pro všechny zaměstnance. Jejich kouč je ale absolutní břídil...
Další díl nového komediálního seriálu.
Hrají V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a další. Režie L. Kodad

Bára s Ondrou se stěhují do rodinné vily. Kromě nich se tam ale ještě stěhuje nečekaný návštěvník. Cindin kamarád Márty. Soud mu uložil domácí vězení a Márty má u Krejzů trvalé bydliště... Petrova máma se dozví o rozvodu a okamžitě začne jednat. Má spoustu rozvedených kamarádek. Petra ožení rychle a rozhodně líp. Celá rodina ví, že Petr má v ordinaci králíka šampióna. Aneta jednoho králíka přejede autem, Krejza zase sekačkou. Najednou se u nich začnou králíci podezřele množit. V rádiu je blázinec. Michal objednal dvoudenní kurz osobnostního rozvoje pro všechny zaměstnance. Jejich kouč je ale absolutní břídil...

3. díl -   6.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování:   7.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.10)   Na seznam všech dílů
Koza Květa
Ondra se marně snaží najít novou práci. Jeho pověst je pošramocena, a tak se jako nejlepší řešení jeví pořádně se opít. Pája představuje babičce Danku. Danka se babičce moc nelíbí, a už vůbec se jí nelíbí, že Danka s Pájou chtějí jen malou svatbu. Flanderkovi přistihnou Anetu, když kouří marihuanu. Anna je přesvědčená, že marihuana pochází od Mártyho, a rozhodne se ho dostat z domu. Petr má v péči kozu, která se chová velmi nestandardně. Motá se, padá a nakonec vyleze na střechu altánu. Co stojí za jejím chováním
Další díl nového komediálního seriálu.
Hrají V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a další. Režie L. Kodad

Ondra se marně snaží najít novou práci. Jeho pověst je pošramocena, a tak se jako nejlepší řešení jeví pořádně se opít. Pája představuje babičce Danku. Danka se babičce moc nelíbí, a už vůbec se jí nelíbí, že Danka s Pájou chtějí jen malou svatbu. Flanderkovi přistihnou Anetu, když kouří marihuanu. Anna je přesvědčená, že marihuana pochází od Mártyho, a rozhodne se ho dostat z domu. Petr má v péči kozu, která se chová velmi nestandardně. Motá se, padá a nakonec vyleze na střechu altánu. Co stojí za jejím chováním

4. díl - 11.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 12.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.05)   Na seznam všech dílů
Svatba
Sabina se chopila příležitosti dělat Dance ze života peklo a organizuje jí velkou opulentní svatbu. Danka je zoufalá, a babička šťastná. Ondra si stále nenašel práci. Bára mu domluví pohovor na stavebním úřadu. Tam ale Ondra rozhodně pracovat nechce. K Petrovi do ordinace přijde paní se sklípkanem, kterého hlídá vnukovi. Vnouček ale babičce zapomněl říct, že sklípkani jsou jedovatí. Čumpelík se snaží aktivně zapojit do svatby, a Krejza mu to marně vymlouvá. Sabina totiž Čumpelíka oficiálně najala.
Další díl nového komediálního seriálu.
Hrají V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a další. Režie L. Kodad

Sabina se chopila příležitosti dělat Dance ze života peklo a organizuje jí velkou opulentní svatbu. Danka je zoufalá, a babička šťastná. Ondra si stále nenašel práci. Bára mu domluví pohovor na stavebním úřadu. Tam ale Ondra rozhodně pracovat nechce. K Petrovi do ordinace přijde paní se sklípkanem, kterého hlídá vnukovi. Vnouček ale babičce zapomněl říct, že sklípkani jsou jedovatí. Čumpelík se snaží aktivně zapojit do svatby, a Krejza mu to marně vymlouvá. Sabina totiž Čumpelíka oficiálně najala.

5. díl - 13.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 14.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.00)   Na seznam všech dílů
Spi sladce sysle
Flanderková má kamarádku logopedku, která u Viky odhalila nedomykavost sykavek. Když přijde k Báře na návštěvu, odhalí stejný problém i u zbytku rodiny. Anna s Anetou společně absolvují kurz vaření. Anna v tom vidí příležitost, jak se navzájem sblížit. Povede se to? K Petrovi přijde zvláštní podivín, který vykupuje slepice z velkochovu, aby jim zajistil příjemný podzim života. Plete jim i pěkné svetříky. V rádiu zlobí tiskárna. Danka poprosí o pomoc Mártyho. Marty se snaží, ale někdo další potřebuje, aby se papíry, které má tiskárna vytisknout, nedostaly na veřejnost...
Další díl nového komediálního seriálu.
Hrají V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a další. Režie L. Kodad

Flanderková má kamarádku logopedku, která u Viky odhalila nedomykavost sykavek. Když přijde k Báře na návštěvu, odhalí stejný problém i u zbytku rodiny. Anna s Anetou společně absolvují kurz vaření. Anna v tom vidí příležitost, jak se navzájem sblížit. Povede se to? K Petrovi přijde zvláštní podivín, který vykupuje slepice z velkochovu, aby jim zajistil příjemný podzim života. Plete jim i pěkné svetříky. V rádiu zlobí tiskárna. Danka poprosí o pomoc Mártyho. Marty se snaží, ale někdo další potřebuje, aby se papíry, které má tiskárna vytisknout, nedostaly na veřejnost...

6. díl - 18.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.45), opakování: 19.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.00)   Na seznam všech dílů
Ty jsi šéf
Ke zděšení Anny a Petra začne Aneta chodit s kuchařem Mirkem z kurzu vaření. Anetě je sedmnáct, a Mirkovi je už přes třicet. Petr se chystá vraždit. Ondra začne dělat realiťáka. Vypadá to, že bude mít úspěch, ale k prodeji se nachomýtne Luky. A Luky o nabízeném domě ví něco, co by si měl raději nechat pro sebe. Sabina pozve babičku, aby se přišla podívat, jak mají novomanželé zařízené bydlení. Danka s Pájou musí rychle jednat. Babičku je třeba chvíli zdržet, a to obstará Krejza a jeho slivovice. Na veterinu přijde paní s prasetem, které má nečekaný problém. Má zanícené tetování a soutěží s mužem od majitelky o dominanci.
Další díl nového komediálního seriálu.
Hrají V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a další. Režie L. Kodad

Ke zděšení Anny s Petrem, začne Aneta chodit s kuchařem Mirkem z kurzu vaření. Mirkovi je přes třicet a Anetě sedmnáct. Petr by ho nejraději zabil. Problém je v tom, že není žádný velký rváč. Márty ho sice naučí pár chvatů… A Anna se rozhodne Anetu s Mirkem odposlouchávat. Čumpelík instaluje Anetě do pokoje sexuální rušičku.
Ondra se náhodně potká se známým ze základky. Bystrý je realiťák a zrovna nabízí, klientovi dům. Ondra ten dům zná a vychválí ho. Klient zabere a Bystrý Ondrovi nabízí práci. Ondra má prodat další dům. Bára mu dům pomůže zútulnit a vše se schyluje k podpisu smlouvy. Luky ale ví něco, co si měl raději nechat pro sebe…
Zavadit o pořádného chlapa není jednoduché a Danka by o tom mohla vyprávět. Přes seznamku si domluví rande a doufá v zázrak. Sabina zatím dostala nápad. Pozvala Pájovu babičku, aby se přišla podívat, jak mají novomanželé zařízené společné bydlení. Danka s Pájou musí jednat rychle. Krejza zatím pozdrží babičku. Slivovicí…
Na veterinu přijde paní s prasetem. Prase má nečekaný problém. Má zanícené tetování. Aby toho ale nebylo málo, netradiční domácí mazlíček soutěží s manželem o dominantní postavení v rodině…

7. díl - 20.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.45), opakování: 21.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50‑00.00)   Na seznam všech dílů
Realitní agent nikdy nespí
Viky odmítá spát ve svojí postýlce a spí s Bárou a Ondrou. Ti jsou ale zoufale nevyspaní, protože Viky se celou noc vrtí a kope kolem sebe. Úkol je jasný, utahat Viky. Ondra se při prodeji domu zabouchne v kumbálu bez kliky a telefonního signálu. Bude večer rodině doma chybět? Danka má rande se sympaťákem Robertem, ale když se schyluje k polibku, všechno překazí Pájova babička. Ustojí Robert zjištění, že Danka je vdaná žena? Petr řeší zajímavý problém. Papouška, který si vyškubává peří. Je jasné, že půjde o problém spíše psychický...
Další díl nového komediálního seriálu.
Hrají V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a další. Režie L. Kodad

Viky odmítá spát ve svojí postýlce. Bára s Ondrou jsou zoufale nevyspalí. Viky se totiž celou noc vrtí a kope. Ondra už raději spí na gauči. Úkol zní jasně: unavit Viky, tak, aby spokojeně usnula v postýlce. Jenže to není jen tak. Viky postupně utahá celou rodinu a ani Čumpelík nedopadne nejlépe. Viky ho promění v princeznu.
Ondra se stále marně snaží prodat dům, ve kterém se stala vražda. Nedokáže tu informaci zamlčet. Když to konečně vypadá dobře a najde klienty, kterým vražda nevadí, zabouchne se v kumbálu, bez kliky a bez mobilního signálu. Ondra začíná věřit v duchy. Taky věří, že Bára si večer všimne, že se dlouho nevrací domů…
Anna domluví Dance rande se svým kolegou z práce. Robert není žádný krasavec, ale ukáže se, že je to zábavný chlap. Danka s ním jde i na druhé rande. Když se schyluje k polibku, překvapí je ze zálohy Pájová babička. Ustojí Robert zjištění, že Danka je vdaná žena?
Petrovi vtrhne do ordinace Zdeničky známý, Sivák. Jeho drahý papoušek si začal vytrhávat peří. Je jasné, že papoušek má nějaký psychický problém. Trápí ho samota. Sivák to bude muset nějak řešit…

8. díl -    Na seznam všech dílů
Žihadla a detektivové
Bára dostala od Flanderkové za úkol zajistit výzdobu na ples abiturientů. Má na to málo času a skoro žádné peníze. Pomáhá jí celá rodina. Petr dostane podezření, že Jaroš, s kterým chodí Aneta, je ženatý. Anna si myslí, že je to nesmysl, a Petr pověří Zdeničku vyšetřováním. Sabina chce jet na dovolenou, ale Michal ji v tomto termínu nechce pustit. Sabina se rozhodne předstírat ztrátu hlasu. Na Krejzovic vile si udělaly hnízdo vosy. Čumpelík se rozhodne je zlikvidovat. Mezi ním a vosami vzplane souboj na život a na smrt.
Další díl nového komediálního seriálu.
Hrají V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a další. Režie L. Kodad

Školní výbor pořádá tradiční ples abiturientů. Flanderková, jako předsedkyně výboru, pověří Báru, zajištěním výzdoby. Ondra je přece bohatý právník a tak Damovi můžou výzdobu zasponzorovat. Bára nechce říct Flanderkové pravdu o jejich situaci. Flanderková by to určitě roznesla po celém městě. Teď se s tou výzdobou ale bude muset nějak vypořádat. A když už to bude vypadat, že se daří, vstoupí do děje Čumpelík.
Petr dostane podezření, že Jaroš, který chodí s Anetou, je ženatý. Anna si zpočátku myslí, že je to blbost, ale Petr pověří Zdeničku vyšetřováním. Zdenička nepřinese dobré zprávy a Petr s Annou musí vymyslet. Jak s tou informací naložit. Aneta je v citlivém věku a tohle bude bolet…
Sabina by ráda jela na dovolenou, ale Michal ji nepustí. Tenhle termín si už mnohem dříve zablokovala Jana. A rádio vysílat musí. Sabina se nejdříve snaží najít za sebe náhradu, ale to neklapne. Sabina se rozhodne, že když nepojede ona, nepojede ani Jana. Předstírá ztrátu hlasu a sežene si i potvrzení od lékaře. Teď je na Dance s Pájou, aby Janě zachránili dovolenou.
Na Krejzovic vile si udělali hnízdo vosy. Krejza je samozřejmě chce zlikvidovat, aby náhodou nepobodali děti. Petr rovnou volá do specializované firmy. Ti ale můžou přijet až za dva dny. To by asi ani nebyl problém. Problém, ale je, že si hnízda všimnul Čumpelík a vyhlásil mu boj na život a na smrt.

9. díl -    Na seznam všech dílů
Maso za maso
Aneta se mstí Anně za to, že jí ukázala pravdu o Mirkovi. Odteď říká všem i tu nejdrsnější pravdu do očí. Ondra prodává další byt. Je krásný a za výhodnou cenu. Někde se ale stala chyba a Ondra má místo provize oplétačky s policií. Pája chce babičce dokázat, že jejich vztah s Dankou je plný vášně. Danka mu napíše velmi intimní e-mail, ale omylem ho pošle někomu jinému. Do ordinace přijde chlapeček s obřím šnekem. Jeho matka ale šneky nenávidí a chce po Petrovi, aby šneka utratil. To Petr odmítne. Postará se o šneka Čumpelík?
Další díl nového komediálního seriálu.
Hrají V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a další. Režie V. Moravec

Aneta se dozví, že Anna věděla o Mirkově manželství už dříve. A že naaranžovala situaci tak, aby Aneta viděla Mirka s manželkou. Aneta je naštvaná a rozhodne se mstít. Anna se jí snaží vysvětlit, že jen chtěla, aby Aneta poznala pravdu. Toho se Aneta chytí. Od teď bude všem říkat pravdu. Hlavně tu nepříjemnou…
Bystrý dá Ondrovi, k prodeji další byt. Byt je nádherný a za výjimečně dobrou cenu. Kde je teda háček? Krejza Ondrovi sežene kupce a vše se schyluje k podpisu. Nakonec Ondra, ale byt opět neprodá. Navíc skončí spoutaný a hrozí mu vězení. Čí to ale byla chyba?
Pájová babička má podezření, že to mezi Pájou a Dankou nejiskří. Pája přinutí Danku, aby mu napsala vášnivý email. Chce ho ukázat babičce a vyvrátit její obavy. Danka email skutečně napíše a to velmi peprný. Omylem ho ale místo Pájovi, pošle Michalovi. Co teď? Je jediná možnost. Vloupat se Michalovi do emailové schránky v jeho počítači a email smazat…
Chlapeček má obřího šneka a jeho matka, toho šneka nenávidí. Matka, chce po Petrovi, aby šneka utratil. Petr to odmítne, ale šnek mu zůstane v ordinaci. Dá šneka Viky. S tím má problém zase Luky. Hlavně, aby se ale o šnekovi v domě nedozvěděla Anna. Jediný kdo má rád šneky, je Zdenička a Čumpelík. Každý ale jinak…

Kontakt: ceskeserialy@centrum.cz
Hlavní stránka: ceskeserialy.juk.cz - Mapa stránek - RSS kanál změn na ceskeserialy.juk.cz


České seriály : Tátové na tahu | Krejzovi | Modrý kód | Doktor z vejminku | My všichni školou povinní | Přístav | Hospoda | Kriminální seriály : Labyrint | Dáma a Král | Specialisté | Rapl | Případy detektivní kanceláře Ostrozrak | Polda | V.I.P. vraždy | Kriminálka Anděl | Romantické seriályPoslední modifikace 20.09.2018, 20:15:00

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace