Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka ceskeserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Modrý kód

Dobrý den, vítejte na stránce věnované seriálu Modrý kód.
Premiéra seriálu probíhala nejprve odvysíláním dvou dílů v sobotu 25.3.2017 a po té byl vysílán do 21.6.2017 každé pondělí a středu večer na TV Prima, díly byly opakovány následující den odpoledne na Prima Love.

Vysílání premiérových dílů probíhalo od 21.8.2017 do 27.6.2018 každé pondělí a středu večer na TV Prima, díly byly opakovány nejprve následující den v podvečer na Prima Love a pak o víkendu dopoledne na TV Prima.

Díly seriálu z roku 2017 byly opakovány od 14.6.2018 do 14.8.2018 každý den dopoledne na Prima Love.

Premiéra nových dílů probíhala od 27.8.2018 do 12.6.2019 každé pondělí a středu večer na TV Prima. Od druhého týdne byly díly opakovány následující den večer na Prima Love.

Seriál je opakován od 1.7.2019 každý den dopoledne na Prima Love, každý díl bude pozdě v noci opakován.

Premiéra nových dílů probíhá od 26.8.2019 každé pondělí a středu večer na TV Prima, díly budou opakovány následující den večer na Prima Love.

Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí.

Modrý kód (TV seriál) - informace o seriálu na ČSFD.CZ

Modrý kód - Oficiální stránky seriálu

Tvůrci
Obsazení
Popis postav

Tvůrci:

Kreativní producent: Ivan Vodochodský
Šéfautor: Lucie Paulová
Scénář: René Decastelo, Iva Klestilová, Roman Kopřivík
Šéfdramaturg FTV Prima: Jana Skořepová
Producentská supervize FTV Prima: Lenka Hornová, Lucia Kršáková
Režiséři: Libor Kodad, Vojtěch Moravec, Jaromír Polišenský
Odborní poradci: MUDr. Darina Krutinová, MUDr. Stanislava Čapková, MUDr. Petr Kos, MUDr. Jarmila Jirkovská, MUDr. Klára Valchářová, MUDr. Jitka Dissou, MUDr. Iva Michalusová, MUDr. Michaela Honzirková, MUDr. Eva Přikrylová, MUDr. Tereza Lomová, MUDr. Sofia Fichtl, MUDr. Silvie Ševčíková, MUDr. Astrid Valešová
Hudba: Dominik Renč
Dodavatel zdravotní techniky: STEANBEST s.r.o.
Architekt: Hynek Dřízhal
Výprava: Oliver Růžička
Masky: Vilém Persy
Kostýmy: Jitka Huňková

Hrají:

Marek Němec MUDr. David Hofbauer
Sabina Laurinová Vrchní sestra Marie Černá
Eva Josefíková MUDr. Lucie Krutinová
Roman Zach MUDr. Roman Nikolajev Vilkin
Jiří Štěpnička MUDr. Jiří Bojan
Igor Chmela MUDr. Viktor Žák
Marika Procházková MUDr. Valentina Slavíčková
Ondřej Rychlý MUDr. Prokop Hlinka
Eva Burešová Sestra Petra Horvátová
Filip Cíl Bratr Jan Čermák
Lenka Zahradnická Sestra Jana Kočová
Štěpán Benoni Policista Ondřej Černý
Kateřina Brožová Starostka Darina Růžičková
Sandra Nováková MUDr. Alexandra Růžičková

Charakteristika hlavních postav:

MUDr. David Hofbauer - hraje Marek Němec
Excelentní doktor a chirurg. Trpí bipolární afektivní poruchou (maniodeprese) s nestandardním průběhem. Pracoval na prestižní pražské klinice, kterou musel kvůli nešťastné události opustit. Záchvaty depresivní fáze má periodické, v manické fázi je hyperaktivní, vysoce výkonný. Svou diagnózu pečlivě tají, vždy o ní ale informuje nadřízené, se kterými má dohodu o osobních volnech při atacích deprese. V práci upřednostňuje medicínu před pacienty. Zdá se, že mu schází empatie, ale v krizových situacích se prokazuje opak. Mezilidské vztahy nemá jednoduché, je arogantní, vědom si svých kvalit, nepřístupný, přezíravý, ironický. I kvůli své diagnóze špatně navazuje vztahy a přátelství. Ženy přitahuje, jsou to ale jen krátkodobé a povrchní známosti.

Vrchní sestra Marie Černá - hraje Sabina Laurinová
Vrchní sestra na oddělení urgentního příjmu, faktická šéfka oddělení. Rázná, svědomitá, přísná. Generál. Na všechno má systém, tabulky, grafy, organizéry, všechno musí šlapat jako hodinky, tak se cítí bezpečně. Má autoritu a respekt. Je duší a motorem oddělení, je tam prakticky stále, i na úkor osobního života. Po téměř desetiletém vztahu má za sebou rozchod s doktorem Žákem. Od začátku má problém s doktorem Hofbauerem. Zdá se jí nespolehlivý, příliš arogantní a namyšlený, navíc zřejmě alkoholik. Také má pocit, že David nemá dostatečně vřelý vztah k pacientům a víc ho zajímá medicína pro medicínu. Po profesní stránce jej však respektuje. Stejně jako její mladší bratr Ondřej byla vychovávána v úctě k nejvyšším hodnotám.

MUDr. Lucie Krutinová - hraje Eva Josefíková
Výborná a svědomitá doktorka, nejlepší kamarádka Mery a Vali. Je chytrá, krásná, má bohatého ženatého milence, majitele luxusního hotelu ve Stříbrném dole, kterého chce mít jen pro sebe. Věří, že jednou budou spolu, jak jí to slibuje, i když zatím to kvůli dítěti a labilní manželce nejde. Milenec jí velkoryse koupil v Rubavě luxusní byt, ve kterém je však většinou sama. Lidé ji obvykle neberou moc vážně, na doktorku je příliš krásná, luxusně oblékaná, a také mnoho z nich ví, že si ji vydržuje milenec. Její nejbližší ale vědí, že je kvalitním, hodným a velkorysým člověkem a výbornou lékařkou se slabostí pro své pacienty. A že je do Tomáše opravdu zamilovaná a doufá ve šťastný konec. Její rodiče, kteří žijí v Praze, o vztahu své dcery vědí, ale neschvalují ho.

MUDr. Roman Nikolajev Vilkin - hraje Roman Zach
Původem Rus se specializací na traumatologii, neurologii a neurochirurgii. Vysoký, asketický, tajemný. Pro svůj přízvuk se někdy setkává s xenofobií. Kolegové si ho však cení. Má zvláštní schopnosti, o kterých nemluví, občas jen na pacienty přiloží své ruce, aby je uklidnil a ulevil jim od bolesti. V pacientech vyvolává takovou důvěru, že mu otevírají svá nitra i tajemství, což mnohdy přispěje ke správné diagnóze či léčebnému postupu. V Rubavě je jediným člověkem, o kterém lze říct, že si jej kolega Hofbauer pustil k tělu a v jistém smyslu se z nich stali přátelé. Jen primář ví, že Rasputin je utečenec, bývalý prominentní lékař prchající před nepřátelským režimem. Byl vězněn, mučen a hrozila mu smrt.

MUDr. Jiří Bojan - hraje Jiří Štěpnička
Primář oddělení urgentního příjmu. Internista, který si kromě traumatologie doplnil specializaci i jako psychiatr. Svým kolegům-lékařům je autoritou i oporou, střeží jejich osobní tajemství, bojuje za své oddělení. Neváhá pomoci s komplikovanými pacientskými případy po psychologické stránce, když si to leckdy složité situace, ve kterých se pacienti nacházejí, vyžadují. Jeho milující manželka Bohuslava, zvaná Bíba, jezdí za jejich synem a snachou, Angličankou, a těší se na vnoučata. On nad rámec svých povinností setrvává v práci, stále připraven pomáhat. Nebojí se za své podřízené postavit, a často tak přichází do konfliktu se starostkou Rubavy, jejíž představy o chodu urgentního oddělení jsou od těch jeho značně rozdílné.

MUDr. Viktor Žák - hraje Igor Chmela
Anesteziolog a bývalý přítel Mery. Pomalu stárnoucí, ale pořád ještě hezký muž. Sebevědomý, umí být okouzlující. Oženil se s mladou sestřičkou Jitkou, o kterou ale bohužel přišel při porodu. Tento tragický okamžik jej vehnal do rychlého řešení nesnadného období alkoholem. Rezignoval, ztratil ambice a občas je opilý i v práci – když je ale třeba, medikací si pomůže ke střízlivosti. Práci vykonává bez nadšení, k pacientům nemá vůbec vřelý vztah a pití jeho výkon negativně ovlivňuje. Mery ho za jeho nedostatky kritizuje a na jeho problémy často nevybíravým způsobem poukazuje i doktor Hofbauer, což vede ke vzájemné nevraživosti. Přestože kolegové v nemocnici chápou, že smrt manželky jej zasáhla, uvědomují si, že tím skutečným problémem je u něj alkohol.

MUDr. Valentina Slavíčková - hraje Marika Procházková
Nejlepší kamarádka Mery a Lucie. Dobrá lékařka se specializací na traumatologii a pediatrii. Věčně usměvavá, hřejivá, přející, nezávistivá a roztomilá. Miluje svoji práci, děti, a především svou dceru Růženku, ke které přišla jako slepá k houslím. Na chlapy měla vždy smůlu a pořádný vztah ji míjel. Ačkoli ví, kdo je otcem její dcery, nikdy to nikomu neřekla.

MUDr. Prokop Hlinka - hraje Ondřej Rychlý
Mladý doktor pocházející z hornické rodiny. Medicínu vnímá jako prostředek dostat se do vyšší společenské vrstvy. V Rubavě je jen kvůli chirurgické praxi před atestací, jeho cílem je Praha, nejlépe nějaká soukromá klinika. Bez skrupulí navazuje vztahy se zajištěnými dámami, neboť doufá, že tak narazí na bohatou cizinku, která urychlí jeho vstup do lepší společnosti.

Sestra Petra Horvátová - hraje Eva Burešová
Poloviční Romka z rozvrácené rodiny vyrůstala na tom nejhorším rubavském sídlišti. Je chytrá, prostředí ji ale málem semlelo. Sní o studiu medicíny, na které úporně šetří. O peníze ji ale rodina připraví. Po pádu na dno na svůj život sama nestačí. Pomocnou ruku najde v Rasputinovi, který nad její budoucností přebírá záštitu.

Bratr Jan Čermák - hraje Filip Cíl
Hezký a jemný kluk vyrůstal v harmonické rodině. Do chvíle, než přiznal, že je na kluky. Otec, který pracuje v dole, se sice snaží se synovou orientací vypořádat, ten ale cítí, že se s tím nikdy vnitřně nesmířil. Honza se proto raději nastěhuje na „sesterskou“ ubytovnu, kde bydlí i jeho dlouholetá kamarádka Petra, se kterou ho pojí přátelství od první třídy a jeden druhému jsou oporou a důvěrníkem.

Sestra Jana Kočová - hraje Lenka Zahradnická
Vystudovaná zdravotní sestra si brzo našla kluka, otěhotněla a vdala se. Zátěž mámy na plný úvazek byla však na mladou dívku nad její síly. Pak ale její syn vážně onemocněl a z ní se stala lvice bojující o jeho život. Ačkoli se mu Jana se vší láskou věnovala čtyřiadvacet hodin denně, zachránit jej nedokázala. Pocit mateřského selhání a zanedbané péče v ní zůstal.

Policista Ondřej Černý - hraje Štěpán Benoni
Čestný chlap, který byl vychováván spolu se sestrou Mery v úctě k nejvyšším hodnotám. Lituje však chyby při výběru manželky Lindy, se kterou má malého Vaška. Chlap ale rodinu neopouští, svého syna navíc nade vše miluje. V nemocnici se vyskytuje často, protože vyšetřuje kriminální pozadí některých případů místních pacientů. I on sám jednou ale pozná, jak lehké je podlehnout svodům lákavé nabídky…

Starostka Darina Růžičková - hraje Kateřina Brožová
Tvrdá, ambiciózní žena, která umí dobře využívat svůj atraktivní vzhled. Její politické cíle jsou vysoké, být starostkou je pro ni málo. Je zvyklá chodit přes mrtvoly a je mistryní vlastní sebepropagace. Jako členka jednoho ze správních orgánů nemocnice má na její chod přímý vliv. S heslem „Když něco chceš, tak si to vem“ vychovávala i svou dceru Alexandru. S manželem se rozvedla.

MUDr. Alexandra Růžičková - hraje Sandra Nováková
Protekční fracek a mizerná doktorka, která právě neudělala atestační zkoušku. Záda jí hlídá matka – starostka Rubavy. Alexandra chce být doktorkou kvůli společenskému postavení a chirurgem, protože to zní „sexy“. Arogantní chování a časté chyby, které umí vždy hodit na někoho jiného, jí mezi kolegy moc přátel nezajistí. Na urgentu tak zůstává jen s primářovým skřípěním zubů, protože chce mít klid od její matky.

Názvy dílů:

Posun na nejbližší díl vysílaný 19.10.2019 v 10:25.

1anotaceTraumaplán  1.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15)  2.   7. 2019 (Prima LOVE 02.55‑06.35)25.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.25)
2anotaceZabitá příležitost  2.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15)  3.   7. 2019 (Prima LOVE 03.40‑06.35)25.   3. 2017 (TV PRIMA 21.25 ‑ 22.20)
3anotaceKůl v srdci  3.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15)  4.   7. 2019 (Prima LOVE 03.40‑06.35)27.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
4anotaceOtrávená otravou  4.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15)  5.   7. 2019 (Prima LOVE 03.35‑06.35)29.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
5anotaceTurné nebo život  5.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15)  6.   7. 2019 (Prima LOVE 03.40‑06.35)  3.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
6anotaceRande  6.   7. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.40)  7.   7. 2019 (Prima LOVE 03.40‑06.40)  5.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
7anotaceVelká láska  7.   7. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.45)  8.   7. 2019 (Prima LOVE 03.50‑06.50)10.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
8anotaceNové drogy  8.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15)  9.   7. 2019 (Prima LOVE 03.50‑06.35)12.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
9anotaceBíba  9.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15)10.   7. 2019 (Prima LOVE 03.55‑06.35)17.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
10anotaceMalé lži10.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10)11.   7. 2019 (Prima LOVE 03.50‑06.30)19.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
11anotaceDítě jako boží dar11.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.10)12.   7. 2019 (Prima LOVE 03.55‑06.35)24.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
12anotaceTři v tom12.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10)13.   7. 2019 (Prima LOVE 03.55‑06.30)26.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
13anotaceRučník v ringu13.   7. 2019 (Prima LOVE 10.15‑11.35)14.   7. 2019 (Prima LOVE 04.00‑06.35)  1.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
14anotaceRozhodnutí o životě a smrti14.   7. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.45)15.   7. 2019 (Prima LOVE 03.50‑06.50)  3.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
15anotaceZtracená ledvina15.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15)16.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.30)  8.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
16anotaceDjango16.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15)17.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.30)10.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
17anotaceDoktor robot17.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15)18.   7. 2019 (Prima LOVE 04.10‑06.35)15.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
18anotaceTěhotenství18.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15)19.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.30)17.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
19anotacePrávo na další šanci19.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.10)20.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.30)22.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
20anotaceSrdeční záležitosti20.   7. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.35)21.   7. 2019 (Prima LOVE 04.10‑06.35)24.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
21anotaceÚtěk za bráchou21.   7. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.45)22.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.50)29.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
22anotaceVelký zvíře22.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15)23.   7. 2019 (Prima LOVE 04.20‑06.30)31.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
23anotaceBouchání na srdce23.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10)24.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.25)  5.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
24anotaceRasputinovi tajní agenti24.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10)25.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.25)  7.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
25anotacePoloviční radost25.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10)26.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.05)12.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
26anotaceDoktorské superstar26.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10)27.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.05)14.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
27anotacePrimář nebo výzkum27.   7. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.40)28.   7. 2019 (Prima LOVE 04.30‑06.20)19.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
28anotaceKonec superdoktorů28.   7. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.45)29.   7. 2019 (Prima LOVE 04.30‑06.25)21.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
29anotaceDen pro princezny29.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15)30.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.10)21.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
30anotaceKdo zastavil výzkum30.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15)31.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.10)23.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
31anotaceUtrápené děti31.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10)  1.   8. 2019 (Prima LOVE 04.20‑06.00)28.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
32anotaceSmrt ve sklepení  1.   8. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.15)  2.   8. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.00)30.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
33anotaceBojuj, hrdino!  2.   8. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10)  3.   8. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.00)  4.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
34anotaceVelký průser  3.   8. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.40)  4.   8. 2019 (Prima LOVE 04.30‑06.20)  6.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
35anotaceZbytečné války  4.   8. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.40)  5.   8. 2019 (Prima LOVE 04.25‑06.25)11.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
36anotacePřepadení!  5.   8. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10) 13.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
37anotaceGranát a pistole  6.   8. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10) 18.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
38anotaceNic než pravda  7.   8. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15) 20.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
39anotaceVšechno jinak  8.   8. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.25) 25.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
40anotaceSebeobětování  9.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25) 27.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
41anotaceVelký formát10.   8. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.40)   2. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
42anotaceAni málo, ani moc11.   8. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.50)   4. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
43anotaceBezvýznamná chyba12.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.30)   9. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
44anotaceKonec dobrý, všechno dobré13.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25) 11. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
45anotacePřijmout trest14.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25) 16. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
46anotaceOdrazit se ode dna15.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25) 18. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
47anotaceNarozeniny16.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.30) 23. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
48anotaceVstříc osobním dramatům17.   8. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.45) 25. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
49anotaceSamé dobré zprávy18.   8. 2019 (Prima LOVE 09.35‑10.50) 30. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
50anotaceDopis z Ruska19.   8. 2019 (Prima LOVE 09.15‑10.30)   1. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
51anotaceCenné věci20.   8. 2019 (Prima LOVE 09.15‑10.30)   6. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
52anotaceNebezpečný úsek21.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30)   8. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
53anotaceÚlovek22.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30) 13. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
54anotaceNávrat23.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30) 15. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
55anotaceVše pro lásku24.   8. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.50) 20. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
56anotaceNejsem ta pravá vrba25.   8. 2019 (Prima LOVE 10.35‑11.55) 22. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
57anotacePrincezna na hrášku26.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30) 27. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
58anotaceLepší než fénix27.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30) 29. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
59anotaceKolotoč28.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30)   4. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
60anotacePřepadení29.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30)   6. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
61anotaceDárek30.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30) 11. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
62anotaceVšechno jde, když se chce31.   8. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.50) 13. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
63anotaceKdyž můžu, pomůžu  1.   9. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.35)   8.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
64anotaceNa jezeře  2.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 10.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
65anotaceBlízká setkání  3.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 15.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
66anotacePády a poklesky  4.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 17.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
67anotaceHlavně přežít…  5.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.22) 22.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
68anotaceSpadly z Marsu  6.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 24.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
69anotacePoslední šance  7.   9. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.30) 29.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
70anotaceŽádná měkota  8.   9. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.40) 31.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
71anotaceOpravdová láska  9.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20)   5.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
72anotaceDnes naposled10.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20)   7.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
73anotaceŽivotní chvíle11.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 12.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
74anotaceRovnou do ráje12.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 14.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
75anotacePřežít Nonstop13.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 19.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
76anotaceUdání14.   9. 2019 (Prima LOVE 10.15‑11.30) 21.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
77anotaceKdo vydrží nejdýl…15.   9. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.40) 26.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
78anotaceStarostčina volba16.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 28.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
79anotaceVelké váhání17.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20)   5.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
80anotacePolojasno18.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20)   7.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
81anotaceŠestý smysl19.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 12.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
82anotaceZpátky na palubě20.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 14.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
83anotaceDvě tváře21.   9. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.30) 19.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
84anotacePoslední kapka22.   9. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.40) 21.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
85anotaceKarty nelžou23.   9. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.20) 26.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
86anotaceNové pořádky24.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 28.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
87anotaceMoudřejší ustoupí25.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20)   4.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
88anotaceZázraky se dějí26.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20)   9.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
89anotaceMatka27.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 11.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
90anotaceLepší život28.   9. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.30) 16.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
91anotaceNebezpečné sny29.   9. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.35) 18.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
92anotaceVelký den30.   9. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15) 23.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
93anotaceČas je drahý  1. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 25.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
94anotaceTrocha jedu  2. 10. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.20) 30.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
95anotaceSladké sny  3. 10. 2019 (Prima LOVE 09.15‑10.25)   2.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
96anotaceŠperky  4. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20)   7.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
97anotaceNová naděje  5. 10. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.30)   9.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
98anotaceSyndrom zlomeného srdce  6. 10. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.40) 14.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
99anotaceKaždý má svou cestu  7. 10. 2019 (Prima LOVE 09.15‑10.25) 16.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
100anotaceCesta k srdci  8. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 21.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
101anotaceHrdina  9. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 23.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
102anotacePomocná ruka10. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 28.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
103anotaceHra s ohněm11. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25) 30.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
104anotacePodraz12. 10. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.35)   4.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
105anotaceAmazonky13. 10. 2019 (Prima LOVE 10.40‑11.50)   6.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
106anotaceNůž na krku14. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25) 11.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
107anotaceVolá Londýn15. 10. 2019 (Prima LOVE 09.15‑10.25) 13.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
108anotaceOslava s překvapením16. 10. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30) 18.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
109anotaceRána17. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 20.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
110anotaceÚtěky18. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20) 25.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
111anotacePohled do zrcadla19. 10. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.35) 27.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
112anotaceV jednom ohni20. 10. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.45) 27.   8. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
113anotacePerly z Karibiku21. 10. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.15) 29.   8. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
114anotaceZdání klame22. 10. 2019 (Prima LOVE 08.50‑10.00)   3.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
115anotaceVýčitky23. 10. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15)   5.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
116anotaceRozloučení24. 10. 2019 (Prima LOVE 08.55‑10.05) 10.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
117anotaceBumerang25. 10. 2019 (Prima LOVE 08.55‑10.05) 12.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
118anotaceStín z minulosti26. 10. 2019 (Prima LOVE 10.10‑11.20) 17.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)
119anotaceTři rány27. 10. 2019 (Prima LOVE 10.15‑11.30) 19.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)
120anotaceLáska a peníze24.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 25.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
121anotaceLéčba prací26.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 27.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
122anotaceHorké chvíle  1. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   2. 10. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
123anotaceNa dvou židlích  3. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   4. 10. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
124anotaceDo not resuscitate!  8. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   9. 10. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
125anotaceNové proudy10. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 11. 10. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
126anotacePiknik15. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 16. 10. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
127anotaceZuby drápy17. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 18. 10. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
128anotaceSrdeční slabost22. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 23. 10. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
129anotaceChyták24. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 25. 10. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
130anotaceČelní střet29. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 30. 10. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
131anotaceManželské překvapení31. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   1. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
132anotaceZpívej, Slavíku!  5. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   6. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
133anotaceVýbuch  7. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   8. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
134anotaceJizva na srdci12. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 13. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
135anotaceVetřelec14. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 15. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
136anotaceVolný pád19. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 20. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)
137anotacePřepadovka21. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 22. 11. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
138anotaceLeč má krátké nohy26. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 27. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
139anotacePolibek brouka28. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 29. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
140anotaceZranění na duši  3. 12. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   4. 12. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)
141anotaceRána pod pás  5. 12. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   6. 12. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)
142anotaceDluhy se musí platit10. 12. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 11. 12. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
143anotaceDobrý skutek12. 12. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 13. 12. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
144anotaceSamé lži14.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 15.   1. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
145anotaceCo na srdci, to na jazyku16.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 17.   1. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
146anotaceMalá tajemství21.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 22.   1. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 23.55)
147anotaceS pravdou ven23.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 24.   1. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 23.55)
148anotaceAnonym28.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 29.   1. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.00)
149anotaceVlastní gól30.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 31.   1. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
150anotaceCimbál  4.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   5.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
151anotacePřímý zásah  6.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   7.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
152anotaceNové pokusy11.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 12.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
153anotaceMíjení13.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 14.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
154anotacePodoby lásky18.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 19.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
155anotaceDvoje kopačky20.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 21.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
156anotaceOzvěny starých příběhů25.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 26.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
157anotaceCo jsme si, to jsme si27.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 28.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
158anotaceJednou a dost  4.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   5.   3. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
159anotaceLoučení  6.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   7.   3. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
160anotaceMám zůstat, anebo mám jít?11.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 12.   3. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)
161anotaceCo se má stát, stane se13.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 14.   3. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
162anotaceZměna plánu18.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 19.   3. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)
163anotacePoslední výstřel20.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 21.   3. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)
164anotaceRána do hlavy25.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 26.   3. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)
165anotaceDvakrát měř, jednou řež27.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 28.   3. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)
166anotaceMít trochu štěstí  1.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   2.   4. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)
167anotaceRána do zad  3.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   4.   4. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 00.05)
168anotaceNechci utíkat  8.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   9.   4. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)
169anotaceRekonvalescence10.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 11.   4. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)
170anotacePrachy ani práce nečekají15.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 16.   4. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)
171anotaceVeronika17.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 18.   4. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)
172anotaceRodinná pouta24.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 25.   4. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.10)
173anotaceZahraj si se mnou29.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 30.   4. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 00.05)
174anotaceŽabí jed  6.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   7.   5. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
175anotaceŠťastnou cestu13.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 14.   5. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 00.00)
176anotaceMalér15.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 16.   5. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)
177anotaceKrok do neznáma20.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 21.   5. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 00.00)
178anotacePravda, nebo lež22.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 23.   5. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)
179anotaceO otcích a synech27.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 28.   5. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
180anotaceŽivotní krok29.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 30.   5. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
181anotaceBolestná ztráta  3.   6. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   4.   6. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)
182anotaceŽádné lhaní  5.   6. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   6.   6. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)
183anotaceOsobní problém10.   6. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 11.   6. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)
184anotacePřes mrtvoly12.   6. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 13.   6. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)
185anotaceRovnýma nohama26.   8. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 27.   8. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
186anotaceDlužíte mi smrt28.   8. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 29.   8. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
187anotaceZkusíme to ještě jednou  2.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   3.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)
188anotaceŠpatné zprávy  4.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   5.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)
189anotaceJasné slovo  9.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 10.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
190anotaceBáječní mladí muži11.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 12.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
191anotaceRány staré i nové16.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 17.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
192anotaceTady a teď18.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 19.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
193anotaceŠtěstí v neštěstí23.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 24.   9. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)
194anotaceKdo lže, ten krade25.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 26.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)
195anotaceLáska bolí30.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   1. 10. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)
196anotacePřiznání  2. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   3. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
197anotaceZa školou  7. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   8. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
198anotaceKdo z koho  9. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 10. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
199anotaceNemoc jako dar14. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 15. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)
200anotaceO rodičích a dětech16. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 17. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)
201anotaceHloubkový ponor21. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 22. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)
202anotaceZbytečné otázky23. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 24. 10. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)
203anotaceStejná krevní skupina   

Již dostupné anotace:

1. díl -   1.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15), opakování:   2.   7. 2019 (Prima LOVE 02.55‑06.35), 25.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.25)   Na seznam všech dílů
Traumaplán
Na urgentním příjmu nemocnice Rubava probíhá plánované cvičení traumaplánu, ale náhle přichází informace o zříceném obytném domu plném lidí. Cvičení se rázem mění v realitu, figuranti v opravdové pacienty.
Úvodní díl nového seriálu (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu nemocnice Rubava probíhá pod vedení vrchní sestry Mery cvičení traumaplánu. Do přesně naplánované akce, na které chce starostka Darina Růžičková získat politické body, přichází informace o výbuchu v dole. Traumaplán musí být zastaven, v důsledku výbuchu se totiž zřítil obytný dům plný lidí. Mezi záchranáři se v troskách domu se objeví doktor David Hofbauer a vytáhne z trosek umírajícího muže. David Hofbauer nastupuje na urgent Nemocnice Rubava a rovnou si veze pacienta, kterému musí zachránit život i nohu. Oddělení, které bylo připraveno na cvičení, musí obstát při skutečné hromadné nehodě. Někomu život zachrání, ale musí se připravit i na smrt těch nejbližší.

2. díl -   2.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15), opakování:   3.   7. 2019 (Prima LOVE 03.40‑06.35), 25.   3. 2017 (TV PRIMA 21.25 ‑ 22.20)   Na seznam všech dílů
Zabitá příležitost
Vážné zranění tajných milenců při riskantní jízdě na kole znamená pro naše doktory další komplikace. Musí nejen zachraňovat pacienty, ale i vyřešit záhadu, kdo jim to vlastně skončil na operačním sále. Začíná boj o život v nejopravdovějším seriálu z lékařského prostředí
Druhý díl nového seriálu (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Doktorka Lucie Krutinová je svědkem nehody dvou mladých lidí na kole. Nic ale není jak vypadá. Z obyčejného pádu se nakonec stane boj o život mladé ženy a z dvojice zamilovaných tajní milenci. Doktor Žák se musí poprat se smrtí manželky a vezme to za špatný konec. Díky alkoholu málem ztratí novorozeného syna. Ale Mery ho nenechá padnout, uvěří mu, aby se v něm zase zklamala. Ženu, která skočila z balkónu na sídlišti se podaří zachránit hned dvakrát, protože ne pro každý pokus o sebevraždu se člověk rozhodne.

3. díl -   3.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15), opakování:   4.   7. 2019 (Prima LOVE 03.40‑06.35), 27.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Kůl v srdci
Na urgentu rodí zmatená žena, u které se během porodu ukáže, že už jedno dítě odrodila někde venku, a začíná boj o život miminka. Rasputin ochraňuje barmanku v nonstopu před útokem agresivního hosta. Ten se nešťastně zraní a během jeho ošetřování dochází k postupnému navázání přátelství mezi našimi doktory. Začíná boj o život v nejopravdovějším seriálu z lékařského prostředí.
Třetí díl nového seriálu (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Po ulici jde zmatená žena, která krvácí z rozkroku. Na urgentu porodí jedno zdravé miminko, ale to první porodila někde jinde. Začíná souboj s časem o život miminka. Rasputin mezitím zachrání barmanku před agresivním hostem. Bohužel tak nešťastně, že host skončí s židlí zabodnutou v hrudníku. Rasputin tím na sebe upozornil, takže to vypadá, že bude muset zmizet. David se na nic neptá a kolegu zachrání. Je to první krok k velikému přátelství.

4. díl -   4.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15), opakování:   5.   7. 2019 (Prima LOVE 03.35‑06.35), 29.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Otrávená otravou
Na urgent je přivezen místní vlivný podnikatel, kterého během golfu zasáhl blesk. O případ se zajímá i starostka Rubavy, která zasahuje doktorům do jejich práce s řešením komplikovaných popálenin na citlivém místě VIP pacienta. Začíná boj o život v nejopravdovějším seriálu z lékařského prostředí.
Čtvrtý díl nového seriálu (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Dva policisty srazil ujíždějící řidič, jeden z nich je bratr Mery. On je naštěstí v pořádku, ale Mery zjistí, že jeho manželka a matka malého Vašíka zmizela. Tak se musí o bratra postarat. Na urgentu přistane golfista, který dostal zásah bleskem. Ukáže se, že to je místní vlivný podnikatel a tak David stojí před těžkým rozhodnutím... Nakonec mu nezbyde, než mu část penisu amputovat. Lucie dostává jako pacientku dceru svého milence a tak se nečekaně seznamuje i s manželkou.

5. díl -   5.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15), opakování:   6.   7. 2019 (Prima LOVE 03.40‑06.35),   3.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Turné nebo život
Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Známá zpěvačka se při vystoupení v Rubavě seznámí s Prokopem. Nečekaně druhý den využije jeho nabídky a nechá se vyšetřit na urgentu. Ale Prokop pro ní nemá dobrou zprávu. Zpěvačka se musí rozhodnout mezi kariérou a životem. Žák pomalu přestává zvládat svoje alkoholové excesy, takže Davidovi nezbývá nic jiného, než do něj vrazit injekci. Je to první velký konflikt mezi Davidem a Žákem, který otřásá urgentem.

6. díl -   6.   7. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.40), opakování:   7.   7. 2019 (Prima LOVE 03.40‑06.40),   5.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Rande
Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David má první velkou ataku deprese v Rubavě a tak by měl zůstat v posteli. Bohužel se nikomu nedovolá a tak musí na urgent. Mery ho seřve a Rasputin zatáhne na sál. David operuje a pak odpadne. Ale pacient se zhorší, všichni myslí, že David udělal chybu. Rasputin jeho jméno očistí a jako první se dozví, co s Davidem je. Na urgentu se objevuje jako pacient doktor Nývlt a na první pohled se zamiluje do Mery. Jenže dostat Mery na rande není tak jednoduché...

7. díl -   7.   7. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.45), opakování:   8.   7. 2019 (Prima LOVE 03.50‑06.50), 10.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Velká láska
Na urgentu nemocnice Rubava se bojuje o život malého chlapce, který spolkl malinkou baterku.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Jana se s Vali ujímá dětského pacienta, který spolkl malou baterku. Všichni to snášejí špatně, ale Jana ještě hůř. Obviňuje matku dítěte, že se o malého špatně stará. Na urgent přichází s žádostí primář kardiochirurgie, chce si půjčit Davida na komplikovanou operaci. Bojan se bojí, že mu David na Kardiochirurgii uteče. Starostka zatím vyhrabala na Davida špínu, i proto musí Bojan požádat Davida, aby si vzal na starosti Sašu.

8. díl -   8.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15), opakování:   9.   7. 2019 (Prima LOVE 03.50‑06.35), 12.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Nové drogy
Na urgent nemocnice Rubava jsou přivezeni mladíci, kteří se předávkovali novou syntetickou drogou. Začíná boj o jejich životy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

V Rubavě se objevily nové nebezpečné drogy a David hned po ránu musí řešit řádění nebezpečného feťáka. Saša se nechá od svého známého ukecat a feťáka uvolní. Saša dostane do huby a ještě musí feťáka, který se podřezal, zachránit. Doufá, že se jí aspoň podaří svést Davida. Rasputin musí použít své schopnosti, aby zachránil firmu těžce popáleného pacienta. Lucie je zase konfrontována s možností, že není jediná Tomášova milenka.

9. díl -   9.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15), opakování: 10.   7. 2019 (Prima LOVE 03.55‑06.35), 17.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Bíba
Na urgentu nemocnice Rubava se pacientkou stane manželka primáře Bojana, a nevypadá to s ní vůbec dobře.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Do Rubavy se z Anglie od syna vrací Bojanova manželka Bíba. Všichni mají radost, že jí vidí. Ale Bíba dostane infarkt. David jí zachrání, ale nemá pro Bojana dobré zprávy. Vali se seznámí s epileptickým pacientem Jindrou a jeho nepříjemným otcem Hojerem. Dlouho se snaží usmívat, ale nakonec Hojerovi řekne od plic, co si o něm myslí. Nývlt se na urgent vrátí jako lékař hospitalizované pacientky, sice musí snést kritiku kolegů, ale konečně mu vyjde rande s Mery.

10. díl - 10.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10), opakování: 11.   7. 2019 (Prima LOVE 03.50‑06.30), 19.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Malé lži
Urgent nemocnice Rubava se musí vypořádat s pacientem, který má nakažlivou smrtelnou chorobu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Saša je s matkou na honu a zakopne o postřeleného myslivce. Musí jít na sál s Davidem, i když si chtěla myslivce operovat sama. Chce na něj podat stížnost, ale Starostka se dozví, že Davidův otec bude u Sašiny atestace. Takže Saša musí spolknout hrdost a za Davidem zase dolízá. Žák potřebuje spojence a tak využívá zamilovanou Janu. Vali se dostane do kontaktu s nakažlivým pacientem a tak se musí nechat zavřít na infekčním. Lucie toho využije, zruší večer s Tomášem a bude se věnovat Valiině dceři.

11. díl - 11.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.10), opakování: 12.   7. 2019 (Prima LOVE 03.55‑06.35), 24.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Dítě jako boží dar
Na urgentu nemocnice Rubava skončí žena, kterou její manžel záměrně trávil, aby na něm byla závislá.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu žena po autonehodě porodí zdravého syna, akorát ani ona a ani její manžel nemají tušení, že byla těhotná. Žena si navíc myslí, že jí dítě chtějí podstrčit, takže Mery má o starost navíc. Na Urgentu zase musí zasahovat policie, když se ukáže, že manžel se pokoušel léčit manželku tak, že jí vlastně zabíjel. Do toho přivážejí profesora medicíny, který má stejný psychický problém, jako David a taky ho řeší po svém. David se musí podívat do vlastního zrcadla.

12. díl - 12.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10), opakování: 13.   7. 2019 (Prima LOVE 03.55‑06.30), 26.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Tři v tom
Lékaři urgentu nemocnice Rubava bojují o život muže, který se rozhodl sám léčit ránu živými červy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Zatímco doktor Žák má problém, protože díky svým problémům s alkoholem přispal pacienta o trochu víc a nedaří se mu ho vzbudit, tak Saša má šťastný den. Odhalila u pacienta, který se jen potuluje po chodbách, život ohrožující zlomeninu báze lební. Dokonce i David jí pochválí, takže Saša je spokojená. Rasputin musí zachránit pacienta, který má jednu nohu mrtvou a plnou červů, přesto odmítá amputaci.

13. díl - 13.   7. 2019 (Prima LOVE 10.15‑11.35), opakování: 14.   7. 2019 (Prima LOVE 04.00‑06.35),   1.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Ručník v ringu
Na urgentu nemocnice Rubava skončil boxer z ilegálních boxerských zápasů. Naposledy boxoval s Davidem Hofbauerem.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David se nechá zatáhnout do tajného ilegálního boxerského zápasu, aby jeho soupeř skončil u něj na operačním stole. David mu musí zachránit oko a posléze i život, protože se ukáže, že boxer má úplně zničené srdce. Srdce má zlomené i úspěšný architekt, který se zamiloval do svého asistenta, ale manželka pro to nemá moc pochopení.

14. díl - 14.   7. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.45), opakování: 15.   7. 2019 (Prima LOVE 03.50‑06.50),   3.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Rozhodnutí o životě a smrti
Lékaři urgentu nemocnice Rubava zachraňují muže, kterého bodla nožem manželka, když ho nachytala s milenkou.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David musí zachránit muže, který potom, co ho manželka nachytala s milenkou, skončil s nožem u srdce. A to i přes to, že je v útlumové fázi a potřeboval by ležet v posteli. Saša je znovu rozhodnutá Davida získat a dělá všechno proto, aby díky tomu měla lepší operace. Rasputin se dostává do boje o vlastní život, protože na urgentu se objevil Rus, který ho poznal. Rasputin se musí rozhodnout, jestli ho zabije, a nebo nechá jít, aby tím riskoval vlastní život.

15. díl - 15.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15), opakování: 16.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.30),   8.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Ztracená ledvina
Na urgentu nemocnice Rubava bojují o život malého kluka, který se topil v žumpě.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Petra zachrání život malému klukovi, který se topil v žumpě, aby tím byla zatažená do problému svojí mámy. Petra za ní zaplatí dluhy a doufá, že její mladší sestra už bude žít nějak normálně. Rasputin je rozhodnutý odejít z Rubavy, ale Bojan to nechce připustit, tak mu nabídne vysněné místo neurochirurga a zatáhne ho do případu feťáka, kterému v hlavě roste nádor. A vypadá to, že Bojanovi jeho intrika vyjde.

16. díl - 16.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15), opakování: 17.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.30), 10.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Django
Lékaři urgentu nemocnice Rubava zachraňují chlapce, kterého pokousal divoký pes do obličeje.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Mery je na procházce s doktorem Nývltem a zachraňují malého kluka, na kterého zaútočil rozzuřený pes. Nývlt skončí taky hodně pokousaný. Horší je, že se ukáže, že pes byl tajně přivezený z dovolené ze země, kde se neočkuje proti vzteklině. Takže je veliké riziko, že všichni, koho pokousal jsou nakažení. Starostka chce po Davidovi, aby dal šanci Saša s její atestační prací. David jí šanci dal, chce, aby jí Saša přepsala. Jenže Saša raději udělá cokoliv jiného, než práci přepisovat.

17. díl - 17.   7. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.15), opakování: 18.   7. 2019 (Prima LOVE 04.10‑06.35), 15.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Doktor robot
Na urgentu nemocnice Rubava se znovu bojuje o život primářovy manželky. Musí se najít radikální řešení, nebo zemře.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Bíba se zhoršila a musí znovu skončit na urgentu. Tentokrát se musí najít zásadnější řešení jejího problému. Zatímco David navrhuje svůj výzkum a kmenové buňky, tak primář kardiochirurgie Staněk je pro srdeční pumpu. Rozhodnutí leží hlavně na Bojanovi a Bíbě.

18. díl - 18.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15), opakování: 19.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.30), 17.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Těhotenství
Na urgent nemocnice Rubava přivezou několik pacientů se silnou otravou botulotoxinem. A vypadá to na epidemii.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Lucie je těhotná. A má zásadní problém, jestli o tom říct Tomášovi. Obzvlášť těžké to pro ní bude, když se její pacientkou stane matka samoživitelka, kterou zmlátí její bývalý klient. Tomáš nemá čas těhotenství s Lucií řešit, protože ho zaměstnávají hoteloví hosté s otravou botulotoxinem a Saša, která z toho za každou cenu hodlá udělat aféru. Starostka napochoduje na urgent s krajským hygienikem a hodlá začít řídit epidemii, ale ta se nekoná.

19. díl - 19.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.10), opakování: 20.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.30), 22.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Právo na další šanci
Lékaři urgentu nemocnice Rubava musí zachránit chovatele, kterého pokousal nejjedovatější had na světě.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Mladého chovatele pokousal nejjedovatější had a jeho antisérum je prošlé a nefunguje. Začíná boj o jeho život. Ale i o životy všech lidí na urgentu, když se ukáže, že si do nemocnice přivezl nějakého hada. Ondřej zachrání Sašu před hadím vetřelcem a za to je náležitě odměněn. Lucie se musí rozhodnout, jestli bude riskovat život ženy, která chce za každou cenu zachránit své vysněné a draze zaplacené těhotenství.

20. díl - 20.   7. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.35), opakování: 21.   7. 2019 (Prima LOVE 04.10‑06.35), 24.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Srdeční záležitosti
Na urgentu nemocnice Rubava se snaží zachránit muže, který skočil do výběhu s divokým medvědem.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Petra musí zachraňovat svého bratrance, který na urgentu skončil po návštěvě vymahačů dluhů. Nakonec za něj dluhy zaplatí. Záchranáři přivezli muže, který spadl do výběhu medvědů. David s Rasputinem mu přišívají utržený skalp. Muž ale nechce žít, takže když se probere na Jipu, hned se pokusí zase zabít. Nikdo si s ním neví rady, protože chlap nemá chuť žít, když zabil celou svojí rodinu. Až s ním promluví Jana, která žije se stejným trápením...

21. díl - 21.   7. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.45), opakování: 22.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.50), 29.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Útěk za bráchou
Na urgentu nemocnice Rubava jde tentokrát o život i doktorům. Lucii ohrožuje ozbrojená Tomášova manželka, Vali se bojí, že Růženka dostala černý kašel, a Kid skoro zemře při útěku z domova.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Policisté najdou skorozmrzlého Kida v parku a David ho musí zachránit. A nejen jako doktor, protože Kid potřebuje pomoc hlavně se svojí rodinou. Na Lucii se přišle došlápnout Tomášova manželka Sára. Chce si to s ní vyřídit a na to vyřizování si rovnou vezme i pistoli. Vali řeší zásadní problém, spolužačka její dcery má černý kašel, protože jí rodiče odmítali očkovat.

22. díl - 22.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15), opakování: 23.   7. 2019 (Prima LOVE 04.20‑06.30), 31.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Velký zvíře
Na urgent nemocnice Rubava přivážejí svatebčany, do kterých najel autobus. Naši doktoři musí nejen zachraňovat životy, ale i čelit nátlakům vlivného podnikatele.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Do velké svatby najede autobus a místo před oltářem, končí svatebčané na urgentu. Nevěsta bojuje o život a ženich se pere s minulostí. Otec nevěsty je ke všemu jeden z nevlivnějších podnikatelů v okolí a tak si myslí, že může všem diktovat, co mají dělat. Naštěstí ho Rasputin s Davidem neposlechnou.

23. díl - 23.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10), opakování: 24.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.25),   5.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Bouchání na srdce
Na urgentu nemocnice Rubava skončí manželský pár, na který zaútočil rozzuřený divočák.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu nemocnice Rubava skončí dva manželé, na které zaútočil divočák. David s Rasputinem se dostanou podivného manželského trojúhelníku, který dokáže napravit až blízkost smrti. Na oddělení nastupuje přítel Mery, doktor Nývlt. Bohužel hned na první operaci dostane Viktora Žáka, který mu nechce nic dát zadarmo.

24. díl - 24.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10), opakování: 25.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.25),   7.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Rasputinovi tajní agenti
Na urgentu nemocnice Rubava skončí oběť šíleného střelce. Raputin si je jistý, že kulka byla určená jemu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Rasputin se přimotá do střelby na ulici a je si skoro jistý, že místo ženy, která skončí na operačním sále, měl být cílem právě on. Začíná se bát o svůj život a pro jistotu se chystá zmizet. Ale pacienti mají naštěstí přednost. Mery musí pomoc staré paní, kterou její snacha týrá.

25. díl - 25.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10), opakování: 26.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.05), 12.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Poloviční radost
Na urgentu nemocnice Rubava mají probíhat předatestační operace, ale doktoři jsou potřeba u akutních zákroků.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Prokopa a Sašu čekají předatestační operace, které malinko zkomplikuje potřeba lékařů u akutních operací, takže místo, aby se soustředili na plánované zákroky, musí pomáhat zachraňovat životy. Na urgentu skončila 14letá dívka, která je těhotná a ze svého těhotenství obviní nevlastního otce.

26. díl - 26.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10), opakování: 27.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.05), 14.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Doktorské superstar
Na urgentu nemocnice Rubava se tentokrát bojuje o život kolegy, který se vyboural v autě.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

V kontejneru na odpadky je nalezen otrávený muž, rozjíždí se nejen boj o jeho život, ale i pátrání po tom, kdo mu to udělal. Když na urgentu skončí i jeho zmlácená manželka, začíná být všechno mnohem jasnější. David musí prozradit Staňkovo tajemství, aby mu zachránil život.

27. díl - 27.   7. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.40), opakování: 28.   7. 2019 (Prima LOVE 04.30‑06.20), 19.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Primář nebo výzkum
Na urgentu nemocnice Rubava zachraňují muže, který vezl manželku do porodnice. Manželka se rozhodla počkat s porodem, až u toho manžel bude moci být.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu se bojuje o život muže, který zkolaboval, když vezl manželku do porodnice. A aby toho nebylo málo, tak se manželka rozhodne počkat s porodem, až bude manžel odoperovaný. David čeká na povolení svého výzkumu, aby mohl zachránit primáře Staňka.

28. díl - 28.   7. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.45), opakování: 29.   7. 2019 (Prima LOVE 04.30‑06.25), 21.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Konec superdoktorů
Na urgent nemocnice Rubava přivážejí zraněné chodce po pádu ledových rampouchů za střechy domu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Ledopád na ulici zranil spoustu lidí, takže na urgentu je o práci postaráno. Žena, které skočila s rampouchem zabodlým v hrudníku má jen malou šanci na přežití. Při pádu ledu byla zraněná i starostka, která i z nehody hodlá vytěžit politické body. Jenže občas se vám všechno vymkne z rukou.

29. díl - 29.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15), opakování: 30.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.10), 21.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Den pro princezny
Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. Na urgentu nemocnice Rubava musí operovat muže, který byl zastřelen papírovou kulkou do hlavy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie L. Kodad

Při divadelní zkoušce dojde k nehodě a na urgent vezou muže, který má v mozku papírovou kulku z historické zbraně. Nová doktorka Zoja pomáhá Rasputinovi muže zachránit a netají se obdivem k jeho neurochirurgickým schopnostem.

30. díl - 30.   7. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15), opakování: 31.   7. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.10), 23.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Kdo zastavil výzkum
Kdo zastavil výzkum Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. Na urgentu nemocnice Rubava se bojuje o život rodiny, kterou zloději přepadli v noci v jejich domě.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie L. Kodad

Na urgent nemocnice Rubava přivážejí rodinu, kterou v noci přepadli lupiči v jejich domě. A protože se rodina pokoušela bránit, mají spoustu těžkých zranění. Doktoři bojují o jejich život. Na urgentu končí nakonec i pachatel. Ale je někdo, kdo ho může odhalit? David se dozvídá, kde zastavil jeho výzkum a tím odsoudil i primáře Staňka na smrt.

31. díl - 31.   7. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10), opakování:   1.   8. 2019 (Prima LOVE 04.20‑06.00), 28.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Utrápené děti
Na urgentu nemocnice Rubava jde tentokrát i o život prominentní dcerušky a budoucnost Davida.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie L. Kodad

Na Urgent přivezou dceru prominentního podnikatele skály, která se dusí, protože v krku má zaklíněný neznámý předmět. David musí dceru zachránit a taky oznámit nepříjemnému otci, že jeho snaha mít z dcery modelku ji dohnala až na psychiatrii. A aby toho nebylo málo, musí David uklidnit Kida, který kvůli penězům přepadl nonstop.

32. díl -   1.   8. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.15), opakování:   2.   8. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.00), 30.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Smrt ve sklepení
Doktoři urgentu nemocnice Rubava mají velký problém, když se Mery a David ztratí, a nikdo neví, že to jsou oni dva, kdo bojuje o život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie L. Kodad

V Rubavě vyhořely velké sklady, několik zraněných skončilo na urgentu. Jenže Kid zjistí, že jeho otčím tam byl taky a nikdo o něm neví. David ho jde zachránit. Jenže záchranná operace se zvrtne a v ohrožení života je David i s Mery. Nejhorší je, že si nikdo nevšiml, že ti dva zmizeli.

33. díl -   2.   8. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10), opakování:   3.   8. 2019 (Prima LOVE 04.15‑06.00),   4.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Bojuj, hrdino!
Na urgent nemocnice Rubava přivážejí zraněné, na které se zřítila konstrukce stropu kulturního domu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu nemocnice Rubava přivážejí spousty zraněných, na které spadla masivní konstrukce při veletrhu superhrdinů. Mezi zraněnými je spousta dětí. V tom největším zmatku přichází muž, který si vrazí do ucha tužku, aby ho konečně někdo ošetřil.

34. díl -   3.   8. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.40), opakování:   4.   8. 2019 (Prima LOVE 04.30‑06.20),   6.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Velký průser
Na urgentu nemocnice Rubava skončí tentokrát jeden ze záchranářů, kterého napadl agresivní pacient.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Agresivní pacient napadne posádku záchranky a jeden ze záchranářů bojuje o život. Otřese to celým urgentem. Přesto se ale musí dál fungovat. Prokop musí zachránit život vlastní mámě, pomoc tátovi, i když ho to bude stát velké ústupky.

35. díl -   4.   8. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.40), opakování:   5.   8. 2019 (Prima LOVE 04.25‑06.25), 11.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Zbytečné války
Na urgentu nemocnice Rubava občas řeší rodinné vztahy víc, než by chtěli. A přesto musí ještě zachraňovat životy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David zachraňuje pacientku, která měla těžkou autonehodu a musí čelit vztahové válce, kterou záměrně rozdmýchává Viktor Žák. Bohužel se hloupě prořekne a málem prozradí jedno velké tajemství, které ho spojuje s Mery.

36. díl -   5.   8. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10), 13.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Přepadení!
Na urgentu nemocnice Rubava bojují o život Davidovy přítelkyně .
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Když Karin odchází ráno od Davida, přepadne ji lupič a bodne nožem. David má sice nejhorší fázi své choroby, ale musí se probrat a jít zachránit svojí milenku. A když už je v nemocnici, Mery ho požádá, aby se podíval na jinou pacientku. Vztahům na urgentu to nepřidá.

37. díl -   6.   8. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.10), 18.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Granát a pistole
Na urgentu nemocnice Rubava tentokrát operuje jednotka rychlého nasazení.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Manžel pacientky se rozhodl, že si vynutí nesmyslnou operaci smrtelně nemocné manželky za pomoci pistole a granátu. Nemocnice se evakuuje, na urgentu operuje jednotka rychlého nasazení, ale dobrovolníci na sále hrají o čas.

38. díl -   7.   8. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15), 20.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Nic než pravda
Na urgentu nemocnice Rubava občas zachraňují někoho, kdo o to vůbec nestojí.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu končí muž, který se rozhodl, že si sám amputuje ruku, protože v ní má nesnesitelné bolesti. Jestli si doktoři myslí, že všechno končí, když se jim ruku podaří zachránit, tak se pletou. Petra musí řešit problém se svojí matkou, která nehlídala mladší sestru Petry. Když matku neudá, zničí život jinému člověku.

39. díl -   8.   8. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.25), 25.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Všechno jinak
Na urgentu nemocnice Rubava přijímají kluka, kterému šikana ohrozí život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu musí řešit důsledky šikany, ve kterém figuruje známý naší oblíbené starostky. I když je tu snaha doktory uplatit, oni se musí rozhodnout, jestli nechají jednoho kluka trápit nebo budou riskovat, že se jim pomstí vlivný tatínek.

40. díl -   9.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25), 27.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Sebeobětování
Na urgentu nemocnice Rubava musí občas řešit případy, kde je těžké udržet si odstup.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu přijímají malou holčičku, na kterou měl dohlížet její starší bratr. Dohlížel špatně, takže se holčička těžce zranila na dětském hřišti. Vypadá to na rodinnou tragédii. A není jediná, odcházející Prokop musí ještě před odjezdem na kliniku do Prahy zachránit život vlastní mámě.

41. díl - 10.   8. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.40),   2. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Velký formát
Na urgentu nemocnice Rubava řeší kromě závažných lékařských případů i rodinnou tragédii primáře Bojana.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

13-ti letá dívka je sama s těžce zraněnou matkou v půjčené chatě někde v lesích kolem Rubavy. Podaří se ji dovolat na urgent, ale nedokáže určit místo, kde se nachází. Musí ji proto pomoct sama, podle telefonické navigace lékařů. Vypadá to, že stav matky je tak vážný, že pokud dívka neprovede docela složitý zákrok, matka umře.
Z Anglie se vrací primář Bojan, který musí řešit rodinnou tragédii.

42. díl - 11.   8. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.50),   4. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Ani málo, ani moc
Ani urgentu nemocnice Rubava se nevyhnou osobní tragédie lékařů. Davidova otce postihne mrtvice.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David zachraňuje pacienta, kterého smetl kamion na dálnici, navíc musí čelit obvinění svého otce, že pokračuje v nelegálním výzkumu. Jejich hádka má však fatální následky; jeho otce – docenta Hofbauera - postihne mrtvice.

43. díl - 12.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.30),   9. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Bezvýznamná chyba
Na urgentu nemocnice Rubava tentokrát řádí chřipková epidemie, která se nevyhne ani personálu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu řádí chřipková epidemie, která se nevyhne ani Mery. Taky se objeví několik případů infekčního onemocnění bakterii e.coli a primář musí vyhlásit karanténu, které jim komplikuje práci. Mery si prožije kolaps a Rasputin se zamiluje.

44. díl - 13.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25), 11. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Konec dobrý, všechno dobré
Na urgentu nemocnice Rubava bojují o život svého kolegy – záchranáře Pavla, který zachránil děti z hořícího bytu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgent přiváží sanitky raněné z činžovního domu, ve kterém vypukl požár. Nejhůř na tom je záchranář Pavel, který s nasazením vlastního života zachránil z hořícího bytu dvě děti.

45. díl - 14.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25), 16. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Přijmout trest
Na urgent nemocnice Rubava jsou přivezeny zraněné dívky po autonehodě, jedna z nich je navíc těhotná.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Muž, kterému diagnostikovali Alzheimerovu nemoc, způsobí dopravní nehodu, při které zahyne jedna dívka, a další jsou těžce zraněné. Kdo nese vinu za tuto tragédii?

46. díl - 15.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25), 18. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Odrazit se ode dna
Na urgentu nemocnice Rubava se řeší manželský trojúhelník pacientů, jedné z žen hrozí ochrnutí.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David s Rasputinem řeší složitý neurochirurgický případ. Manželé, kteří jsou před rozvodem, se zřítí z lešení a ženě hrozí ochrnutí, manželova nová partnerka je těhotná. Jak se tento trojúhelník vyřeší…?

47. díl - 16.   8. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.30), 23. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Narozeniny
Na urgent nemocnice Rubava není ani čas oslavit Rasputinovy narozeniny, protože ve městě řádí násilník a sanitky přivážejí zraněné.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu se chystá oslava Rasputinových narozenin, kterou naruší příjezd sanitek. Vezou dva těžce zraněné, oba shodně tvrdí, že je někdo přepadl. Policie začne po násilníkovi pátrat.

48. díl - 17.   8. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.45), 25. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Vstříc osobním dramatům
Na urgent nemocnice Rubava přivážejí řidiče, který zapříčinil vážnou nehodu, protože viděl na silnici „přízrak“.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Řidič mikrobusu, který vezl žáky na kurz plavání, strhnul volant a s autem havaroval, při čem zranil školáky i učitelku. Hájil se tím, že se vyhýbal ženě, kterou ale nikdo neviděl. Policie po „přízraku“ pátrá.

49. díl - 18.   8. 2019 (Prima LOVE 09.35‑10.50), 30. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Samé dobré zprávy
Na urgentu nemocnice Rubava musí tentokrát doktoři prokázat policejní instinkt, aby mohli odhalit podstatu zranění.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Všechno může být jinak, než jak to původně vypadalo. Mladík se pokusí o sebevraždu, ale ukáže se, že to není kvůli nešťastné lásce. Muž s podezřením na infarkt má nakonec záhadnou kovovou šponu v srdci.

50. díl - 19.   8. 2019 (Prima LOVE 09.15‑10.30),   1. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Dopis z Ruska
Na urgent nemocnice Rubava dopadne stín. Rasputin dostává dopis z Ruska a jeho život je v ohrožení.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Rasputin má strašný den, bojuje o život hasiče, který utrpěl těžké polytrauma při výkonu povolání a dostává dopis z Ruska, který zcela zásadně ovlivní jeho další život.

51. díl - 20.   8. 2019 (Prima LOVE 09.15‑10.30),   6. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Cenné věci
Doktoři urgentu nemocnice v Rubavě se tentokrát pokusí splnit poslední přání pacientky.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Doktoři z urgentu najdou v autě, které parkuje před nemocnicí, faráře se šroubovákem zabodnutým v hlavě. Nasává boj o jeho život. Policie pátrá po pachateli tohoto činu.

52. díl - 21.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30),   8. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Nebezpečný úsek
Na urgentu nemocnice Rubava se řeší, kdo nese odpovědnost za to, že dítě postřelilo vlastní matku a způsobilo závažné zranění.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Nenávist mezi kamarádkami způsobí těžká zranění několika nevinným lidem a osmileté dítě postřelí svou matku. V obou případech bude hrozit závažné postižení s celoživotními následky.

53. díl - 22.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30), 13. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Úlovek
Na urgent nemocnice Rubava přivážejí pacienty, kteří se snažili ochránit to nejcennější – své blízké.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Případ místního klenotníka, kterého našli rybáři na břehu řeky, a zdálo se, že je už nějakou dobu mrtvý a případ napadeného otce, který bránil svou duševně nemocnou dceru.

54. díl - 23.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30), 15. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Návrat
Na urgentu nemocnice Rubava mají neobvyklý případ – dva zranění, slepení montážní pěnou.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Láska může někdy pořádně zkomplikovat život… třeba když se na milence vyleje nádrž s montážní pěnou… nebo když se Rasputin rozhodne riskovat a chce odjet zpátky do Ruska za nemocnou matkou.

55. díl - 24.   8. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.50), 20. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Vše pro lásku
Na urgentu nemocnice Rubava se lékaři potýkají s tím, co všechno může způsobit láska.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Autonehoda V.I.P. – populární zpěvačky, pubertální nešťastná láska, 4 promile v krvi malého kluka i otec nakažený tuberkulózou zaměstnají lékaře urgentu. A Mery má kromě toho plné ruce práce se socializací Davida Hoffbauera.

56. díl - 25.   8. 2019 (Prima LOVE 10.35‑11.55), 22. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Nejsem ta pravá vrba
Na urgentu nemocnice Rubava po nástupu starostky do funkce ředitelky nastává těžké období.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David Hoffbauer má lukrativní nabídku - obnovit svůj výzkum… Primář Bojan dostává od starostky ultimátum… Žák přišel o svého syna a doktorka Zoja Višněvská zmizí z Rubavy a Rasputin po ní marně pátrá. I přes tato osobní dramata, musí lékaři urgentu zachraňovat lidské životy.

57. díl - 26.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30), 27. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Princezna na hrášku
Na urgentu nemocnice Rubava zachraňují dívku, u které není jasné, jestli není kluk.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na módní přehlídce zkolabuje modelka, po příčině kolapsu pátrají doktoři z urgentu v nemocnici Rubava a to co objeví, vyrazí všem dech. Saša se zase nemůže vzpamatovat z toho, že ji dal primář Bojan výpověď.

58. díl - 27.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30), 29. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Lepší než fénix
Na urgentu nemocnice Rubava zachraňují životy mladým lidem, které jejich koníček mohl připravit o život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Tři mladí urbexeři fotí v opuštěné fabrice, tento jejich koníček přidělá práci lékařům na rubavském urgentu. Vali musí zkousnout, že si zase nenašla toho pravého.

59. díl - 28.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30),   4. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Kolotoč
Na urgentu nemocnice Rubava tentokrát zachraňují kolotočáře, kterého přišla podpořit celá jeho rozvětvená rodina světských.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu vládne absolutní chaos, protože je plný lidí od kolotočů. Zranil se totiž jeden ze světských – Imre Banga, spadnul do motoru jedné z atrakcí a utrpěl polytrauma a všichni jeho zranění emotivně prožívají.

60. díl - 29.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30),   6. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Přepadení
Dva mladíci přepadli poštu a drží rukojmí, mezi kterými jsou i doktorka Krutinová a doktor Bojan.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Drama se odehrává na poště v Rubavě, kterou přepadli dva ozbrojení mladíci a těžce zranili několik lidí. Drží rukojmí, mezi kterými je i těhotná doktorka Krutinová a doktor Maty Bojan.

61. díl - 30.   8. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30), 11. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Dárek
Na urgentu nemocnice Rubava se odehrává drama v rodině artistů, jeden z nich zavinil těžká zranění dalších dvou.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Dva mladí artisté utrpěli vážná zranění při pádu z velké výšky. Čekalo je skvělé angažmá ve Francii, místo toho teď bojují o život, ale i o důvěru svých nejbližších.

62. díl - 31.   8. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.50), 13. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Všechno jde, když se chce
Co se může stát, když rodiče chtějí rozhodovat o životě svých dospělých dětí.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Ne vždy se shodují představy rodičů s potřebami jejich dospělých potomků, někdy to může mít fatální následky. Stejně jako Davidovo tajemství, o kterém Mery neví.

63. díl -   1.   9. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.35),   8.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Když můžu, pomůžu
Na urgentu nemocnice Rubava umírá člověk, kterého všichni znali.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Kid a jeho otčím vykradli kostel a honí je policie. Jeden z nich při útěku přijde o život. Rasputin pořád nemá žádné informace o své matce.

64. díl -   2.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 10.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Na jezeře
Na urgentu v Rubavě musí někdy řešit i neobvyklá zranění, tentokrát uříznutý penis.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Na jezeře dojde k nehodě, převrátí se motorová loď a je několik zraněných, mezi nimi je i doktorka Růžičková. Kromě nich přiváží na urgent muže s uříznutým penisem.

65. díl -   3.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 15.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Blízká setkání
Na urgentu v Rubavě se doktoři pokoušejí zachránit studenty, kteří se předávkovali drogami.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Studenti se na školním výletě předávkovali tekutou extází. Ne všem se podaří vybojovat svůj boj a přežít. Rasputin se konečně setká se svou matkou.

66. díl -   4.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 17.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Pády a poklesky
David zachraňuje svého přítele Majka zcela nelegální metodou a Rasputinovi se podařilo nelegální cestou dostat do Rubavy svou matku.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Davidův známý – boxer Majk má opět problémy se srdcem a David mu nabídne možnost léčby v rámci jeho nepovoleného výzkumu. Rasputin zjišťuje, že s jeho matkou to nebude vůbec jednoduché.

67. díl -   5.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.22), 22.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Hlavně přežít…
Tři mladí lidé... Kdyby byli jen kamarádi, jak si namlouvali, a nebyla v tom láska, nemuselo to skončit tragicky.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Co je příčinou tragické automobilové nehody? Proflámovaná noc nebo zákeřné infekční onemocnění, které může ohrozit i lékaře v nemocnici v Rubavě?

68. díl -   6.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 24.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Spadly z Marsu
Doktoři i sestřičky urgentu nemocnice Rubava musí řešit případ nemocných dvojčat - „vlčích dětí“.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Případ „vlčích dětí“ naruší chod urgentu a zranění těhotné ženy způsobí zase vážné problémy doktorce Krutinové.

69. díl -   7.   9. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.30), 29.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Poslední šance
Piersing na intimních partiích způsobil mladé dívce komplikace, které málem zaplatila životem.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Řídit po hádce s manželem nebyl nejlepší nápad a odnesli to dva členové rodiny těžkým zraněním, které přivezli na urgent nemocnice v Rubavě, tam také skončila mladá dívka, kterou zase piercing na intimních partiích stál málem život.

70. díl -   8.   9. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.40), 31.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Žádná měkota
Nelegální zápasy muže proti muži nejsou vždy fair play. Důsledkem toho jsou dvě vážná zranění.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Nepovolené zápasy, boj muže proti muži, černé sázky – to je noční Rubava. Tentokrát se to ale vymkne pořadatelům z rukou a s výsledky rvačky mají plné ruce práce lékaři urgentu rubavské nemocnice.

71. díl -   9.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20),   5.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Opravdová láska
Doktor Žák zkolabuje a musí se okamžitě podrobit operaci.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Ivana je obětí domácího násilí, dlouho to tajila, ale tentokrát jsou zranění tak vážná, že pro ni musela přijet sanitka. Doktor Žák zkolabuje a musí se okamžitě podrobit operaci.

72. díl - 10.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20),   7.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Dnes naposled
Místo odchodu na mateřskou dovolenou bojuje doktorka Krutinová o svůj život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Doktorka Krutinová slouží poslední den před odchodem na mateřskou dovolenou a chce si ho užít, jenže jeden z pacientů, kterého ošetřuje, na ni zaútočí. Nepřijde Lucie o dítě…?

73. díl - 11.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 12.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Životní chvíle
Doktorka Krutinová rodí dřív, než bylo plánováno, a nastávají tak nečekané komplikace.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Učitel Jelínek byl žačkou obviněn ze sexuálního obtěžování, ale nic mu nebylo prokázáno. Od té doby je jeho rodina v ohrožení, někdo jim hodil zápalnou láhev do domu. Doktorka Krutinová rodí dřív, než bylo plánováno a nastávají komplikace.

74. díl - 12.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 14.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Rovnou do ráje
Mike s Davidem zachraňují zavaleného Kida, a jeden z nich to nepřežije.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Kid se schovává před sociálkou ve starých halách, kde dojde k závalu. Zachraňují ho David s Mikem, a jeden z nich za to zaplatí životem.

75. díl - 13.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 19.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Přežít Nonstop
Střelba v Nonstopu a následná panika návštěvníků tohoto baru zaměstná celý urgent – je vyhlášen traumaplán, protože je moc zraněných.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

V Nonstopu plném mladých lidí se během zábavy ozve střelba a v následné panice je mnoho zraněných. Kdo a proč střílel, vyšetřuje rubavská policie a urgent vyhlašuje traumaplán.

76. díl - 14.   9. 2019 (Prima LOVE 10.15‑11.30), 21.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Udání
Na lékařskou komoru přišlo udání, že v rubavské nemocnici se provádí nepovolený výzkum.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Provalí se milostný trojúhelník a oba muži to odnesou těžkými zraněními. Primář Bojan se dozvídá, že na lékařskou komoru přišlo udání na Davida Hoffbauera.

77. díl - 15.   9. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.40), 26.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Kdo vydrží nejdýl…
Pubertální hrátky kluků o školních přestávkách mají tentokrát fatální následky – nenávratné poškození mozku jednoho z nich.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Kluci ve škole vynalezli novou zábavu – kdo vydrží déle nechat se škrtit. Nedopadne to dobře a tato hloupá hra má bohužel u jednoho z nich vážné následky - nenávratné poškození mozku.

78. díl - 16.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 28.   2. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Starostčina volba
Záchranáři přivážejí pacienty s podezřením na vzteklinu, která se ale u nás už prý nevyskytuje.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Láska ke zvířatům přivede jednu rodinu na urgent nemocnice v Rubavě, lékaři mají podezření na vzteklinu. Petra jako náhradní matka řeší nečekaný obrat postoje biologických rodičů, Starostka má strach, že její dcera Saša doopravdy odjede na Nový Zéland

79. díl - 17.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20),   5.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Velké váhání
Předčasný porod v autě je pořádně stresová záležitost pro oba manžele, stejně tak jako příchod bývalé Davidovy partnerky do nemocnice v Rubavě.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Manžel vezl svou ženu do porodnice, ale byl tak vystresovaný, že naboural. Porod už začal a tak musí manžel dělat porodníka. Zvládne to? Stejná otázka platí i pro Mery, když do nemocnice v Rubavě přichází nečekaně Davidova bývalá partnerka.

80. díl - 18.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20),   7.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Polojasno
Netolerance mezi občany Rubavy má za následek mrtvé i mnoho zraněných. Ale i na urgentu samotném se dějí převratné věci.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Na rubavském náměstí během demonstrace někdo odpálil bombu, jsou mrtví a mnoho zraněných. Mezi těžce zraněnými je i pachatel, kterého musí lékaři urgentu operovat.

81. díl - 19.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 12.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Šestý smysl
Mery se snaží nežárlit na Ninu a z nepozornosti se v práci dopustí chyby.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Mery se tolik snaží nežárlit na Ninu, až se z nepozornosti dopustí v práci chyby. Vali se dozví, že Hojer zařizuje svatbu bez jejího vědomí. A ze zdánlivě nevinné infekce se u mladého pacienta vyklube mor.

82. díl - 20.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 14.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Zpátky na palubě
Mery se dostane do sporu s Ninou, ale ta jí nakonec složí poklonu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Prokop nastupuje znovu do práce na urgentu. Mery se dostane do sporu s Ninou. Mladík, který se zranil při pádu na motorce by mohl dopadnout lépe, kdyby jeho bratr přivolal pomoc včas.

83. díl - 21.   9. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.30), 19.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Dvě tváře
Nina pozve Davida na panáka, ale ten už má něco domluveného s Mery.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Prokop má problémy s nemocnou matkou, nemůže se o ni starat, když pracuje. Má pocit, že je na všechno sám, potřeboval by někoho s kým si o tom může promluvit. David má na večer program s Mery, ale Nina ho pozve na panáka. Vali dostala od Hojera kytku a není si jistá, jestli to nemá nějaký důvod. Neví, jestli na něco důležitého nezapomněla. A Libuška ji ještě víc zneklidní. Rasputin díky pacientovi potkává Jindřicha, ten ho seznamuje se společenstvím lidí, kteří se na nedaleké farmě připravují na návrat do společnosti. A pořezaného pacienta i na urgentu pronásleduje tajemný útočník.

84. díl - 22.   9. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.40), 21.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Poslední kapka
Matymu není dobře a Saša se dostane do křížku s Bojanem kvůli chybné diagnóze.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Matymu není dobře, bolí ho hlava, ale úspěšně to před okolím skrývá. Saša musí čelit dotěrnému pacientovi a vyřeší to po svém. Bojan dostává stížnost na Sašu a rozhodne, že případ se bude muset zrevidovat. Saša přizná, že špatně určila diagnózu, ale Maty se jí zastane, v takovém případě to nebyla její chyba. Bojan se přesto dostane se Sašou do konfliktu a Saša to považuje za křivdu. Bojana čeká výběr z uchazečů na post nového primáře. Na urgent se dostanou dva těžké případy popálenin, které spolu zdánlivě nesouvisejí.

85. díl - 23.   9. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.20), 26.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Karty nelžou
Matyho zdravotní potíže se zhoršují, musí se rozhodnout.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Nina vyšetřuje zkušenou kartářku, ta jí dá pár dobrých rad do života. Matyho zdravotní potíže se zhoršují, ostatní si všímají, že není ve své kůži. Maty se vymlouvá na nedostatek spánku a prosí Rasputina, aby za něj vzal operace a sám zůstane jenom na příjmu. Bojan všem představuje nového primáře. Hojer na Vali spěchá se svatbou, přišel se svatebním katalogem a chce se hned pustit do příprav. Na Vali je to rychlé, ale zároveň se bojí, aby si nemyslel, že svatbu oddaluje. Libuška s Vali souhlasí, svatba se rozhodně nesmí uspěchat. Pacient zraněný při přepadení skrývá nečekané tajemství.

86. díl - 24.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 28.   3. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Nové pořádky
Nina Davidovi domlouvá schůzku s úředníkem z ministerstva kvůli jeho výzkumu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Nina chce Davidovi domluvit schůzku s úředníkem z ministerstva, kterého potkala v Praze, kvůli jeho výzkumu. Bojan její plán podporuje, protože Davidův výzkum už nějakou dobu zůstal na mrtvém bodě. David by mohl konečně dostat nový impuls, aby dovedl výzkum do cíle. Mery trápí, že Žák zase vypadá, jako by měl problémy s alkoholem, do práce dorazil pozdě a není ve formě. Vali se s Hojerem domlouvá na další prohlídce prostoru pro jejich svatbu. A David musí přesvědčit kadeřnici, že je nutná amputace části její ruky.

87. díl - 25.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20),   4.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Moudřejší ustoupí
Nina Davidovi vyčítá, že zůstává v Rubavě a rezignoval na kariéru.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

David posílá pacienta na náročnou operaci do Prahy a Nina mu vyčítá, že sám zůstal trčet v Rubavě. Rasputin se přes pacienta seznamuje se sympatickou Bárou, dozvídá se jejím prostřednictvím víc o Společenství pro život. Prokop stále řeší nemocnou matku, její stav se zhoršuje, deprese neustupují a otec si s ní neví rady a všechno nechává na Prokopovi. Žák se dál chová podezřele, Mery ho obviňuje, myslí si, že začal znovu pít. Vali dostává další dárek od Hojera. A na urgentu řeší případ muže, který sám sebe třikrát postřelil.

88. díl - 26.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20),   9.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Zázraky se dějí
Filip prochází první těžkou zkouškou v nové funkci primáře.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

David s Bojanem odjeli do Prahy, Nina je zaskočená, že David jel operovat a neřekl jí o tom. Maty se dozvídá výsledky svého vyšetření od docenta Junáčka. Z lázní se vrací Bíba, chce vyzvednout z práce Matyho, ale ten se jí podezřele vyhýbá. Bíba s Matym si před sebou navzájem tají svůj zdravotní stav. Za Matym přichází Lena, potřebuje úmrtní list své sestry, ale ukáže se, že sama na tom není zdravotně dobře. Prokop je v koncích, neví co si počít se svojí nemocnou matkou, Rasputin mu dává dobrou radu. A Filip prochází první těžkou zkouškou v nové funkci primáře.

89. díl - 27.   9. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 11.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Matka
Petřin porod proběhne docela jinak, než by si sama přála.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

Petra přichází do nemocnice rodit, chce za každou cenu počkat na Adamovou, biologickou matku dítěte. Celá situace se ale nečekaně zkomplikuje a všechno dopadne jinak než by si Petra sama přála. Stejně tak i Prokopa čeká den, na který nikdy nezapomene. Bíba má starost o Matyho, ten se jí vymlouvá že má moc práce, ale Bíba se dozví, že si naopak Maty domluvil mírnější režim v práci. Maty se přesto dál snaží před Bíbou své zdravotní problémy tajit. A Rasputin odhalí nečekanou diagnózu u zraněného slavného fotbalisty.

90. díl - 28.   9. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.30), 16.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Lepší život
Saša se vrací na urgent a zjištuje, že primářem je Filip.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

Saša se vrací na urgent a zjištuje, že primářem je její starý známý Filip Kodym. Ten Sašu do práce přijímá, ale je jasné, že to s ním nebude mít snadné. Mery se ujišťuje, že o situaci ví Bojan, Filip připomíná, že primářem je teď on. Mezi Davidem a Filipem vládne napětí, mají rozdílné názory na to, jak postupovat při operaci. Hojer chce potěšit Vali, konečně našel krásné místo pro jejich svatbu. I Vali se místo moc líbí, má to však háček. A ze zdánlivě jednoduchého podchlazení bezdomovce se stane dramatický případ.

91. díl - 29.   9. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.35), 18.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Nebezpečné sny
David dostává záchvat a Filip se dozvídá o jeho zdravotních problémech.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

David přímo na sále dostává záchvat a Filip se tak dozvídá o jeho zdravotních problémech, vykazuje ho ze sálu a zaujímá jeho místo. Petra se po porodu vrací do práce. Vali vedle práce řeší uspěchanou přípravu svatby. Saša možná až příliš důkladně vyšetřuje pacinetku, která na urgent přišla s obyčejnou chřipkou. Filip nedokáže pochopit, proč je nutné dělat celou sérii drahých vyšetření, dostává se kvůli tomu se Sašou do rozporu. Na urgent přichází nová sestřička Eva, je nervózní a Mery jí uklidňuje. Z baletčiny poraněné ruky se vyklube daleko vážnější diagnóza.

92. díl - 30.   9. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15), 23.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Velký den
Svatební den Vali má nečekaný obrat, když ženichův svědek zkolabuje.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

Vali má dnes svůj velký den. Svatební obřad se však nečekaně komplikuje, když ženichův svědek zkolabuje a Vali si konečně přizná, jak to s její svatbou s Hojerem vlastně je. Maty se vrací po zákroku z Prahy, seznamuje se s novou sestřičkou Evou, znají se už z dřívějška. Maty se jí zastane před agresívním pacientem, přestože spolu mají nevyříkaný spor. Filip využívá situace a viní Sašu ze špatného stavu pacienta, přestože dobře ví, že to není její chyba. Na urgentu se objevuje pacient s hodně neobvyklou kombinací příznaků a zamotá tím doktorům hlavu.

93. díl -   1. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 25.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Čas je drahý
David se má začít léčit. Odteď už má povoleno se objevit na sále pouze jako Filipův asistent.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

Rasputin domlouvá Davidovi, aby se začal léčit. Od teď už má povoleno se objevit na sále pouze jako Filipův asistent. Ale hned první pacientka vyžaduje k Rasputinovi dalšího operatéra, ten si volá Davida. Mery to ale Filipovi nenahlásí. Prokop se s Petrou domluví, že jeho matka může hlídat Sabinu. To ale neskončí podle jeho představ, Sabina přivede Prokopovu matku až na urgent. Skauti, kteří nedobrovolně strávili mrazivou noc v přírodě, překvapí Vali nečekanými následky. A také zlomenina po pádu na lyžích skrývá více, než by se na první pohled zdálo.

94. díl -   2. 10. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.20), 30.   4. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Trocha jedu
Filip chce, aby David pracoval jen na ambulanci, dokud se nezačne léčit. David zvažuje odchod z Rubavy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

Filip chce, aby David pracoval jen na ambulanci, dokud se nezačne léčit. David kvůli tomu dokonce zvažuje, že by odešel z Rubavy. Prokop slibuje matce, že se za ní večer staví, jeho plány však zkomplikuje zraněná Petra, o kterou se chce postarat. Jindřich tvrdí, že pacientce se zánětem ledvin nebránil v návštěvě lékaře a Rasputin mu uvěří. Bára o tom ale ví svoje. Doktorka Vlčková si musí poradit s mladým autistou, kterého ošetřuje až příliš obětavá matka. A David řeší případ ženy s úrazem hlavy, ze kterého se nakonec vyvine docela jiná diagnóza.

95. díl -   3. 10. 2019 (Prima LOVE 09.15‑10.25),   2.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Sladké sny
Matymu není dobře. Myslí, že mu bude stačit trochu si odpočinout, ale situace je vážnější.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

David se léčí, jenomže v práci začíná být nejistý a všechny překvapuje tím, že se raději drží stranou a řídí se pokyny ostatních. Matymu není dobře. Je přesvědčený, že mu bude stačit trochu si odpočinout, ale ukazuje se, že situace je vážnější. I přesto, že se Saša hodně snaží dostat možnost jet na stáž, Filip se rozhodne pro Rasputina. David se nabídne, že se postará o Rasputinova pacienta, v době jeho nepřítomnosti. Saša ošetřuje pacienta s podezřením na infarkt. A na urgentu se objevuje holčička, jejíž zdravotní stav má na svědomí výchova otce.

96. díl -   4. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20),   7.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Šperky
Maty leží po operaci na jednotce intenzivní péče a Bíbě se vlivem stresu připomene její slabé srdce.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

Maty leží po operaci na jednotce intenzivní péče. Bíbě, která čeká u Matyho, než přijde k sobě, se něco nezdá. Filip na její naléhání Matymu mění medikaci. Vlivem dlouhodobého stresu se Bíbě zase připomene její slabé srdce. Do nemocnice přivezli s boreliózou z dětského domova malou Denisku, která je podle názoru vychovatelky problematické dítě. Vali se Denisky na urgentu ujme a snaží se jí zpříjemnit pobyt v nemocnici. Saša je zraněná, když ji napadne nebezpečný útočník. A Filip Saše dává naději, že může v Rubavě jako doktor zazářit.

97. díl -   5. 10. 2019 (Prima LOVE 10.20‑11.30),   9.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Nová naděje
David místo zajímavé operace mozku musí řešit obyčejný případ a Filip se lichotkami snaží Ninu získat na svoji stranu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

David místo zajímavé operace mozku musí řešit obyčejný případ. Domnívá se, že ho Filip schválně poslal pryč, aby se nemohl účastnit operace. David i vlivem prášků pomalu ztrácí sebevědomí. Filip se lichotkami snaží Ninu získat na svoji stranu. Neposlušná Deniska utíká ze svého pokoje a poskytne oporu otci pacientky, která bojuje o život. Ukáže se, že Deniska si opravdu dokáže získat každého. Petra je po kousnutí sklípkanem konečně zdravá. A Prokop s Vali řeší porod zkomplikovaný Wilebrandovou chorobou.

98. díl -   6. 10. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.40), 14.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Syndrom zlomeného srdce
Ondřej zjišťuje, že Vašík si Lindě už delší dobu stěžuje na bolest, ale to Linda vůbec neřešila. Pro Ondřeje je to poslední kapka.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

Žákovi se při ranním běhání v parku podaří zachránit paní, která si zranila kotník. Dopraví ji na urgent, tam jeho příchod ve sportovním všechny překvapí. Bára zvažuje nabídku na práci v nemocniční laboratoři. Ondřej přináší Vašíka na urgent, protože Vašík se nemůže postavit na nohu. Až teď Ondřej zjišťuje, že si Lindě už delší dobu Vašík stěžuje na bolest, ale to Linda vůbec neřešila a myslela si, že je to v pořádku. Pro Ondřeje už je ale to poslední kapka. Deniska se dál sbližuje s Vali. A David ošetřuje jednu z Jindřichových svěřenkyň, která po selhání jater končí na dialýze.

99. díl -   7. 10. 2019 (Prima LOVE 09.15‑10.25), 16.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Každý má svou cestu
David se zúčastnil nelegálního automobilového závodu a Mery mu vyčítá, že se nešetří. Zato Nina dokáže Davida pochválit.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

David pomůže při ošetřování raněných během nelegálního automobilového závodu a hned potom nastupuje do práce. Mery mu vyčítá mu, že se nešetří, naopak Nina je z jeho chování nadšená. Neshoda mezi Ninou a Mery vrcholí žárlivou hádkou. Saša začíná být pořádně nespokojená, má pocit, že jí Filip nepřiděluje atraktivní případy. Za Bárou se na urgent staví Jindřich, přišel Báru pozvat na akci, která je na statku a přinesl jí malý dárek. David odhalí neobvyklou diagnózu u pacientky s nemocným srdcem.

100. díl -   8. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 21.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Cesta k srdci
Filip má starosti se splácením dluhu Havlenovi, ale zachrání ho šťastná náhoda.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

Havlena si za Filipem přijde pro peníze, které mu dluží, Filip se mu snaží vyhnout. Když se pak objeví profesor Houska a nabídne mu peníze za operaci jeho manželky, Filip i přesto, že nemá čas, nabídku přijme. Jindřich má radost, Bára se mu konečně ozvala, ale jejich rozhovor nakonec není tak příjemný jak by Jindřich očekával. Rodiče Prokopa dostali nabídku nastěhovat se do domova pro seniory. Vypadá to, že Denisku brzy propustí z nemocnice. Růženka z toho není nadšená, znamená to, že Deniska bude muset jít zpátky do dětského domova. A mladé pacientce Vali nečekaně zkomplikuje porod skolióza.

101. díl -   9. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 23.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Hrdina
Ondřej neohroženě pomůže Petře a zastane se Sabinky, sám ale končí jako pacient na urgentu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

Sabinka byla napadena. Ondřej s ní přijíždí na příjem ale vzápětí sám zkolabuje. Musí ihned na sál, postará se o něj Rasputin. Na sále pomáhá Eva, která má za sebou noční směnu a je vyčerpaná. Mery se chce Davidovi svěřit o jejích neshodách s Ninou, ale musí řešit případ Ondřeje. Za Filipem se vrací profesor Houska a chce vrátit peníze za podplacenou operaci. Saša, která úplatek viděla, si už sama domyslela, co se děje. A na urgent přivezou agresivního muže, který se zranil ve rvačce.

102. díl - 10. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 28.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Pomocná ruka
David dostává nabídku práce v Praze. Mery je jasné, že je za tím Nina.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

David zazáří u operace pacienta, který měl probodnutý hrot srdce. Profesor Horký, který se na urgent přijel podívat v rámci exkurze se studenty, Davidovi nabízí práci v Praze. Mery to rozhořčí, má dojem, že celou situaci naplánovala Nina, aby Davida přetáhla do Prahy. Saša s Filipem hledají příležitost pošpinit Bojana. Bára není ve své kůži, stačilo jen málo a kvůli chybě, které se dopustila, mohl zemřít pacient přímo na sále. A Rasputin dostává případ dělníka, který se na stavbě nabodl na drát.

103. díl - 11. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25), 30.   5. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Hra s ohněm
Filip se stále snaží pošpinit Bojanovo jméno, tentokrát přes nákup nových, předražených přístrojů.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

David dostává pozvánku na kardiologickou konferenci do Londýna, nakonec zjišťuje, že za pozváním stojí Nina. Filip se stále snaží pošpinit Bojanovo jméno, tentokrát přes nákup nových, předražených přístrojů. Deniska už déle v nemocnici zůstat nemůže, musí se vrátit do dětského domova. Růženka s Vali zjišťují, že nebude možné chodit Denisku pravidelně navštěvovat. Eva už slouží několikátou směnu v kuse. Její únava způsobí téměř fatální chybu.

104. díl - 12. 10. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.35),   4.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Podraz
David neměl čas připravit se na konferenci v Anglii. K přípravě se dostane až večer a zůstává s Ninou přes noc ve své laboratoři, aby mu pomohla.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

Přestože měl mít David volno, aby se mohl připravovat na kongres v Anglii, musí zaskočit za Ninu. K přípravě se dostane až v noci a zůstává s Ninou přes noc ve své laboratoři, aby mu pomohla. Filip chce po Saše, aby u matky zařídila audit, který bude namířený proti Bojanovi. Bára jde s Rasputinem navštívit Společenství na statek, při meditaci se Báře udělá nevolno. Rasputin jí ihned, i přes Jindřichovi námitky, převeze do nemocnice. A David řeší případ boxera, který tajně bere steroidy.

105. díl - 13. 10. 2019 (Prima LOVE 10.40‑11.50),   6.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Amazonky
Saša předává Filipovi pozitivní výsledky Patrikova toxikologického rozboru a Filip ji ujišťuje, že je dá do zprávy pro policii.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

David se vrací z Londýna a rovnou se zapojuje do práce, úspěch na konferenci mu dodal spoustu nové energie. Saša předává Filipovi pozitivní výsledky Patrikova toxikologického rozboru a Filip ji ujišťuje, že je dá do zprávy pro policii. Po setkání s otcem Patrika má Saša podezření, že Filip chce kvůli úplatku výsledek rozboru zatajit. Růženka se zajímá, jak to bude s návštěvou Denisky, kterou měla Vali domluvit. Ta ale stále váhá, jestli má jejich přátelství opravdu podporovat. A David s Rasputinem řeší nečekanou diagnózu amazonky Šárky.

106. díl - 14. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.25), 11.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Nůž na krku
Saša žádá Filipa, aby opravil zfalšovanou zprávu pro policii, ale Filip jí radši nabízí stáž v zahraničí a slibuje zajímavější případy jako úplatek za to, že bude mlčet.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Procházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

Filipovi se opět ozývá Havlena a chce svoje peníze zpět. Saša žádá Filipa, aby opravil zfalšovanou zprávu pro policii, ale Filip jí radši nabízí stáž v zahraničí a slibuje zajímavější případy jako úplatek za to že bude mlčet. Špatně odhadne situaci a to se mu nevyplácí. Mery se radí s Vali, není slepá a pozná, že Nina po Davidovi jde. Filipa čeká překvapení, do nemocnice za ním dorazil Havlena s gorilou. A na urgentu se málem poperou hokejisté, zranění ve rvačce.

107. díl - 15. 10. 2019 (Prima LOVE 09.15‑10.25), 13.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Volá Londýn
David dostává z Londýna nabídku práce. Mery je z toho zaskočená, neví, jak se k tomu má postavit, je jí jasné, že je to pro Davida důležité.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

David dostává z Londýna nabídku práce. Mery je z toho zaskočená, neví jak se k tomu má postavit, je jí jasné, že je to pro Davida důležité. Valenta pomůže Davidovi nejen jako asistent při náročné operaci. Eva přemlouvá Matyho, aby spolu šli dělat zdravotního klauna. Báře se při léčbě sklerózy dělá špatně, tak jí Rasputin doporučí léčbu v zahraničí, ta však něco stojí. A Vali ošetřuje opařeného chlapce, který je v hostitelské péči.

108. díl - 16. 10. 2019 (Prima LOVE 09.20‑10.30), 18.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Oslava s překvapením
Mery si není jistá, jak se má postavit k Davidovu odjezdu. Bojanovi je jasné, že se Mery nechce vzdát Davida ani Rubavy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Procházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

Mery si není jistá, jak se má postavit k Davidovu odjezdu. Svěří se Bojanovi a ten to pojmenuje: Mery se nechce vzdát Davida ani Rubavy. Jasné ale je, že se musí rozhodnout. Nina uspořádala Davidovi rozlučku. Bára chce po Jindřichovi zpátky peníze, které darovala společenství, aby jimi zaplatila efektivnější léčbu své roztroušené sklerózy. Eva přináší Matymu fotografie z jejich klaunského odpoledne. Maty hodnotí svůj výkon opatrně, cítil se dost nesvůj.

109. díl - 17. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 20.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Rána
Davida čeká nemilé překvapení, na pracovní pohovor přichází jeho známý z Prahy, doktor Adam Brejcha. Všem je jasné, že se mezi nimi muselo v minulosti něco stát.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

Davida čeká nemilé překvapení, na pracovní pohovor přichází jeho známý z Prahy doktor Adam Brejcha. Všem je jasné, že se mezi nimi muselo v minulosti něco stát. Bára se z ničeho nic rozhodne nepodstoupit nákladnou léčbu. Rasputin zjistí, že pravým důvodem je Jindřich, který Báru přesvědčil, aby se vrátila do jeho společnství. Vali se opět setkává s Deniskou, která na urgent přivádí doprovází zraněnou spolužačku. A Prokop řeší případ záhadné proměnlivé nemoci.

110. díl - 18. 10. 2019 (Prima LOVE 09.10‑10.20), 25.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Útěky
David se dozvídá nepříjemnou zprávu, jde o jeho otce. Je ve stresu a vybíjí si to na Mery.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Procházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Kodad.

Nový doktor Adam Brejcha má noční můry, když spí na urgentu po noční směně. Ze spánku ho probudí Nina, jsou staří známé. David se dozvídá nepříjemnou zprávu, jde o jeho otce. Je ve stresu a vybíjí si to na Mery. Báru se Jindřich snaží přesvědčit, aby se vrátila do společenství a věnovala jim zpět její finanční příspěvek. Rasputin Báru brání a snaží se jí zařídit speciální léčbu roztroušené sklerózy. A na urgentu se objevuje případ muže zalitého do betonu.

111. díl - 19. 10. 2019 (Prima LOVE 10.25‑11.35), 27.   6. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Pohled do zrcadla
Nina přizná Davidovi, že byla celou dobu přesvědčena, že oni dva skončí spolu. Adamovi vadí, že David neví, jak to opravdu bylo, když se jejich přátelství rozpadlo.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Prcházková, O. Rychlý, P. Konáš a další. Režie: L. Buchar.

Nina na rovinu řekne Davidovi, že byla celou dobu přesvědčená, že oni dva skončí spolu. Rasputin se znovu pokouší přesvědčit Báru, aby opustila společenství a začala se víc soustředit na realitu. David stále úspěšně Adama ignoruje. Adamovi ale vadí, že David neví, jak to opravdu bylo, když se jejich přátelství rozpadlo a zjevně to ani vědět nechce. Svěřuje se alespoň Bojanovi, ten je rozhodnutý s tím něco udělat. Na urgentu te objevuje Slavík a zve Petru na slibovanou kávu.

112. díl - 20. 10. 2019 (Prima LOVE 10.30‑11.45), 27.   8. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
V jednom ohni
David se stará o nemocného otce a Mery mu s tím pomáhá. David s otcem konečně nachází společnou řeč.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Procházková, O. Rychlý, T. Měcháček, S. Nováková, A. Chocholatá a další. Režie L. Kodad

David se stará o nemocného otce a Mery mu ochotně pomáhá, v péči se střídají. David s otcem konečně nachází společnou řeč, jak jinak než přes medicínu. Adam má další noční můru, ze snění ho ale vytrhne příchod Valenty. Eva naznačuje Matymu, že se jí líbí. Prokop si dělá legraci z Petry, postupně mezi nimi vzniká nepříjemné napětí. A světskou svatbu zakončuje ženich na urgentu s popáleninami nohou.

113. díl - 21. 10. 2019 (Prima LOVE 09.00‑10.15), 29.   8. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Perly z Karibiku
Adam má konflikt s Mery, varuje, že když se bude David dál intenzivně starat o otce, ohrozí si tím kariéru.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, J. Rosák, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Adam má konflikt s Mery, varuje, že když se bude David dál tak intenzivně starat o otce, ohrozí si tím kariéru. Davida nečinnost také frustruje, proto vyráží do nemocnice za případem. Eva se na sebe snaží všemi způsoby upozornit před Matym, ten si toho ale nevšímá. Prokop žárlí, protože Petra dostala od Slavíka vzácné perly. Pro muže zraněného ve stáji koněm přivolá pomoc jeho bratr, který s ním ale má spory o dědictví.

114. díl - 22. 10. 2019 (Prima LOVE 08.50‑10.00),   3.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Zdání klame
David kvůli naléhavé operaci nechává otce doma s ošetřovatelkou a jede do nemocnice. Stav profesora Hofbauera se zatím nečekaně zhorší.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, J. Rosák, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Profesor Hofbauer na tom není zdravotně dobře, David se o něj stále snaží starat. Kvůli naléhavé operaci nechává otce doma s ošetřovatelkou a jede do nemocnice. Stav profesora Hofbauera se zatím nečekaně zhorší. Adam měl zase noční můru a zaspal, do práce přichází pozdě. Rasputin Adama kryje před Mery a ujme se jeho pacienta. Starostka chce urovnat vztah se Sašou a nabízí jí protekční místo na prestižní klinice. A David nakonec místo operace srdce řeší zlomeninu horní končetiny.

115. díl - 23. 10. 2019 (Prima LOVE 09.05‑10.15),   5.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Výčitky
David se snaží vyrovnat tragickou událostí, a proto hodně pracuje. Vyhýbá se Mery i přátelům, je sám ze sebe zklamaný.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

David se snaží vyrovnat tragickou událostí a proto hodně pracuje. Vyhýbá se Mery i přátelům, je sám ze sebe zklamaný. Adam se v bufetu seznámí s mladou sestrou z interny a když sestra kvůli němu dostane výpověď, snaží se jí pomoci. Vali se těší na společný víkend s Růženkou a Deniskou. Eva vyhledává příležitosti, jak být Matymu nablízku a nenápadně se k němu snaží přiřadit v rozpisu služeb. Adam s Valentou řeší amputaci nohou sebevraha, ale ukáže se, že všechno bylo jinak.

116. díl - 24. 10. 2019 (Prima LOVE 08.55‑10.05), 10.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Rozloučení
David je stále uzavřený, s přáteli ani s Mery skoro nemluví, a Mery se za každou cenu snaží jejich vztah zase vrátit do normálních kolejí.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

David je stále uzavřený, s přáteli ani s Mery skoro nemluví a Mery se za každou cenu snaží jejich vztah zase vrátit do normálních kolejí. Saša se rozhodne pro neurochirurgickou atestaci a žádá Rasputina o pomoc. Rasputin ale nemá čas a hlavně Saše nevěří, myslí si, že by si měla vybrat něco jednoduššího. Vali je v koncích, osvojení Denisky se komplikuje. Vlčková jí uklidňuje, jestli opravdu Vali chce, aby Deniska byla šťastná, nemá se bát. Slavná herečka přijde na urgent s drobným poraněním, ale ukáže se, že její diagnóza je daleko závažnější.

117. díl - 25. 10. 2019 (Prima LOVE 08.55‑10.05), 12.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Bumerang
Mery se snaží i přes svůj velký smutek v práci bezchybně fungovat. Stále je v šoku a nedokáže pochopit, že její život vzal takový nečekaný obrat.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, M. Maděrič, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Mery se snaží i přes svůj velký smutek v práci bezchybně fungovat. Stále je v šoku a nedokáže pochopit, že její život vzal takový nečekaný obrat. Nakonec situaci neunese a reaguje zkratovitě. Adam přijímá pacienta Bořka, ukazuje se, že už se znají ze společné minulosti. Slavík vidí, že Prokop je kvůli němu nepříjemný na Petru. Rozhodne se to vyřešit po svém. A Rasputin zachraňuje mladého hemofilika, který se pořezal na zápěstí. Ukazuje se, že pozadí jeho činu je velmi vážné.

118. díl - 26. 10. 2019 (Prima LOVE 10.10‑11.20), 17.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.30)   Na seznam všech dílů
Stín z minulosti
Bojan se dozvídá, že Mery nedorazila do práce, povolává na její místo Karolínu. Adam se psychicky hroutí po náročné operaci dětského pacienta.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, M. Maděrič, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Eva se dozví, že Maty dříve s oblibou hrával tenis, objednává pro něj tedy tenisový kurt. Byl to od ní ale krok vedle. Bojan se dozvídá, že Mery nedorazila do práce, povolává na její místo Karolínu. Nikdo neví, kam Mery zmizela, Vali si myslí, že Mery prostě potřebovala odjet pryč, tak jak to dělává, když se v jejím životě děje něco nepříjemného. Adam se psychicky hroutí po náročné operaci dětského pacienta. Maty zachraňuje mladíka, kterého pokousal v obličeji pes.

119. díl - 27. 10. 2019 (Prima LOVE 10.15‑11.30), 19.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15 ‑ 21.35)   Na seznam všech dílů
Tři rány
Mery se vrací do služby, omlouvá se Bojanovi, že beze slov zmizela. Vypadá to, že se snaží okolí ukázat, že jí nic neublíží.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, M. Maděrič, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Mery se vrací do služby, omlouvá se Bojanovi, že beze slov zmizela. Uznává, bylo to zcela neprofesionální. Vypadá to, že se snaží okolí ukázat, že jí nic neublíží. Ondřej ale její podivnou odtažitost a věcnost nedokáže pochopit. Saša se schází s Rasputinem a ukazuje mu slibovaný článek. Vali se vrací z dětského domova, kde zjistila, že Denisku si chce do péče převzít její příbuzný. Adam řeší případ pacienta se třemi průstřely, které utržil doma.

120. díl - 24.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 25.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Láska a peníze
Mery začala být na všechny přísná. Dostane se kvůli tomu také do konfliktu s Adamem, který se jí nebojí říct, jak se změnila.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, M. Maděrič, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Mery je zase zabraná do práce, začala být na všechny přísná. Dostane se kvůli tomu také do konfliktu s Adamem, který se jí nebojí říct, že se změnila. Mery mu to později vrací. Petru přiveze do práce Slavík, zrovna se vrací z romantického výletu. Prokop to nemůže rozdýchat. Vali se schází se strýcem Denisky, aby napjatou situaci konečně někam posunula. Dvě sestry zasáhne elektrický proud, když se na střeše vlaku natáčejí. Prokop s Adamem je musí zachránit.

121. díl - 26.   9. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 27.   9. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Léčba prací
Bojan se bojí, aby se Mery v práci nepřepínala, chce jí její situaci ulehčit. Mery si na sebe ale naopak bere víc práce, než by musela.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, M. Maděrič, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Bojan se bojí, aby se Mery v práci nepřepínala, chce jí její situaci ulehčit. Mery si na sebe ale naopak bere víc práce, než by musela. Adam udělá chybu na sále a Rasputin mu radí, že by se sebou měl něco dělat. Vlčková se zajímá, jak Vali pokročila s Deniskou. Vali se snaží kontaktovat strýce, ale nemá o něm žádné zprávy. A Maty ošetřuje pacienta po pádu z okna. Přestože vše nasvědčuje na psychiatrickou diagnózu, ukazuje se, že příčina pacientových potíží je jiná.

122. díl -   1. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   2. 10. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Horké chvíle
Kvůli velkému množství pacientů z požáru ubytovny je vyhlášen traumaplán. Také Mery se chce zapojit do práce, ale ukáže se, že je postradatelná.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, M. Maděrič, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Adam začne obletovat Libušku, ta se ale tak snadno sbalit nedá. Rasputin situaci sleduje, Adam se před ním tváří, že je všechno v pořádku. Vali se snaží vyzrát nad strýcem Denisky. Mery se ukáže na urgentním příjmu, má pocit, že je v práci nepostradatelná, ale mýlí se. U Matyho se objevuje pacientka, na kterou Eva žárlí. Kvůli velkému množství pacientů z požáru ubytovny je na rubavském urgentu vyhlášen traumaplán. Každý se zapojí do práce, všechno ostatní jde stranou.

123. díl -   3. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   4. 10. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Na dvou židlích
Petra se chystá na ukázkovou jízdu formulí se Slavíkem, Prokop jí závidí. Vali se rozhodla, že při hledání partnera bude usilovat o stálý vztah.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, M. Maděrič, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Petra se chystá na ukázkovou jízdu formulí se Slavíkem, Prokop jí závidí. Karolíně není dobře, ale myslí si, že to nic není, připisuje to chřipce. Později Karolínu najde Petra, jak se svíjí v křečích na zemi, musí na operaci. Vali si hledá partnera, rozhodla se, že nebude hledat někoho jen na oko, bude usilovat o stálý vztah. A Saša přijímá pacienta s ránou na hlavě, ale případ zanedbá. Ukáže se, že diagnóza je daleko vážnější, než se původně zdálo.

124. díl -   8. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   9. 10. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Do not resuscitate!
Mery se chystá po vynuceném volnu zase do práce, všechno jí tady ale připomíná Davida. Prokop zazáří, když zachrání syna svých známých.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, M. Maděrič, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Mery se chystá po vynuceném volnu zase do práce, všechno jí tady ale připomíná Davida. Adam si hned po ránu neodpustí nepříjemnou poznámku vůči Mery, tu to nenechá chladnou a jejich konflikt pokračuje. Eva se dál drží poblíž Matyho, ten se ale postará, aby si Eva nemyslela, že by se mohli dát dohromady. Deniska nechce do péče ke strýci, rozhodne se, že vezme situaci do svých rukou a začne si tátu hledat sama. A Prokop zazáří, když zachrání syna svých známých. Nejdřív ho ale musí přesvědčit, že má smysl žít.

125. díl - 10. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 11. 10. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Nové proudy
Adam se znovu snaží pozvat Libušku na rande, ale je znovu odmítnut. Vali stále hledá partnera, začíná být zoufalá.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Adam se znovu snaží pozvat Libušku na rande, ale je znovu odmítnut. I přesto se rozhoduje, že se jen tak nevzdá. Prokopova máma žádá syna o půjčku, a ačkoliv má Prokop poslední peníze, vyhoví jí. Když ho pak Slavík zve na turnaj v pokeru, musí odmítnout. Petře se nelíbí, že Slavík tahá Prokopa do hazardu. Matyho mrzí, že byl posledně k Evě tak tvrdý. Vali stále hledá partnera, začíná být zoufalá. A Prokop s Rasputinem operují ženu, kterou pokopal kůň.

126. díl - 15. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 16. 10. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Piknik
Prokop vyhrál v pokerovém turnaji, teď může dát matce peníze na pračku. Mery vyčte Saše, že má nepořádek v dokumentech.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Libušce se nakonec schůzka s Adamem líbila. Adam to chápe jako úspěch a rozhodne se Libušku překvapit. Prokop vyhrál v pokerovém turnaji, teď může dát matce peníze na pračku a ještě jí přidat něco navíc. Mery vyčte Saše, že má nepořádek v dokumentech, ta si to ale nenechá líbit. Žák musí s sebou do práce vzít Vikouška, na urgentu se o něj postarají. A mladý Jarda Lang musí překonat stud, aby se vyléčil z nemoci, která může mít následky.

127. díl - 17. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 18. 10. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Zuby drápy
Libuška změnila názor a teď je to ona, kdo začíná stíhat Adama. Žák oznamuje Vali, jak se rozhodl.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Libuška změnila názor na Adama, teď je to spíš ona, kdo začíná stíhat Adama. Žák oznamuje Vali, jak se rozhodl s její prosbou, aby s ní sehrál hru pro úřady. Saša s Matym a Prokopem se dál věnují přípravám na chirurgickou soutěž a Saša se snaží předvést, co umí. Prokop pokračuje ve své nové zálibě pokeru. Vypadá to, že Eva konečně pochopila, že o ní Maty nemá zájem. A malý Bohouš Chvála se musí vypořádat s nemocí námořníků.

128. díl - 22. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 23. 10. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Srdeční slabost
Manžel Libušky přichází na urgentní příjem udělat žárlivou scénu. Slavík chce po Prokopovi, aby neprozradil Petře jeho tajemství.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Manžel Libušky přichází na urgentní příjem a vyzvídá, kdy má Libuška služby, ale Mery se to nelíbí. Svědkem žárlivého výstupu je i Rasputin a ten pak varuje Adama. Adam ho však přesvědčuje, že s tímhle románkem končí. Slavík se snaží uplatit Prokopa, aby neprozradil Petře jeho tajemství. Vali chce po Žákovi, aby se k ní co nejrychleji nastěhoval, a Žák si klade podmínky. A nález v břiše Alice Formánkové není, čím se zdál být.

129. díl - 24. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 25. 10. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Chyták
Adam se snaží vyhýbat se Libušce a ta to nese těžce. Prokop řeší dilema, jestli nemá Petře říct o Slavíkovi pravdu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Adam se snaží vyhýbat se Libušce, která to nese těžce. Dokonce žádá Mery, aby mu s Libuškou nedávala službu a Mery mu vyhoví. Slavík oznámí Petře, že musí pracovně odjet do Afriky, žádá ji, aby jela s ním. Když se to dozví Prokop, řeší dilema, jestli nemá Petře říct o Slavíkovi pravdu. Na Žákovi zůstává postarat se celý den o děti, protože má volno. Vali si soužití s Žákem chválí před Mery. A Maty řeší případ manželky profesionálního vrhače nožů.

130. díl - 29. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 30. 10. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Čelní střet
Petra se rozhodla, že odjede se Slavíkem na půl roku do Afriky a podává výpověď. Maty s Prokopem nepřihlásili Sašu do doktorské soutěže.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Eva se dostává do těžké situace, když si její otec nedá říct, řídí auto a dojde k bouračce. Libuščin manžel najde v Libuščině telefonu komunikaci s Adamem a vyvodí z toho důsledky. Petra se rozhodla, že odjede se Slavíkem na půl roku do Afriky a podává výpověď. Saša zjistí, že ji Maty s Prokopem nepřihlásili do doktorské soutěže. A je to také Saša, kdo řeší případ malého syna paní Strakové, který si do pusy vytlačil celou tubu lepidla.

131. díl - 31. 10. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   1. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Manželské překvapení
Maty si stále vyčítá, že nezachránil Evina otce. Petra se Sabinkou se chystají na cestu do Afriky.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Eva je stále ještě v nemocnici na pozorování. Maty by jí chtěl nějak pomoc, ale neví jak. Sám si stále vyčítá, že jejího otce nezachránil a cítí se za Evu odpovědný. Adam si stále ještě léčí přeražený nos od Libuščina manžela. Dozvídá se, že Libuška požádala o přeřazení na JIP, protože nechce pracovat s Adamem. Petra přichází i se Sabinkou do nemocnice, obě se před cestou potřebují očkovat. A paní Procházková, silná kuřačka, se ocitne v ohrožení života.

132. díl -   5. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   6. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Zpívej, Slavíku!
Petra s Prokopem přijímají jako pacientku Slavíkovu manželku. Vali je příjemně překvapená Žákovým chováním.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Petra s Prokopem přijmou pacientku, ve které Prokop pozná Slavíkovu manželku. Slavík se bojí, že se to prozradí před Petrou. Mery žádá Libušku, aby se vrátila na oddělení urgentního příjmu. Za Evou, která pracuje i přesto, že ještě není úplně zdravá, přijde Holubová a chce po ní odškodné za autonehodu, kterou způsobil otec Evy. Vali je příjemně překvapená Žákovým chováním. A paní Slavíková je při sportování v parku sražena muži na čtyřkolkách.

133. díl -   7. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   8. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Výbuch
Adam zvažuje, že požádá Rasputina o pomoc se svým problémem. Maty s Prokopem znovu hledají třetího do týmu pro blížící se soutěž.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Kodad

Zatímco Mery řeší jiný případ, Eva se musí zhostit složité situace na recepci urgentního příjmu, ale takový úkol pod tlakem nezvládne a začne se hroutit. Adam se rozmýšlí, jestli přece jenom nemá požádat Rasputina, aby mu pomohl s jeho problémem. Matymu s Prokopem vypadl třetí doktor z týmu pro blížící se soutěž. Chtě nechtě musí začít přemýšlet o náhradníkovi. A Saša se zrovna teď předvede v nejlepším světle při riskantní operaci zraněného vodáka.

134. díl - 12. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 13. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Jizva na srdci
Libuška se vrací na urgent a tváří se, že už ji úlet s Adamem netrápí. Pacient Holub se objevil s dalšími příznaky.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Kodad

Mery přesvědčila Libušku, aby se vrátila zpátky na urgentní příjem. Libuška souhlasí a tváří se, že už ji úlet s Adamem vůbec netrápí. Do nové rodiny Vali a Žáka se chystá na návštěvu sociální pracovnice. Prokop se snaží udobřit s Petrou. Pacient Holub se objeví zpátky na urgentu s dalšími a vážnějšími příznaky. Eva je z toho ve stresu. A Adama čeká náročná operace malé Lucie Balounové, o které si není jistý, jestli přežije.

135. díl - 14. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 15. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Vetřelec
Prokop nemá na to, aby vrátil dluh Slavíkovi. Vali a Žák stále očekávají návštěvu sociální pracovnice.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Kodad

Maty přijímá těhotnou pacientku, která ohrožuje své dítě malým množstvím přijímané potravy. Protože odmítá i infuzi, dostává se do riskantní zdravotní situace. Za Prokopem přichází matka a připomíná mu, že jí slíbil novou televizi, ale Prokop nemá ani na to, aby vrátil Slavíkovi dluh. Vali a Žák stále očekávají návštěvu sociální pracovnice. A Rasputin s Adamem se ujmou pacienta, který si rozřízl břicho, protože si myslí, že v něm má vetřelce.

136. díl - 19. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 20. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)   Na seznam všech dílů
Volný pád
Díky Petře se podařilo zachránit dva pacienty, kterým se při seskoku neotevřel padák. Petru ale kvůli tomu čeká nepříjemné setkání se Slavíkem.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Kodad

Na urgentní příjem dorazí dva pacienti, kterým se při seskoku neotevřel padák. Jenom díky Petře, se je podařilo přivézt do nemocnice živé. Petru ale kvůli tomu případu čeká nepříjemné setkání se Slavíkem. Matyho, Prokopa a Sašu čeká první disciplína doktorské soutěže. Saša chce být co nejlepší a snaží se procvičit v laparoskopii na svém pacientovi. A pan Holecký je podezřelý z domácího násilí na své ženě, která má modřiny po celém těle.

137. díl - 21. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 22. 11. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Přepadovka
Adam má přímo na sále jeden ze svých záchvatů úzkosti. V nemocnici se objevuje sociální pracovnice a žádá posudek na Vali a Žáka.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Adam má na sále jeden ze svých záchvatů úzkosti, přestává věřit Rasputinově léčbě. Prokop se snaží zavděčit ve vyšší společnosti tím, že na chystaný večírek na Stříbrňáku vezme injekce s botoxem. Při prvním kole doktorské soutěže se Saša cítí málo užitečná, je z toho důvod ke konfliktu. V nemocnici se nečekaně objevuje sociální pracovnice a žádá Bojana o posudek na Vali a Žaka. A malý syn akupunkturistky musí na operaci, ačkoliv to zprvu vypadalo na obyčejný kašel.

138. díl - 26. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 27. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Leč má krátké nohy
Rasputin potřebuje v práci k ruce Adama, ten si ale vzal volno. Na urgent přijíždí jedna z účastnic večírku, na kterém byl Prokop.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

U případu postřeleného myslivce Rasputin potřebuje k ruce Adama, ten si ale vzal volno. Prokop se vrací z večírku v nóbl společnosti, později pak na urgentní příjem přijíždí jedna z účastnic večírku s alergickou reakcí na botox. Maty je vůči Evě ohleduplný a vstřícný, Libuška to Evě nepřeje, ale chová se k ní jako nejlepší přítelkyně. A k Vali s Žákem má konečně přijít na kontrolu sociální pracovnice, Vali ale zdrží v práci případ chlapce s arytmií.

139. díl - 28. 11. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 29. 11. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Polibek brouka
Adam už několikátý den nepřišel do práce, Mery se to nelíbí a do situace se vkládá Bojan. Vali se Žákem se shodují na tom, že svatba „na oko“, to už by bylo moc.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Adam už několikátý den nepřišel do práce, Mery se to nelíbí a do situace se vkládá Bojan. Vali se Žákem se shodují na tom, že svatba „na oko“, to už by bylo moc. Prokop se smiřuje s tím, že pacientka bude všude tvrdit, že její alergická reakce na botox je Prokopova chyba a zničí to jeho pověst doktora. Přichází čas dalšího kola chirurgické soutěže, celý tým je ale pořád rozhádaný. A Vlčková odhaluje u mladé pacientky nemoc „líbajícího brouka”.

140. díl -   3. 12. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   4. 12. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Zranění na duši
Adam opět nepřišel do práce, a dokonce to vypadá, že bude trvat na podání výpovědi. Eva zapomene vyměnit infuzi, a před průšvihem ji zachrání Libuška.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Svatba proběhla, ale Vali z toho nemá dobrý pocit. Přeci jenom měla o své svatbě jiné představy. Adam opět nepřišel do práce a dokonce to vypadá, že bude trvat na podání výpovědi. Eva zapomene vyměnit infuzi u pacienta. Hrozí jí pořádný průšvih, před kterým ji ale zachrání Libuška. Petra se dozvídá pravdu o Prokopově hraní pokeru ve Štole. A mladý pacient zažívá po pádu z longboardu nesnesitelnou bolest ruky způsobenou zraněním, ze které ho lečí Rasputin s Prokopem.

141. díl -   5. 12. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   6. 12. 2018 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Rána pod pás
Adam stále nechce operovat, ale změní názor po setkání s výjimečným pacientem. Prokopa stále trápí dluhy a bere si více směn.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Adam stále tvrdí, že operovat nechce, názor ale změní jeho setkání s výjimečným pacientem. Osvojení Denisky komplikuje její příbuzný, který se nehodlá Denisky jen tak lehce vzdát. Prokopa stále trápí dluhy a dokonce váhá, jestli má přijmout peníze od pacienta. Nakonec se domlouvá s Mery, že mu bude dávat víc směn. Maty se nabízí, že Prokopovi finančně vypomůže. A Vali řeší případ osmnáctileté slečny, která po vycházce s přítelem přestala náhle chodit.

142. díl - 10. 12. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 11. 12. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Dluhy se musí platit
Prokop se konečně rozhodne přestat s hraním pokeru. Manželka soudce Votavy podává na nemocnici žalobu a žádá o přezkoumání operace vedené Adamem.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Díky jednomu z pacientů se Prokop konečně rozhodne přestat s hraním pokeru. Manželka soudce Votavy podává na nemocnici žalobu, kvůli neposkytnutí odborné péče a žádá o přezkoumání operace vedené Adamem. Vali se bojí schůzky s příbuzným Denisky, Žak se proto rozhodne vzít situaci do vlastních rukou. Saša svolává chirurgický tým k tréninku na novém simulátoru, který do nemocnice pořídil Bojan. A dvojice mladých lidí nalezených v parku je v paralýze a jejich zdravotní stav se stále zhoršuje.

143. díl - 12. 12. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 13. 12. 2018 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Dobrý skutek
Prokopovi přichází vhod nabídka práce na soukromé klinice. Adama čeká obhajoba před komisí kvůli případu soudce Votavy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2018).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Prokopovi přichází vhod nabídka práce na soukromé plastické klinice, bude kvůli tomu ale muset zrušit své směny navíc. Na Prokopa začíná doléhat věřitel a chce svoje peníze zpátky. Už teď měl Adam co dělat, aby ovládl své panické úzkosti, teď ho k tomu ještě čeká obhajoba před komisí kvůli případu soudce Votavy. Eva od Mery dostává nabídku účastnit se na kurzu pro zdravotní sestry. A svatební oslava jednoho z pacientů nedopadne úplně podle jeho představ.

144. díl - 14.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 15.   1. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Samé lži
Prokopův věřitel prozrazuje Petře, že mu Prokop dluží peníze. Manželka soudce Votavy oznamuje, že na Adama podá žalobu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Manželka soudce Votavy bez ohledu na rozhodnutí komise oznamuje, že stejně podá žalobu. Prokopův věřitel prozrazuje Petře, že mu Prokop dluží peníze. Saša, Maty a Prokop se domlouvají před společným odjezdem do Drážďan na doktorskou soutěž. Vali si konečně stěhuje Denisku k sobě, Žák si jí chce udobřit alespoň tím, že pomáhá stěhovat. A Saša s Matym odhalí, že pacient, který při příchodu do nemocnice vypadá, jako by byl pod vlivem drog, trpí syndromem vyhoření.

145. díl - 16.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 17.   1. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Co na srdci, to na jazyku
Adam je zpátky ve formě, po vyřešení kauzy se soudcem Votavou je plný energie. Petra se dozví, že Prokop pracuje na soukromé klinice.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Po dlouhé době to vypadá, že Adam je zpátky ve formě, po vyřešení kauzy se soudcem Votavou je plný energie. Prokop tají, že pracuje na soukromé plastické klinice, ale je prozrazen, když se matka jedné pacientky prořekne Petře. S přípravou na vstupní test na sesterský kurz Evě pomáhá Libuška, kamarádky si přece musí pomáhat. Prokop přijel pozdě na další kolo soutěže, Maty se Sašou jsou na něj naštvaní. A Rasputin s Adamem po operaci mozku objevují u pacienta ještě Tourettův syndrom.

146. díl - 21.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 22.   1. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
Malá tajemství
Adam zjišťuje, že David je pro Mery ještě stále citlivé téma. Žák je rozhodnutý, že chce odejít ze společné domácnosti s Vali.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Adam zjišťuje, že David je pro Mery ještě stále citlivé téma, musí si příště dávat pozor. Někdo prozradil, že Prokop pracuje na klinice v Ústí, Prokop podezírá Petru. Libuška přesvědčila Evu, aby se v její prospěch vzdala kurzu pro zdravotní sestry, Maty se ale Evy zastává. Žák je rozhodnutý, že chce odejít ze společné domácnosti s Vali. A sedmnáctiletý pacient utrpěl vážnou nehodu na motorce, Adam s Rasputinem na sále zjišťují, že mu nedokážou zachránit slezinu.

147. díl - 23.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 24.   1. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
S pravdou ven
Prokop se necítí na další kolo soutěže a má pocit, že zklame. Eva potřebuje odejít z práce kvůli problémům s domem po svém otci a Libuška toho využije.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Prokopovi není dobře, na další kolo soutěže se necítí a má pocit, že zklame. Eva potřebuje odejít z práce kvůli problémům s domem po jejím otci, Libuška se nabídne, že za ni práci vezme, ale využije situace ve svůj prospěch. Saša si přeje, aby je Mery místo služby nechala s Matym a Prokopem nacvičovat na soutěž. Maty a Prokop si ale myslí, že je to zbytečné. A Maty přijímá pacientku se slepákem, ze kterého se vyvine daleko vážnější zdravotní problém.

148. díl - 28.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 29.   1. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Anonym
Mezi Petrou a Prokopem to zase začíná jiskřit. Vali dostane anonymní dopis obviňující Denisku z krádeže.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Při ošetřování pacienta s akutním zánětem slinivky to mezi Petrou a Prokopem zase začíná jiskřit. Vali dostane anonymní dopis obviňující Denisku z krádeže, dozvídá se tak, že sousedé v domě jsou plni předsudků. Žák stojí při ní a Vali si vědomuje si, že bez něj by to s holkama měly těžší. Tým Saši, Prokopa a Matyho se vrací z finále doktorské soutěže. A Vali pátrá po příčině bolesti břicha u malé pacientky. To, co objeví u ní v žaludku, všechny překvapí.

149. díl - 30.   1. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 31.   1. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Vlastní gól
Mery nemá dárek pro otce k narozeninám, ale Adama napadne originální řešení. Eva neví, jak naložit s domem po otci, a Libuška jí s tím nezištně pomůže.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Kodad

Saša se vrací z USA plná energie a sebevědomí. Rasputin jí však připomene, že zanedbala přípravu na atestaci. Eva neví, jak naložit s domem po otci a Libuška se nabídne, že jí s tím nezištně pomůže. Mery nemá dárek pro otce k narozeninám a Adama napadne originální řešení. Prokop přivezl z Floridy Petře mušli, ale Petra má takových spoustu z výletu se Slavíkem. A Maty si musí poradit s pacientem, kterého našel syn na půdě s provazem kolem krku.

150. díl -   4.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   5.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Cimbál
Otec Mery má narozeniny, oslavu však přeruší kolaps jednoho z hostů. Saša má poslední večer před atestací. Místo učení ale musí vypomáhat na urgentu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Otec Mery má narozeniny, jejich oslavu však přeruší kolaps jednoho z hostů. Saša má poslední večer před atestací. Místo učení ale musí vypomáhat na urgentu. Petra přistihne Prokopa, jak vybírá restauraci k romantické večeři. Domnívá se, že ji chce Prokop pozvat, ale pak se ukáže, že je všechno jinak. Žák s Vali musí řešit další anonym, který osočuje Denisku. A Saša zachraňuje život obchodníkovi, který se ve svém krámku stal obětí přepadení.

151. díl -   6.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   7.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Přímý zásah
Bojan přijímá zpět na urgent Filipa Kodyma jako řadového doktora. Žák nachytá u dveří bytu autora anonymů proti Denisce.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Otec Mery přichází na urgent s velkou kyticí. Ta ale kupodivu není pro Mery! Saša so stěžuje Bojanovi, že musela zůstat v práci a proto druhý den nebyla připravená na atestační zkoušku. Rasputin Saše nabízí pomoc, připraví ji na další pokus. Bojan přijímá zpět na urgent Filipa Kodyma jako řadového doktora. Prokop je asi jediný, kdo ho na urgentu uvítá. Žák nachytá u dveří bytu autora anonymů proti Denisce. A Prokop dostane na starost pacientku, která spadla na eskalátoru.

152. díl - 11.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 12.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Nové pokusy
Prokop se dozvídá o Filipově plánu vybudovat soukromou kliniku. Budou tam potřebovat primáře. Černý se pokusí pozvat Šárku na kávu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Prokop se dozvídá o Filipově plánu vybudovat na sídlišti v Rubavě soukromou kliniku. Budou tam potřebovat šikovného plastického chirurga jako primáře. Prokopa láká možnost udělat kariéru. Černý se pokusí pozvat Šárku na kávu a ta je z toho v rozpacích. Nechce starého pána ranit. Rasputin přesvědčuje svou matku Marinu, aby se učila česky, ale té to moc nejde. A Adam s Rasputinem zachraňují pacienta, kterého přivezli záchranáři se šroubovákem zabodnutým do krku.

153. díl - 13.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 14.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Míjení
Maty odjíždí na studijní cestu do USA, zatímco na urgentu se objeví host, kterého by tu nečekal.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Maty odjíždí na studijní cestu do USA. Na urgentu se objeví Lucie Krutinová s Matýskem. Černý a Šárka se chystají na představení do divadla v Praze. Bojan přivádí Dimitrije Lazareva, který na urgentech po Evropě sbírá data k mezinárodnímu průzkumu. Prokopův pacient má dojem, že kvůli tomu, jak vypadá, mu nefunguje manželství. A Adam se musí postarat o muže pobodaného po rvačce ve vězení.

154. díl - 18.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 19.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Podoby lásky
Mery si zařizuje nový byt a Lucie s Matýskem u ní budou bydlet. Petře se líbí Filipova myšlenka „plastiky pro chudé“.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Mery si zařizuje nový byt a nabízí Lucii, že u ní můžou s Matýskem bydlet. Divadlo, na které vzal Černý Šárku, nepadlo úplně podle Šárčiných představ. Bojan dává Dimitrije Lazareva na starost Rasputinovi a žádá ho, aby mu zodpověděl všechny jeho dotazy. Rasputin není nadšený, ale souhlasí. Petře se Filipova myšlenka „plastiky pro chudé” líbí, můžou to i s Prokopem probrat večer v hospodě. A Adam léčí člena ochranky, který si při pronásledování zloděje poranil nohu.

155. díl - 20.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 21.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Dvoje kopačky
Lucie přichystá pro Mery velké překvapení. A Prokop s Petrou kolem sebe v práci chodí po špičkách. Rasputin se s Lazarevem na čaji u své matky spřátelil.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Mery je přesvědčená, že nepotřebuje aby její byt vypadal jako z katalogu, vyvětluje Lucii, že v něm tráví jen zlomek času. Lucie je však jiného názoru a tak se večer Mery nestačí divit. Rasputin se s Lazarevem na čaji u své matky docela spřátelil, večer už si plánují pivo. V práci kolem sebe teď Petra s Prokopem chodí po špičkách. Žák začne být podezíravý, protože Vali je k němu až příliš milá. A Valentu čeká precizní práce na sále pří vytahování rozdrceného skla z pacientova hrudníku.

156. díl - 25.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 26.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Ozvěny starých příběhů
Maty se vrací ze stáže v USA a potkává se s Lucií. Rasputin má s Lazarevem přátelský vztah a chce mu pomoci při jeho průzkumu. Projekt plastické kliniky v Rubavě se posouvá kupředu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Šárka na urgentu prozrazuje historky z Meriiny minulosti, které zná od Černého. Mery zuří. Maty se vrací ze stáže v USA a potkává se s Lucií, jiskří to mezi nimi. Po společném večírku navázal Rasputin s Lazarevemm přátelský vztah a chce mu pomoci při jeho průzkumu. Projekt plastické kliniky v Rubavě se posouvá kupředu, získal od města prostor, kde může kliniku provozovat. Prokop nabízí Petře místo vrchní sestry. A mladá maminka ohrozí život svůj i svého novorozeněte.

157. díl - 27.   2. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 28.   2. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Co jsme si, to jsme si
Mezi Matym a Lucií to jiskří čím dál víc, oba se ale shodnou na tom, že budou rozumní.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Mezi Matym a Lucií to jiskří čím dál víc, oba se ale shodnou na tom, že budou rozumní. Lucie se s tím svěřuje Mery. Rasputin už začíná být rozčilený, když zjišťuje, že se Lazarev materiálů, které mu poskytl, ani nedotkl. Vali trpělivě naslouchá Žákovi, když si stěžuje, že v životě neměl pořádnou pracovní příležitost. A na případu záhadné nemoci se znovu ukazuje, jaký jsou Prokop s Petrou sehraný tým.

158. díl -   4.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   5.   3. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Jednou a dost
Maty s Lucií chtějí být za každou cenu spolu. Žákovi se nechce plnit podmínky konkurzu, ale Vali se rozhodne, že ho k tomu dotlačí.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Maty s Lucií chtějí být za každou cenu spolu a Eva se dozvídá podrobnosti o jejich minulosti. Šárka učí Černého šplhat po horolezecké stěně a on se snaží na Šárku udělat dojem. Rasputin začíná zjišťovat, co je Lazarev zač. Svěřuje se Bojanovi, že má pochybnosti. Žákovi se nechce plnit podmínky konkurzu na šéfa nového oddělení, ale Vali si dá za úkol, že ho k tomu dotlačí. A Maty s Ludvíkem se pokusí zachránit pacienta s faciálním hemispasmusem.

159. díl -   6.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   7.   3. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Loučení
Maty nechápe, proč se mu Lucie vyhýbá. Vali se rozhodla pomoci Žákovi s přípravou na konkurz vedoucího nového oddělení.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Maty se chce potkat s Lucií, která se mu ale pořád vyhýbá. Maty nechápe proč. Lazarev se vrací na urgent, Rasputin se ho vyptává se na jeho práci v redakci časopisu. Rasputin pan Adamovi říká, že se rozhodl Lazareva si prověřit. Žák se konečně pustil do práce potřebné k účasti v konkurzu na místo vedoucího na nově vzniklém aru. A Vali se rozhodne Žákovi s přípravou na konkurs pomoci. Vali při tom ještě vyřeší případ pacienta s nesnesitelnou bolestí hlavy, ze které vyplyne docela jiná diagnóza.

160. díl - 11.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 12.   3. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Mám zůstat, anebo mám jít?
Lucie se chystá k odletu do Kanady. Rasputin zjišťuje, že Lazareva v odborných kruzích nikdo nezná. Saša se připravuje na další zkoušku k atestaci.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Lucie se chystá k odletu do Kanady. Maty se snaží ještě ji zastihnout, ale zdrží se u pacienta. Černý leží v nemocnici po mrtvici, zve Šárku na večeři k oslavě jeho uzdravení, ona ale váhá. Vali pomáhá Žákovi s přípravou na konkurz, ale on práci pořád odkládá. Rasputin zjišťuje, že Lazareva v odborných kruzích nikdo nezná. Saša se připravuje na další zkoušku k atestaci. A Maty s Adamem zachraňují pacienta, kterému zával sutí vážně poškodil nohu.

161. díl - 13.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 14.   3. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Co se má stát, stane se
Maty je rozhozený, protože Lucie odjela do Kanady. Černý má být propuštěný z nemocnice, těší se, co všechno podnikne.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Černý má být propuštěný z nemocnice, těší se co všechno podnikne až bude na „svobodě”. Šárka se ho snaží mírnit a odmítá jeho odvážné nápady. Lazarev naléhá na Rasputina, aby mu dal odpověď na jeho návrh. Maty je rozhozený, protože Lucie odjela do Kanady a nedaří se mu s ní spojit. Svěřuje se Prokopovi, že má Lucie plnou hlavu. A Rasputin zachraňuje těhotnou pacientku po autonehodě, u které není vůbec jisté, jestli se ještě probere k vědomí.

162. díl - 18.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 19.   3. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
Změna plánu
Maty je připravený k odjezdu za Lucií do Kanady. Vali zapomněla na narozeniny Denisky, Žák to ale zachrání.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Maty je připravený k odjezdu za Lucií do Kanady, čeká ho jeho poslední směna. Černému se konečně podařilo zastihnout Šárku, která se mu celou dobu vyhýbala. Ta mu ale zase odmítá všechny jeho návrhy na společné aktivity. Rasputin se svěří Bojanovi o svém podezření ohledně Lazareva. Vali zapomněla na narozeniny Denisky, Žák to ale zachrání, když jí přinese nečekaný dárek. A Maty léčí strojvedoucího, který zkolaboval přímo při řízení vlaku.

163. díl - 20.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 21.   3. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
Poslední výstřel
Rasputin a Bojan vymyslí na Lazareva léčku, chtějí získat více času na promyšlení dalších kroků. Maty se rozhoduje, jestli poletí za Lucií do Kanady.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Adam se přátelí s panem Černým, Mery to nenese dobře. Maty se rozhoduje, jestli poletí za Lucií do Kanady, zdá se, že za současné situace by bylo důležitější, aby zůstal v Rubavě. Rasputin a Bojan vymyslí na Lazareva léčku, chtějí získat více času na promyšlení dalších kroků. Prokop oznamuje Filipovi, že už našel vrchní sestru pro jejich kliniku. A Adam s Vlčkovou zachraňují mladíka, který přepadl obchod a na urgent ho přivezli se střelnou ranou v hrudníku.

164. díl - 25.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 26.   3. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
Rána do hlavy
Černý přišel o řidičský průkaz a žádá Adama, aby mu ho pomohl získat zpátky. Rasputin se radí s Adamem, jak dál s Lazarevem.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Černý přišel o řidičský průkaz a žádá Adama, aby mu ho pomohl získat zpátky. Vali a Žák spolu vycházejí dobře, Vlčková si ale stále myslí, že Žák si Vali nezaslouží. Rasputin je v koncích a radí se s Adamem. Slíbil Lazarevovi něco, co nechce splnit. Prokop znovu nabízí Petře pozici vrchní sestry na nové klinice. A Rasputin se Sašou se pokusí zachránit pacientovu nohu, kterou ohrožuje nekróza.

165. díl - 27.   3. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 28.   3. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
Dvakrát měř, jednou řež
Černý má radost, že mu skutečně díky Adamově pomoci vrátí řidičský průkaz, ale Mery je přesvědčená, že by její otec řídit neměl. Rasputin s Adamem pracují na anonymním zveřejnění výzkumu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Černý má radost, že mu skutečně díky Adamově pomoci vrátí řidičský průkaz, ale Mery je přesvědčená, že by její otec řídit neměl. Maty se konečně spojil s Lucií, ale zatím neví, kdy bude schopný přijet do Kanady. Filip by chtěl co nejdříve otevírat novou kliniku a Prokop stále doufá, že si Petra ještě rozmyslí jejich návrh. Rasputin s Adamem začínají pracovat na anonymním zveřejnění výzkumu. A mladý pacient zkolaboval na chatě z překvapivých důvodů.

166. díl -   1.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   2.   4. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Mít trochu štěstí
Černý při couvání autem srazí cyklistku. Stav Bíby se pořád nezlepšuje, vypadá to, že Maty bude muset odlet za Lucií odložit.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Černý při couvání autem srazí cyklistku, Mery chce vědět co se přesně stalo. Petra předloží Prokopovi důkazy o nekalých praktikách na Bradáčových klinikách. Stav Bíby se pořád nezlepšuje, vypadá to, že Maty bude muset odlet za Lucií odložit. Eva je zklamaná z Libuščiny zrady, Maty se ji snaží utěšit. Žáka večer čeká slyšení v konkurzu na přednostu. A Vali se musí postarat o malého pacienta, který nečekaně ztratil vědomí.

167. díl -   3.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   4.   4. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Rána do zad
Černý neměl řidičský průkaz, když srazil při couvání cyklistku. Případ začíná řešit policie. Filip je nervózní, že stále nemají hlavní sestru pro novou kliniku.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie: J. Polišenský.

Černý má problém, nemá řidičský průkaz a srazil při couvání cyklistku. Případ začíná řešit policie a jemu teď hrozí soud. Bíba je sice propuštěna domů z nemocnice, ale má hodně slabou imunitu. Filip je nervózní, že stále nemají hlavní sestru pro novou kliniku. Žák čeká na zveřejnění výsledků konkurzu na přednostu nového oddělení. A Vali s Vlčkovou najdou záhadný předmět v pacientově žaludku.

168. díl -   8.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   9.   4. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Nechci utíkat
Prokop se dozví, že Filip nabídl bez jeho vědomí Libušce místo vrchní sestry na nové klinice. Žák svůj neúspěch v konkurzu svádí na všechny ostatní.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie J. Polišenský

Černý, zraněná cyklistka a Šárka chtějí všichni dosvědčit, že auto řídila Šárka. Prokop se dozví, že Filip nabídl bez jeho vědomí Libušce místo vrchní sestry na nové klinice. Žák svůj neúspěch v konkurzu svádí na všechny ostatní. Adam už umístil výzkum na síť, teď s Rasputinem čekají co bude dál. Marinu hledají po urgentu dva neznámí muži. A pacient s Collesovou zlomeninou má mnohem závažnější diagnózu.

169. díl - 10.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 11.   4. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
Rekonvalescence
Šárka je kvůli nehodě Černého předvolána na policii. Filip předává Bradáčovi personální obsazení pro plastickou kliniku.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Šárka si potřebuje na odpoledne vzít volno, protože je kvůli nehodě Černého předvolaná na policii. Filip předává Bradáčovi personální obsazení pro plastickou kliniku. Žák je nepříjemný na všechny v okolí, protože nevyhrál konkurz na primáře. Na urgentu se objevuje Sašina matka Růžičková, Saša nechápe proč se jí neozvala předem. A Adam s Filipem zachraňují pacienta, který omylem narazil na zakopaný granát.

170. díl - 15.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 16.   4. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
Prachy ani práce nečekají
Mery pro otce shání advokáta. Prokop má konflikt s Libuškou kvůli platu na klinice. Na oddělení přichází nový doktor Kamil Stuchlík.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Mery pro otce shání advokáta, Adam jí v tom ochotně pomáhá. Prokop má konflikt s Libuškou, nedokážou se shodnout na jejím budoucím platu na klinice. Na oddělení přichází nový doktor Kamil Stuchlík. Hned na úvod dokáže Sašu popudit i zaujmout. Eva nemá šťastné období, připadá si zbytečná a neúspěšná. A Adam s Liškou musí rychle operovat pacienta, který narazil dodávkou do stromu, ale vypadá to, že nebude volný ani jeden operační sál.

171. díl - 17.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 18.   4. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
Veronika
Bojan přijímá novou doktorku, přidělí ji Matymu. Černý se tváří, že ztráta řidičského průkazu ho vůbec nijak nezasáhla.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Bojan přijímá novou doktorku Veroniku Jánskou a přidělí ji Matymu. Černý se tváří, že ztráta řidičského průkazu ho vůbec nijak nezasáhla, ale Mery vidí, že ho to trápí. Bojanovi se do rukou dostane Valiina původní práce k Žákově konkurzu na přednostu nového oddělení a považuje ji za výbornou. Na Evu už toho tady bylo moc a odešla z urgentu. A doktor Ludvík si musí poradit s pacientem, kterého srazil vlak.

172. díl - 24.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 25.   4. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.10)   Na seznam všech dílů
Rodinná pouta
Šárka se snaží mírnit Černého v jeho plánech. Růža s Deniskou by chtěly, aby se Žák vrátil. Ukazuje se, že Veronika ví o vztahu Matyho s Lucií.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Buchar

Šárka se snaží mírnit Černého v jeho plánech a proto pro ně pro oba našla společnou aktivitu, která není tak nebezpečná. Na urgent dorazí delegace z ministerstva zdravotnictví, chtějí si projít oddělení. Růža s Deniskou by chtěly, aby se Žák vrátil. Ukazuje se, že Veronika ví o vztahu Matyho s Lucií, Maty si ale ohradí, že jí do toho nic není. A Saša s Adamem se snaží zachránit pacienta, který na urgent přijel s nožem zabodnutým v krku.

173. díl - 29.   4. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 30.   4. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Zahraj si se mnou
Maty a Veronika si rozumějí a zjišťují, že toho mají docela dost společného. Prokop s Filipem kvůli jednání na klinice nestihnou dorazit včas do práce.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Kodad

Maty a Veronika si rozumí a zjišťují, že toho mají docela dost společného. Černý je u Adama na vyšetření a Mery má podezření, že zase něco plánují. Saša odhalí Kamilovu pravou tvář, když Kamil na sále udělá chybu. Prokop s Filipem kvůli jednání na klinice nestihnou dorazit včas do práce, Mery ani Bojan to nenechají jenom tak. A Maty s Veronikou zachraňují pacienta, který je v ohrožení života poté, co si ve rvačce zranil svou jedinou ledvinu.

174. díl -   6.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   7.   5. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Žabí jed
Zdravotní stav Bíby se lepší. Černý koupil last-minute dovolenou, a Šárka si proto potřebuje udělat volno v práci.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Kodad

Zdravotní stav Bíby se lepší. Maty a Veronika si spolu dobře rozumějí. Černý koupil last-minute dovolenou a Šárka si proto potřebuje udělat volno v práci. Nová plastická klinika má úspěch, hned od začátku má dostatek pacientů. Spor mezi Sašou a Kamilem pokračuje, Saša si o tom chce promluvit s Bojanem. A pacienta s otravou, přivezeného přímo ze šamanského rituálů, lečí Adam se Sašou.

175. díl - 13.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 14.   5. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Šťastnou cestu
Bíba je na tom, jak se zdá, zdravotně docela dobře. Maty by nejradši rychle odjel za Lucií. Kamil už podruhé podcení stav své pacientky.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Kodad

Manžel pacientky z Bradáčovy kliniky se objevuje na urgentu a tvrdí, že klinika není férová. Bíba je na tom, jak se zdá, zdravotně docela dobře. Maty by nejradši rychle odjel za Lucií do Kanady, ale má dlouho dopředu naplánované směny. Kamil už podruhé podcení stav své pacientky a Mery ho upozorňuje, že se to nesmí opakovat. A jedna z pacientek Bradáčovy kliniky nečekaně končí zraněná na urgentu.

176. díl - 15.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 16.   5. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
Malér
Kamil dává výpověď poté, co je obviněn ze smrti svého pacienta. Nespokojený pacient se rozhodl, že rozpoutá aféru kolem Bradáčovy kliniky.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová a další. Režie L. Kodad

Kamil dává výpověď poté, co je obviněn ze smrti svého pacienta. Čeká ho nepříjemné vyšetřování. K radsoti Saši ho konečně vidíme, že mu spadl hřebínek. Pacient Zavadil se rozhodl, že rozpoutá aféru kolem Bradáčovy kliniky. Vali potřebuje kvůli práci vyřešit hlídání pro Denisku a Růženku. Adam má další konflikt s Mery. A Prokop se Štěpánkem dostávají na starost pacientku, která se poranila při pádu ze schodů.

177. díl - 20.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 21.   5. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Krok do neznáma
Černý s Šárkou se vracejí z exotické dovolené ještě více zamilovaní. Prokop oznamuje Filipovi, že na klinice plastické chirurgie končí. Jeho odchod se ale může pořádně zkomplikovat.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie J. Polišenský

Černý se Šárkou se vracejí z exotické dovolené a zdá se, že jsou ještě více zamilovaní. Chtějí oficiálně oznámit Mery, že spolu chodí, ale Mery z toho radost nemá. Přesto přijme jejich pozvání na skleničku. Prokop oznamuje Filipovi, že na klinice plastické chirurgie končí, nechce nic mít s podivnými finančními machinacemi, které se tam dějí. Veronika se zastane Vali v její rozepři se Žákem. Rasputin se vrací, zdá se, že už mu nehrozí žádné nebezpečí.
Adam se musí postarat o postřeleného muže, který přepadl banku a řeší jeho nemalé osobní problémy.

178. díl - 22.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 23.   5. 2019 (Prima LOVE 22.45 ‑ 23.55)   Na seznam všech dílů
Pravda, nebo lež
Na urgent přichází nový „doktor bez hranic“ Michal Tomášek. Prokop přestal pracovat na soukromé klinice. Saša propadla u atestace a svůj neúspěch vyčítá Rasputinovi.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie J. Polišenský

Premiérový díl oblíbeného seriálu. Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019). Na urgent přichází nový „doktor bez hranic“ Michal Tomášek. Prokop přestal pracovat na soukromé klinice. Saša propadla u atestace a svůj neúspěch vyčítá Rasputinovi.

179. díl - 27.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 28.   5. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
O otcích a synech
Doktor Tomášek přinese Mery jako omluvu sušené brouky a zve ji na kafe. Prokop s Petrou spolu stráví večer, a nezůstane jen u polibku.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie J. Polišenský

Tomášek přinese Mery jako omluvu za své chování sušené brouky a zve ji na kafe. Mery nakonec pozvání přijme. Zamilovaní Černý se Šárkou se sestěhovali a Mery se nestačí divit. Prokop s Petrou spolu stráví večer, když Sabinka usne, nezůstane jen u polibku. Spor mezi Sašou a Rasputinem pokračuje. Saša je po neúspěchu s atestací ještě nesnesitelnější. Vali má další výstup se Žákem, který jí obviní, že o něm šíří lži. A do toho Vali řeší případ malého kluka, který snědl pilulku LSD.

180. díl - 29.   5. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 30.   5. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Životní krok
Šárce se na ruce objevil zásnubní prstýnek, Prokop je šťastný, že chodí s Petrou, a Filip překvapivě oznámí, že na klinice u Bradáče nekončí.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie J. Polišenský

Šárce se na ruce objevil zásnubní prstýnek. Mery to těžko rozdýchává. Prokop je šťastný, že chodí s Petrou, ale příliš na ni tlačí, což se jí nelíbí. Filip na klinice u Bradáče nekončí, protože tam má finanční podíl. Rasputin zažívá klid před bouří, kolem zveřejněného výzkumu se nic neděje. Pokračuje však nevraživost se Sašou. Adamově pacientce se nezatáhla trhlina na aortě, je nutno urychleně provést katetrizaci.

181. díl -   3.   6. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   4.   6. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)   Na seznam všech dílů
Bolestná ztráta
Rasputina zatýká cizinecká policie, zrovna když má komplikovanou operaci. Šárka odmítne podepsat předmanželskou smlouvu, která je pro ni nevýhodná a s Černým se rozejde.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie V. Moravec

Rasputina zatýká cizinecká policie zrovna ve chvíli, kdy má komplikovanou operaci. Nakonec se najde způsob, jak ho vrátit na sál. Nikdo ale neví, co bude s Rasputinem dál. Černý Šárce předloží předmanželskou smlouvu, která je pro ni značně výhodná, Šárka se s ním ale rozejde. Filip se snaží získávat pacienty pro kliniku přímo na urgentu. Veronika odvrátí svému pacientovi amputaci nohy a projeví se, že nesnáší předsudky. Adam řeší případ mladého kluka, který má schizofrenii.

182. díl -   5.   6. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   6.   6. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.00)   Na seznam všech dílů
Žádné lhaní
Mery se každý den schází s Tomáškem, „doktorem bez hranic“. O Saše se po nemocnici šušká, že udala Rasputina, proto se rozhodne mu pomoci. Prokopovo rande s Petrou se nečekaně zvrtne.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie V. Moravec

Mery se každý den schází s Tomáškem a svěřuje se s tím Vali. Veronika řeší případ zraněné jezdkyně na koni a zůstane pravdomluvná za každou cenu. Bojan s Adamem řeší, jak pomoct Rasputinovi. Saša zaslechne řeči o tom, že ona udala Rasputina a rozhodne se požádat svoji matku političku, aby Rasputinovi pomohla. Prokop dodržuje Petřino přání a přes den se k sobě chovají čistě pracovně, večer ji zve na koncert a romantickou večeři. Rande se jim ale pokazí.

183. díl - 10.   6. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 11.   6. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)   Na seznam všech dílů
Osobní problém
Šárku zbil její partner, který ji manipuloval do vztahu s Černým. Saša souhlasí, že bude s matkou na předvolebních plakátech, pokud matka pomůže Rasputinovi.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie V. Moravec

Šárka má monokl. Mery z ní dostane, že jí ho udělal její partner, za to, že se rozešla s Černým. Manipuloval ji do vztahu s ním kvůli penězům. Prokopovi hrozí finanční pokuta za okamžité opuštění kliniky, Filip je mu překvapivě oporou. Filip dál láká pacienty urgentu na plastiku, což naštve Bojana a chce ho propustit. Prokop se za něj přimluví. Saša souhlasí, že bude s matkou na předvolebních plakátech, pokud matka pomůže Rasputinovi. Žák se nabídne Vali, že jí pomůže s hlídáním dětí a omluví se za své chování. Prokop s Filipem operují páchnoucího mladíka, pod kterým vybouchl suchý záchod.

184. díl - 12.   6. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 13.   6. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)   Na seznam všech dílů
Přes mrtvoly
Mery si myslí, že ji Adam Tomáškovi dohodil, a přestane s ním komunikovat. Rasputina propustili na intervenci Sašiny matky z vězení, hejtmanka ho ujistí, že si to od něj vybere. Saše málem umře na sále lídr politické strany, ve které stoupá hvězda její matky.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Kodad

Mery se dozví od Černého, že ji Adam Tomáškovi dohodil a odmítá s Tomáškem jakýkoliv kontakt. Šárka se Černému omlouvá, jak se zachovala, ale definitivně se s ním rozchází. Rasputin se vrací na urgent, propustlili ho z vězení. Děkuje Sašině matce, ta ho ujistí, že si to od něj vybere. Na urgentu se objeví Hojer s Jindrou, Vali je ze setkání naměkko. Do toho se s ní usmiřuje Žák.
Saša léčí leadera politické strany, ve které je také její matka. Jeho případ se komplikuje, místo něj půjde do čela kandidátky její matka. Ta situace není Saše vůbec příjemná.

185. díl - 26.   8. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 27.   8. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Rovnýma nohama
Tomášek se vrací do Rubavy jako hrdina – při ozbrojeném přepadení benzínové pumpy zachránil lidské životy. Mery se stěhuje do bytu po svém bratrovi a za Petrou přijíždí její matka, která chce Sabinku zpátky do své péče.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Kodad, V. Moravec

Tomášek se vrací do Rubavy jako hrdina – při ozbrojeném přepadení benzinové pumpy zachránil život oběti střelby. Mery se stěhuje do bytu po svém bratrovi, který se rozvádí. Za Petrou přijíždí její matka, chce Sabinku zpět do své péče, říká, že se změnila. Ze Saši si všichni utahují kvůli volební kampani její matky, ve které Saša účinkuje. Rasputin si ji nedobírá, přizve ji k náročné operaci páteře. Saša při ní exceluje. Mazi Vali a Žákem opadlo napětí. Na urgentu je spěch, zraněných na benzince nebylo málo…

186. díl - 28.   8. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 29.   8. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Dlužíte mi smrt
K Mery nedorazí stěhováci, musí proto přespat u Tomáška. Petra i Sabina dědí po svém otci, kterého neznaly, spoustu peněz. Za Adamem přijede vážně nemocná Strnadová - matka zemřelé holčičky - a žádá od Adama eutanazii. Adam ale léčí, nezabíjí.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Kodad, V. Moravec

Mery se má stěhovat a svůj byt nabídne Tomáškovi. Jenže stěhováci nedorazí. Mery musí ještě jednu noc u Tomáška přespat. Petra dostala dopis od notáře, ona i Sabina dědí spoustu peněz. Petra se tak dozvídá, kdo byl jejím otcem. Vali se Žákem plánují s dětmi společnou akci, jenže se zjeví Hojer. Za Adamem přijede matka holčičky, která zemřela. Je vážně nemocná a žádá eutanázii. Adam rázně odmítne, léčí, nezabíjí…

187. díl -   2.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   3.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)   Na seznam všech dílů
Zkusíme to ještě jednou
Mery se nemůže dostat do nového bytu a musí bydlet s Tomáškem dál. Za Adamem přijíždí sestra Strnadové Klára, aby mu poděkovala, že nepřistoupil na sestřinu žádost o eutanazii.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Kodad, V. Moravec

Mery se do nového bytu se nedostala, bratrova bývalá manželka vyměnila zámek. Mery musí bydlet s Tomáškem dál. Vali se dozvídá, že Hojer v Rubavě zůstvá kvůli práci. Žák je z toho nervózní. Petra má dilema, jestli nemá dát Sabinku do péče matce, třeba se opravdu změnila. Prokop jí vysvětlí, že ta by zděděné peni´ze rozfofrovala. Za Adamem přijíždí sestra Strnadové Klára, aby mu poděkovala. Adam se rozhodne Strnadovou přesvědčit k léčbě.

188. díl -   4.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   5.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)   Na seznam všech dílů
Špatné zprávy
Mery s Tomáškem se musí nějak porovnat v jednom bytě. Petra oznamuje Prokopovi, že za zděděné peníze odjede i se Sabinkou do zahraničí studovat medicínu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková, a další. Režie L. Kodad, V. Moravec

Mery s Tomáškem se musí nějak porovnat v jednom bytě. Petra oznamuje Prokopovi, že za zděděné peníze odjede i se Sabinkou do zahraničí studovat medicínu.

189. díl -   9.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 10.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Jasné slovo
Maty se vrací z ciziny, na otázky na Lucii neodpovídá. Stěhování Mery se protahuje, musí zůstat u Tomáška. Adam přesvědčí Strnadovou k léčbě a uzavře s ní podivnou dohodu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, D. Gránský, T. Měcháček, J. Štěpnička, R. Zach, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Kodad, V. Moravec

Maty se vrací z ciziny a rovnou z letiště se stavuje na urgentu. Všichni se ho vyptávají na Lucii, ale Maty se vyhýbá odpovědi. Jeho maminka Bíba už je celkem v pořádku a uvařila mu večeři. Mery se stěhování protahuje, musí setrvat ve společné domácnosti s Tomáškem, ten chce večer otevřít láhev vína, ale Mery nezapomněla, co se mezi nimi stalo. Za Adamem přijíždí Strnadová a on jí vysvětlí, že její léčba má smysl. Uzavře s ní podivnou dohodu.

190. díl - 11.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 12.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Báječní mladí muži
Mery má chřipku, a jediný Tomášek ji dokáže přimět k léčbě. Maty se svěří Veronice, že s Lucií to v Kanadě nevyšlo. Sašina matka se stane hejtmankou, Saša toho využije k rozjetí svého plánu na VIP box v nemocnici.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, D. Gránský, J. Štěpnička, R. Zach, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie J. Polišenský

Mery má chřipku, ale odmítá jít domů. Tomášek jí uvaří speciální čaj a zařídí za ni záskok. Maty je stále bez nálady, Veronika ho vytáhne do Štoly a tam z něj vypadne, že s Lucií to v Kanadě nevyšlo. Žák přichází za Vali s tím, že by se potřeboval rozvést. Chce si vzít hypotéku na byt. Vali se ale obává, aby s tím sociálka neměla problém. Strana Sašiny matky vyhrává volby, její matka bude hejtmankou. Saša jejího úspěchu využívá k rozjetí svého plánu na VIP box v nemocnici.

191. díl - 16.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 17.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Rány staré i nové
Mery a Tomášek si konečně vyjasní dávné nedorozumění. Veronika se zajímá, proč Maty nedělá něco se svojí jizvou. Žák oddaluje rozvod s Vali a střet Saši s Bojanem ohledně V.I.P. boxu pokračuje.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, D. Gránský, J. Štěpnička, R. Zach, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie J. Polišenský

Veronika se do Matyho naváží kvůli jizvě. Proč s ní něco nedělá? MEry a Tomášek si konečně vyjasní dávné nedorozumění – vážně ji nesbalil proto, že se tak domluvil s Adamem. Líbila se mu na první pohled. Žák oddaluje rozvod s Vali, jeho právník teď neměl čas. Střes Saši s Bojanem ohledněVIP box una urgentu pokračuje. Saša má podporu od matky hejtmanky a celý project staví jako zdroj příjmu pro urgent. Podle Bojana je to nemorální.

192. díl - 18.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 19.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Tady a teď
Mery s Tomáškem prožijí emocionální svatbu dvou starých pacientů na urgentu. Maty se rozhodl pro odstranění jizvy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, D. Gránský, J. Štěpnička, R. Zach, O. Rychlý, E. Burešová, S. Nováková, V. Chaloupková, P. Konáš, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie J. Polišenský

Maty společně s Veronikou řeší závažný medicínský případ a ukazuje se, že spolu dokáží vytvořit skvělý tým. Maty se rozhodl pro odstranění jizvy. Veronika bude Prokopovi při jeho operaci asistovat. Mery s Tomáškem prožijí velice emocionální svatbu dvou starých pacientů na urgentu. To je natolik sblíží, že spolu pak prožijí pěkný večer. Strnadová v doprovodu své sestry nastoupí na oknolofii. Je ale apatická a bez vůle k jakékoliv léčbě.

193. díl - 23.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 24.   9. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Štěstí v neštěstí
Mery a Tomášek září štěstím, takže Adam hned pozná, že spolu něco mají. Za Adamem přijíždí Klára, žádá ho, aby přesvědčil její sestru k návratu do Rubavy, kde by nastoupila léčbu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Kodad

Spolubydlící Mery a Tomášek si spolu konečně začnou. A září štěstím, takže Adam hned pozná, co se mezi nimi stalo. Také mezi Matym a Veronikou cosi vzniká, Maty má po operaci jizvy a Prokop vtipkuje, že má asi nové děvče. Saša pokračuje v přípravách VIP služeb, které většina lékařů z urgentu považuje za nemorální. Saša si povolá na pomoc pochybného designera, obratně se k nim vmanévruje Filip, který cítí peníze. Za Adamem přijíždí Klára, chce, aby přesvědčil její sestru k návratu do Rubavy, kde by nastoupila léčbu.

194. díl - 25.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 26.   9. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)   Na seznam všech dílů
Kdo lže, ten krade
Tomášek s Mery načapají ve svém bytě zlodějku, která zkolabuje, a tak skončí u nich na urgentu. Prokop se po Petřině odjezdu cítí osamělý, pomáhá mu přátelství s Matym a Veronikou, kterého si i Maty užívá před svým odjezdem na stáž na Slovensko. Adam začne být tvrdší ke Strnadové, což má paradoxní výsledek - Strnadová konečně nastoupí léčbu rakoviny.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Kodad

Mezi Mery a Tomáškem je vše zalité sluncem. Ale jednoho rána zažijí nemilé překvapení, potkají ve svém bytě zlodějku. Ta ale zkolabuje a ocitne se tak v péči Tomáška, kterého chtěla okrást. Maty přichází k Prokopovi na kontrolu po odstranění jizvy a zjišťuje, že Prokopovi chybí Petra. Proto Veronika vymyslí, že by mohli zajít na motokáry. Adama přestává bavit přesvědčovat Strnadovou, aby konečně nastoupila léčbu. Je k ní poměrně tvrdý a to nakonec zabere: Strnadová se rozhodne, že zabojuje. Vali se zdrží na kávě s Hojerem, je jí s ním překvapivě dobře. Jenže Žák kvůli jejímu pozdnímu návratu nestihne fotbal a kamarády. Vali mu pravý důvod svého zdržení nepřizná.

195. díl - 30.   9. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   1. 10. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Láska bolí
Mery se dozvídá, že Tomášek má dceru a že Markéta u nich pár ní zůstane. Strnadová přišla po operaci i o druhé prso a do nemocnice ji přijíždí podpořit její sestra Klára.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Kodad

Maty odjede do jedné bratislavské nemocnice na výměnnou stáž, do Rubavy zase dorazí slovenský doktor Marián Klimko, konfliktní vyznavač klasických hodnot.
Strnadová přišla po operaci o druhé prso a je to pro ni jako pro ženu šok. Přijela ji podpořit její sestra Klára. Děkuje Adamovi za péči o sestru a večer spolu jdou na drink do Štoly, zajiskří to mezi nimi.
Mery náhodou zaslechne, jak se Tomášek domlouvá, že někomu má poslat peníze a dozvídá se od něj, že má dceru, která od smrti matky žije u pratety. Nechápe, proč jí to tom neřekl, je z toho konflikt. Večer jí Tomášek oznámí, že Markétina prateta se chystá na zákrok do nemocnice a jeho dcera bude pár dní u nich. Mery se těší. Vali s Hojerem se začali pravidelně stýkat.

196. díl -   2. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   3. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Přiznání
Hostující lékař Marián Klimko už stačil naštvat kdekoho, Mery nechápe, proč jí Tomášek neřekl o existenci své dcery. Saša pokračuje s přípravou VIP služeb.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Kodad

Hostující lékař Marián Klimko už stačil naštvat kde koho, má konflikt s Prokopem, s Mery i s Hovorkou kvůli nevhodnému zasahování do průběhu policejního vyšetřování.
Mery nechápe, proč jí Tomášek neřekl o existenci své dcery.
Saša pokračuje s přípravou VIP služeb. Designér přestavuje V.I.P. pokoj a brzy Sašu rozčílí.
Do projektu V.I.P. služeb vstoupil Filip, který Saše pomáhá.
Vlčkové se udělá nevolno, tvrdí, že je to v pořádku, ale Rasputin ji nabádá, aby své potíže nepodceňovala. Vlčková na jeho varování nedá.

197. díl -   7. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   8. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Za školou
Mery zazlívá Tomáškovi, že se nevěnuje své dceři. Už i Veronika má střet s Mariánem kvůli jeho sexistickým názorům. Prokop se připojuje k Saše a Filipovi do V.I.P. týmu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Buchar

Tomášek si s Mery vyjasňují, v čem je podstata jejich konfliktu ohledně Tomáškovy dcery, Mery mu zazlívá, že se jí nevěnuje.
Veronika je jediná, kdo je ochoten operovat s Mariánem ale i ona s ním má výstup ohledně Mariánových sexistických názorů.
K V.I.P. projektu se připojuje Prokop, jejich tým od nynějška tvoří on, Saša, a Filip. Zbytek urgentu s projektem nesouhlasí.
Vlčková si sama odebrala krev a nechala si udělat testy, podle výsledků je zdravá. Rasputin vidí, že v pořádku není a nabízí jí pomoc. Vlčková odmítá.

198. díl -   9. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 10. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Kdo z koho
Konflikty mezi Veronikou a Mariánem houstnou. Tomášek přiváží do Rubavy dceru Markétu, je to jen na tři týdny.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Buchar

Mezi Veroniku a Mariánem se stupňují konflikty v lidské i pracovní rovině, jejich názor na pacientský případ údajně znásilněné dívky je diametrálně odlišný. Tomášek přiváží do Rubavy dceru Markétu, má u něj tři týdny zůstat, než se její teta uzdraví. Tomášek se ale moc neumí o dceru starat. Mery jí vymýšlí program, ale Tomášek se nepřetrhne. Vlčková se své stupňující bolesti snaží přeprat silou. Přisuzuje je přepracovanosti. Vali a Hojer si jsou stále bližší.

199. díl - 14. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 15. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)   Na seznam všech dílů
Nemoc jako dar
Mery dělá starosti, že Tomášek to s dcerou neumí. Strnadová se léčí a vrací se jí chuť do života.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Buchar

Konflikty mezi Mariánem a Veronikou pokračují, on má konzervativní medicínský přístup a ona progresivní. Nakonec Marián uzná, že Veronika může mít i pravdu. Mery si dělá starosti, že Tomášek to s dcerou neumí. Strnadová se léčí, vypadá to, že má šanci, vrací se jí chuť do života. Klára je za to Adamovi vděčná. Hojer uspořádá pro Vali romantický večer, při kterém se pokazí, co může.

200. díl - 16. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 17. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
O rodičích a dětech
Markéta se po smrti milované tety zavřela ve svém pokoji a odmítá komunikovat. Vlčková má tak silné křeče v břiše, že nedokáže operovat.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie L. Buchar

Mariánova stáž v Rubavě končí, loučí se a ukáže se, že s jeho morálkou to není tak slavné. S Veronikou by si „dal říct“, má ale smůlu.Markéta se po smrti milované tety zavřela ve svém pokoji a odmítá komunikovat. Tomášek je bezradný a co se budoucnosti týká, tak panikaří stejně jako jeho dcera. Všechno se pro něho mění. Vlčková má tak silné křeče v břiše, že nedokáže operovat. Přidělá tím Rasputinovi dost práce. Bojan se Starostkou slavnostně otevírá VIP box, i když s jeho koncepcí nesouhlasí.

201. díl - 21. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 22. 10. 2019 (Prima LOVE 22.55 ‑ 00.10)   Na seznam všech dílů
Hloubkový ponor
Mery má narozeniny a od Tomáška dostane drahý parfém. Markéta žárlí. Saša zjišťuje, že si s V.I.P. konceptem pěkně naběhla.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie J. Polišenský

Mery má narozeniny a od Tomáška dostane drahý parfém. Markéta žárlí a rozhodne se, že se Mery pomstí.Vlčková je přesvědčená, že je jen unavená, Rasputin si už o její zdraví nemusí dělat starosti. Pak ale vidí, že vůbec v pořádku není. Saša zjišťuje, že si s V.I.P. konceptem tak trochu naběhla, protože musí řešit rýmičky bohatých pacientů místo zajímavějších případů. V.I.P. pacienti jsou otravní. Libuška pilne flirtuje s Filipem a získává tak místo v teamu.

202. díl - 23. 10. 2019 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 24. 10. 2019 (Prima LOVE 22.50 ‑ 00.05)   Na seznam všech dílů
Zbytečné otázky
Veronika s Matym mají společný případ slepců a jsou si stále bližší. Tomášek s Mery jsou rozhádaní kvůli Markétě, která přesně to chtěla.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další. Režie J. Polišenský

Veronika s Matym mají společný případ slepců, který vyřeší. Medicínský dialog se však snadno přehoupne v bližší kontakt.
Tomášek má pocit, že dceři něco dluží, tak jí ustupuje. Mery mu to vytkne, je z toho konflikt. A Markéta je spokojená. To chtěla.
Chystá se propuštění Strnadové. Klára Adamovi za všechno děkuje a vůči jeho šarmu není ani ona odolná. Vali se každý den schází s Hojerem. Žák kolem rozvodu mlží víc a víc.

203. díl -    Na seznam všech dílů
Stejná krevní skupina
Veronika po společně strávené noci s Matym odmítá jeho pozvání na večeři. Markéta Mery otevřeně vyhlašuje válku.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2019).
Hrají S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a další.

Veronika po společně strávené noci s Matym odmítá jeho pozvání na večeři. Markéta Mery otevřeně vyhlašuje válku.

Kontakt: ceskeserialy@centrum.cz
Hlavní stránka: ceskeserialy.juk.cz - Mapa stránek - RSS kanál změn na ceskeserialy.juk.cz


České seriály : Krejzovi | Modrý kód | Hospoda | Gympl s (r)učením omezeným | Kriminální seriály : Temný kraj | Hříchy pro diváky detektivek | Polda | Četníci z Luhačovic | Svět pod hlavou | Dobrodružství kriminalistiky | Policie Modrava | Romantické seriályPoslední modifikace 18.10.2019, 09:10:00

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace