Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka ceskeserialy.juk.cz Mapa stránek na tomto webu

Seriál Modrý kód

Dobrý den, vítejte na stránce věnované seriálu Modrý kód.
Premiéra seriálu probíhala nejprve odvysíláním dvou dílů v sobotu 25.3.2017 a po té byl vysílán do 21.6.2017 každé pondělí a středu večer na TV Prima, díly byly opakovány následující den odpoledne na Prima Love.

Vysílání premiérových dílů probíhá od 21.8.2017 každé pondělí a středu večer na TV Prima, díly budou opakovány nejprve následující den v podvečer na Prima Love a pak o víkendu dopoledne na TV Prima.

Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí.

Modrý kód (TV seriál) - informace o seriálu na ČSFD.CZ

Modrý kód - Oficiální stránky seriálu

Tvůrci
Obsazení
Popis postav

Tvůrci:

Kreativní producent: Ivan Vodochodský
Šéfautor: Lucie Paulová
Scénář: René Decastelo, Iva Klestilová, Roman Kopřivík
Šéfdramaturg FTV Prima: Jana Skořepová
Producentská supervize FTV Prima: Lenka Hornová, Lucia Kršáková
Režiséři: Libor Kodad, Vojtěch Moravec, Jaromír Polišenský
Odborní poradci: MUDr. Darina Krutinová, MUDr. Stanislava Čapková, MUDr. Petr Kos, MUDr. Jarmila Jirkovská, MUDr. Klára Valchářová, MUDr. Jitka Dissou, MUDr. Iva Michalusová, MUDr. Michaela Honzirková, MUDr. Eva Přikrylová, MUDr. Tereza Lomová, MUDr. Sofia Fichtl, MUDr. Silvie Ševčíková, MUDr. Astrid Valešová
Hudba: Dominik Renč
Dodavatel zdravotní techniky: STEANBEST s.r.o.
Architekt: Hynek Dřízhal
Výprava: Oliver Růžička
Masky: Vilém Persy
Kostýmy: Jitka Huňková

Hrají:

Marek Němec MUDr. David Hofbauer
Sabina Laurinová Vrchní sestra Marie Černá
Eva Josefíková MUDr. Lucie Krutinová
Roman Zach MUDr. Roman Nikolajev Vilkin
Jiří Štěpnička MUDr. Jiří Bojan
Igor Chmela MUDr. Viktor Žák
Marika Procházková MUDr. Valentina Slavíčková
Ondřej Rychlý MUDr. Prokop Hlinka
Eva Burešová Sestra Petra Horvátová
Filip Cíl Bratr Jan Čermák
Lenka Zahradnická Sestra Jana Kočová
Štěpán Benoni Policista Ondřej Černý
Kateřina Brožová Starostka Darina Růžičková
Sandra Nováková MUDr. Alexandra Růžičková

Charakteristika hlavních postav:

MUDr. David Hofbauer - hraje Marek Němec
Excelentní doktor a chirurg. Trpí bipolární afektivní poruchou (maniodeprese) s nestandardním průběhem. Pracoval na prestižní pražské klinice, kterou musel kvůli nešťastné události opustit. Záchvaty depresivní fáze má periodické, v manické fázi je hyperaktivní, vysoce výkonný. Svou diagnózu pečlivě tají, vždy o ní ale informuje nadřízené, se kterými má dohodu o osobních volnech při atacích deprese. V práci upřednostňuje medicínu před pacienty. Zdá se, že mu schází empatie, ale v krizových situacích se prokazuje opak. Mezilidské vztahy nemá jednoduché, je arogantní, vědom si svých kvalit, nepřístupný, přezíravý, ironický. I kvůli své diagnóze špatně navazuje vztahy a přátelství. Ženy přitahuje, jsou to ale jen krátkodobé a povrchní známosti.

Vrchní sestra Marie Černá - hraje Sabina Laurinová
Vrchní sestra na oddělení urgentního příjmu, faktická šéfka oddělení. Rázná, svědomitá, přísná. Generál. Na všechno má systém, tabulky, grafy, organizéry, všechno musí šlapat jako hodinky, tak se cítí bezpečně. Má autoritu a respekt. Je duší a motorem oddělení, je tam prakticky stále, i na úkor osobního života. Po téměř desetiletém vztahu má za sebou rozchod s doktorem Žákem. Od začátku má problém s doktorem Hofbauerem. Zdá se jí nespolehlivý, příliš arogantní a namyšlený, navíc zřejmě alkoholik. Také má pocit, že David nemá dostatečně vřelý vztah k pacientům a víc ho zajímá medicína pro medicínu. Po profesní stránce jej však respektuje. Stejně jako její mladší bratr Ondřej byla vychovávána v úctě k nejvyšším hodnotám.

MUDr. Lucie Krutinová - hraje Eva Josefíková
Výborná a svědomitá doktorka, nejlepší kamarádka Mery a Vali. Je chytrá, krásná, má bohatého ženatého milence, majitele luxusního hotelu ve Stříbrném dole, kterého chce mít jen pro sebe. Věří, že jednou budou spolu, jak jí to slibuje, i když zatím to kvůli dítěti a labilní manželce nejde. Milenec jí velkoryse koupil v Rubavě luxusní byt, ve kterém je však většinou sama. Lidé ji obvykle neberou moc vážně, na doktorku je příliš krásná, luxusně oblékaná, a také mnoho z nich ví, že si ji vydržuje milenec. Její nejbližší ale vědí, že je kvalitním, hodným a velkorysým člověkem a výbornou lékařkou se slabostí pro své pacienty. A že je do Tomáše opravdu zamilovaná a doufá ve šťastný konec. Její rodiče, kteří žijí v Praze, o vztahu své dcery vědí, ale neschvalují ho.

MUDr. Roman Nikolajev Vilkin - hraje Roman Zach
Původem Rus se specializací na traumatologii, neurologii a neurochirurgii. Vysoký, asketický, tajemný. Pro svůj přízvuk se někdy setkává s xenofobií. Kolegové si ho však cení. Má zvláštní schopnosti, o kterých nemluví, občas jen na pacienty přiloží své ruce, aby je uklidnil a ulevil jim od bolesti. V pacientech vyvolává takovou důvěru, že mu otevírají svá nitra i tajemství, což mnohdy přispěje ke správné diagnóze či léčebnému postupu. V Rubavě je jediným člověkem, o kterém lze říct, že si jej kolega Hofbauer pustil k tělu a v jistém smyslu se z nich stali přátelé. Jen primář ví, že Rasputin je utečenec, bývalý prominentní lékař prchající před nepřátelským režimem. Byl vězněn, mučen a hrozila mu smrt.

MUDr. Jiří Bojan - hraje Jiří Štěpnička
Primář oddělení urgentního příjmu. Internista, který si kromě traumatologie doplnil specializaci i jako psychiatr. Svým kolegům-lékařům je autoritou i oporou, střeží jejich osobní tajemství, bojuje za své oddělení. Neváhá pomoci s komplikovanými pacientskými případy po psychologické stránce, když si to leckdy složité situace, ve kterých se pacienti nacházejí, vyžadují. Jeho milující manželka Bohuslava, zvaná Bíba, jezdí za jejich synem a snachou, Angličankou, a těší se na vnoučata. On nad rámec svých povinností setrvává v práci, stále připraven pomáhat. Nebojí se za své podřízené postavit, a často tak přichází do konfliktu se starostkou Rubavy, jejíž představy o chodu urgentního oddělení jsou od těch jeho značně rozdílné.

MUDr. Viktor Žák - hraje Igor Chmela
Anesteziolog a bývalý přítel Mery. Pomalu stárnoucí, ale pořád ještě hezký muž. Sebevědomý, umí být okouzlující. Oženil se s mladou sestřičkou Jitkou, o kterou ale bohužel přišel při porodu. Tento tragický okamžik jej vehnal do rychlého řešení nesnadného období alkoholem. Rezignoval, ztratil ambice a občas je opilý i v práci – když je ale třeba, medikací si pomůže ke střízlivosti. Práci vykonává bez nadšení, k pacientům nemá vůbec vřelý vztah a pití jeho výkon negativně ovlivňuje. Mery ho za jeho nedostatky kritizuje a na jeho problémy často nevybíravým způsobem poukazuje i doktor Hofbauer, což vede ke vzájemné nevraživosti. Přestože kolegové v nemocnici chápou, že smrt manželky jej zasáhla, uvědomují si, že tím skutečným problémem je u něj alkohol.

MUDr. Valentina Slavíčková - hraje Marika Procházková
Nejlepší kamarádka Mery a Lucie. Dobrá lékařka se specializací na traumatologii a pediatrii. Věčně usměvavá, hřejivá, přející, nezávistivá a roztomilá. Miluje svoji práci, děti, a především svou dceru Růženku, ke které přišla jako slepá k houslím. Na chlapy měla vždy smůlu a pořádný vztah ji míjel. Ačkoli ví, kdo je otcem její dcery, nikdy to nikomu neřekla.

MUDr. Prokop Hlinka - hraje Ondřej Rychlý
Mladý doktor pocházející z hornické rodiny. Medicínu vnímá jako prostředek dostat se do vyšší společenské vrstvy. V Rubavě je jen kvůli chirurgické praxi před atestací, jeho cílem je Praha, nejlépe nějaká soukromá klinika. Bez skrupulí navazuje vztahy se zajištěnými dámami, neboť doufá, že tak narazí na bohatou cizinku, která urychlí jeho vstup do lepší společnosti.

Sestra Petra Horvátová - hraje Eva Burešová
Poloviční Romka z rozvrácené rodiny vyrůstala na tom nejhorším rubavském sídlišti. Je chytrá, prostředí ji ale málem semlelo. Sní o studiu medicíny, na které úporně šetří. O peníze ji ale rodina připraví. Po pádu na dno na svůj život sama nestačí. Pomocnou ruku najde v Rasputinovi, který nad její budoucností přebírá záštitu.

Bratr Jan Čermák - hraje Filip Cíl
Hezký a jemný kluk vyrůstal v harmonické rodině. Do chvíle, než přiznal, že je na kluky. Otec, který pracuje v dole, se sice snaží se synovou orientací vypořádat, ten ale cítí, že se s tím nikdy vnitřně nesmířil. Honza se proto raději nastěhuje na „sesterskou“ ubytovnu, kde bydlí i jeho dlouholetá kamarádka Petra, se kterou ho pojí přátelství od první třídy a jeden druhému jsou oporou a důvěrníkem.

Sestra Jana Kočová - hraje Lenka Zahradnická
Vystudovaná zdravotní sestra si brzo našla kluka, otěhotněla a vdala se. Zátěž mámy na plný úvazek byla však na mladou dívku nad její síly. Pak ale její syn vážně onemocněl a z ní se stala lvice bojující o jeho život. Ačkoli se mu Jana se vší láskou věnovala čtyřiadvacet hodin denně, zachránit jej nedokázala. Pocit mateřského selhání a zanedbané péče v ní zůstal.

Policista Ondřej Černý - hraje Štěpán Benoni
Čestný chlap, který byl vychováván spolu se sestrou Mery v úctě k nejvyšším hodnotám. Lituje však chyby při výběru manželky Lindy, se kterou má malého Vaška. Chlap ale rodinu neopouští, svého syna navíc nade vše miluje. V nemocnici se vyskytuje často, protože vyšetřuje kriminální pozadí některých případů místních pacientů. I on sám jednou ale pozná, jak lehké je podlehnout svodům lákavé nabídky…

Starostka Darina Růžičková - hraje Kateřina Brožová
Tvrdá, ambiciózní žena, která umí dobře využívat svůj atraktivní vzhled. Její politické cíle jsou vysoké, být starostkou je pro ni málo. Je zvyklá chodit přes mrtvoly a je mistryní vlastní sebepropagace. Jako členka jednoho ze správních orgánů nemocnice má na její chod přímý vliv. S heslem „Když něco chceš, tak si to vem“ vychovávala i svou dceru Alexandru. S manželem se rozvedla.

MUDr. Alexandra Růžičková - hraje Sandra Nováková
Protekční fracek a mizerná doktorka, která právě neudělala atestační zkoušku. Záda jí hlídá matka – starostka Rubavy. Alexandra chce být doktorkou kvůli společenskému postavení a chirurgem, protože to zní „sexy“. Arogantní chování a časté chyby, které umí vždy hodit na někoho jiného, jí mezi kolegy moc přátel nezajistí. Na urgentu tak zůstává jen s primářovým skřípěním zubů, protože chce mít klid od její matky.

Názvy dílů:

Posun na nejbližší díl vysílaný 24.1.2018 v 20:15.

1anotaceTraumaplán25.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.25)  
2anotaceZabitá příležitost25.   3. 2017 (TV PRIMA 21.25‑22.20)  
3anotaceKůl v srdci27.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)28.   3. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45) 
4anotaceOtrávená otravou29.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)30.   3. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45) 
5anotaceTurné nebo život  3.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)  4.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45) 
6anotaceRande  5.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)  6.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45) 
7anotaceVelká láska10.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)11.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
8anotaceNové drogy12.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)13.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
9anotaceBíba17.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)18.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45) 
10anotaceMalé lži19.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)20.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45) 
11anotaceDítě jako boží dar24.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)25.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
12anotaceTři v tom26.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)27.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45) 
13anotaceRučník v ringu  1.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)  2.   5. 2017 (Prima LOVE 17.20‑18.45) 
14anotaceRozhodnutí o životě a smrti  3.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)  4.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
15anotaceZtracená ledvina  8.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)  9.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
16anotaceDjango10.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)11.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
17anotaceDoktor robot15.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)16.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
18anotaceTěhotenství17.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)18.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45) 
19anotacePrávo na další šanci22.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)23.   5. 2017 (Prima LOVE 17.20‑18.40) 
20anotaceSrdeční záležitosti24.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)25.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
21anotaceÚtěk za bráchou29.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)30.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
22anotaceVelký zvíře31.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)  1.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
23anotaceBouchání na srdce  5.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)  6.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
24anotaceRasputinovi tajní agenti  7.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)  8.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
25anotacePoloviční radost12.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)13.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
26anotaceDoktorské superstar14.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)15.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
27anotacePrimář nebo výzkum19.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)20.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
28anotaceKonec superdoktorů21.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)22.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40) 
29anotaceDen pro princezny21.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)26.   8. 2017 (TV PRIMA 09.05‑10.15)22.   8. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)
30anotaceKdo zastavil výzkum23.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)27.   8. 2017 (TV PRIMA 09.35‑10.50)24.   8. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
31anotaceUtrápené děti28.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)  2.   9. 2017 (TV PRIMA 11.15‑12.35)29.   8. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
32anotaceSmrt ve sklepení30.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)  3.   9. 2017 (TV PRIMA 09.40‑11.00)31.   8. 2017 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.40)
33anotaceBojuj, hrdino!  4.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)  9.   9. 2017 (TV PRIMA 11.15‑12.35)  5.   9. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)
34anotaceVelký průser  6.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)10.   9. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)  7.   9. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
35anotaceZbytečné války11.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)16.   9. 2017 (TV PRIMA 11.05‑12.15)12.   9. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)
36anotacePřepadení!13.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)17.   9. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)14.   9. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)
37anotaceGranát a pistole18.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)23.   9. 2017 (TV PRIMA 10.45‑12.05)19.   9. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
38anotaceNic než pravda20.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)24.   9. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)21.   9. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
39anotaceVšechno jinak25.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)30.   9. 2017 (TV PRIMA 11.30‑12.55)26.   9. 2017 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.40)
40anotaceSebeobětování27.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)  1. 10. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)28.   9. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
41anotaceVelký formát  2. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)  7. 10. 2017 (TV PRIMA 11.30‑12.50)  3. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
42anotaceAni málo, ani moc  4. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)  8. 10. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)  5. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
43anotaceBezvýznamná chyba  9. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)14. 10. 2017 (TV PRIMA 11.30‑12.50)10. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
44anotaceKonec dobrý, všechno dobré11. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)15. 10. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)12. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
45anotacePřijmout trest16. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)21. 10. 2017 (TV PRIMA 11.35‑12.55)17. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
46anotaceOdrazit se ode dna18. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)22. 10. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)19. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
47anotaceNarozeniny23. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)28. 10. 2017 (TV PRIMA 11.15‑12.25)24. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
48anotaceVstříc osobním dramatům25. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)29. 10. 2017 (TV PRIMA 09.50‑11.00)26. 10. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)
49anotaceSamé dobré zprávy30. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)  4. 11. 2017 (TV PRIMA 11.20‑12.30)31. 10. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)
50anotaceDopis z Ruska  1. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)  5. 11. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)  2. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
51anotaceCenné věci  6. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)11. 11. 2017 (TV PRIMA 11.20‑12.45)  7. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
52anotaceNebezpečný úsek  8. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)12. 11. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)  9. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
53anotaceÚlovek13. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)18. 11. 2017 (TV PRIMA 10.55‑12.15)14. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.35)
54anotaceNávrat15. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)19. 11. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)16. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.35)
55anotaceVše pro lásku20. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)25. 11. 2017 (TV PRIMA 11.20‑12.40)21. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.35)
56anotaceNejsem ta pravá vrba22. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)26. 11. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)23. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.35)
57anotacePrincezna na hrášku27. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)  2. 12. 2017 (TV PRIMA 11.20‑12.35)28. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
58anotaceLepší než fénix29. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)  3. 12. 2017 (TV PRIMA 09.50‑11.00)30. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
59anotaceKolotoč  4. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)  9. 12. 2017 (TV PRIMA 11.25‑12.40)  5. 12. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
60anotacePřepadení  6. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)10. 12. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00)  7. 12. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
61anotaceDárek11. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30)16. 12. 2017 (TV PRIMA 10.35‑11.55)12. 12. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
62anotaceVšechno jde, když se chce13. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35)17. 12. 2017 (TV PRIMA 09.40‑10.50)14. 12. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
63anotaceKdyž můžu, pomůžu  8.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30)   9.   1. 2018 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)
64anotaceNa jezeře10.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 11.   1. 2018 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)
65anotaceBlízká setkání15.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 16.   1. 2018 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.30)
66anotacePády a poklesky17.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 18.   1. 2018 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.35)
67anotaceHlavně přežít…22.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 23.   1. 2018 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.35)
68anotaceSpadly z Marsu24.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35) 25.   1. 2018 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.35)
69anotacePoslední šance29.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30) 30.   1. 2018 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.30)
70anotaceŽádná měkota31.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35)   1.   2. 2018 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.35)
71anotaceOpravdová láska   
72anotaceDnes naposled   

Již dostupné anotace:

1. díl - 25.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.25)   Na seznam všech dílů
Traumaplán
Na urgentním příjmu nemocnice Rubava probíhá plánované cvičení traumaplánu, ale náhle přichází informace o zříceném obytném domu plném lidí. Cvičení se rázem mění v realitu, figuranti v opravdové pacienty.
Úvodní díl nového seriálu (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu nemocnice Rubava probíhá pod vedení vrchní sestry Mery cvičení traumaplánu. Do přesně naplánované akce, na které chce starostka Darina Růžičková získat politické body, přichází informace o výbuchu v dole. Traumaplán musí být zastaven, v důsledku výbuchu se totiž zřítil obytný dům plný lidí. Mezi záchranáři se v troskách domu se objeví doktor David Hofbauer a vytáhne z trosek umírajícího muže. David Hofbauer nastupuje na urgent Nemocnice Rubava a rovnou si veze pacienta, kterému musí zachránit život i nohu. Oddělení, které bylo připraveno na cvičení, musí obstát při skutečné hromadné nehodě. Někomu život zachrání, ale musí se připravit i na smrt těch nejbližší.

2. díl - 25.   3. 2017 (TV PRIMA 21.25‑22.20)   Na seznam všech dílů
Zabitá příležitost
Vážné zranění tajných milenců při riskantní jízdě na kole znamená pro naše doktory další komplikace. Musí nejen zachraňovat pacienty, ale i vyřešit záhadu, kdo jim to vlastně skončil na operačním sále. Začíná boj o život v nejopravdovějším seriálu z lékařského prostředí
Druhý díl nového seriálu (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Doktorka Lucie Krutinová je svědkem nehody dvou mladých lidí na kole. Nic ale není jak vypadá. Z obyčejného pádu se nakonec stane boj o život mladé ženy a z dvojice zamilovaných tajní milenci. Doktor Žák se musí poprat se smrtí manželky a vezme to za špatný konec. Díky alkoholu málem ztratí novorozeného syna. Ale Mery ho nenechá padnout, uvěří mu, aby se v něm zase zklamala. Ženu, která skočila z balkónu na sídlišti se podaří zachránit hned dvakrát, protože ne pro každý pokus o sebevraždu se člověk rozhodne.

3. díl - 27.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 28.   3. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45)   Na seznam všech dílů
Kůl v srdci
Na urgentu rodí zmatená žena, u které se během porodu ukáže, že už jedno dítě odrodila někde venku, a začíná boj o život miminka. Rasputin ochraňuje barmanku v nonstopu před útokem agresivního hosta. Ten se nešťastně zraní a během jeho ošetřování dochází k postupnému navázání přátelství mezi našimi doktory. Začíná boj o život v nejopravdovějším seriálu z lékařského prostředí.
Třetí díl nového seriálu (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Po ulici jde zmatená žena, která krvácí z rozkroku. Na urgentu porodí jedno zdravé miminko, ale to první porodila někde jinde. Začíná souboj s časem o život miminka. Rasputin mezitím zachrání barmanku před agresivním hostem. Bohužel tak nešťastně, že host skončí s židlí zabodnutou v hrudníku. Rasputin tím na sebe upozornil, takže to vypadá, že bude muset zmizet. David se na nic neptá a kolegu zachrání. Je to první krok k velikému přátelství.

4. díl - 29.   3. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 30.   3. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45)   Na seznam všech dílů
Otrávená otravou
Na urgent je přivezen místní vlivný podnikatel, kterého během golfu zasáhl blesk. O případ se zajímá i starostka Rubavy, která zasahuje doktorům do jejich práce s řešením komplikovaných popálenin na citlivém místě VIP pacienta. Začíná boj o život v nejopravdovějším seriálu z lékařského prostředí.
Čtvrtý díl nového seriálu (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Dva policisty srazil ujíždějící řidič, jeden z nich je bratr Mery. On je naštěstí v pořádku, ale Mery zjistí, že jeho manželka a matka malého Vašíka zmizela. Tak se musí o bratra postarat. Na urgentu přistane golfista, který dostal zásah bleskem. Ukáže se, že to je místní vlivný podnikatel a tak David stojí před těžkým rozhodnutím... Nakonec mu nezbyde, než mu část penisu amputovat. Lucie dostává jako pacientku dceru svého milence a tak se nečekaně seznamuje i s manželkou.

5. díl -   3.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování:   4.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45)   Na seznam všech dílů
Turné nebo život
Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Známá zpěvačka se při vystoupení v Rubavě seznámí s Prokopem. Nečekaně druhý den využije jeho nabídky a nechá se vyšetřit na urgentu. Ale Prokop pro ní nemá dobrou zprávu. Zpěvačka se musí rozhodnout mezi kariérou a životem. Žák pomalu přestává zvládat svoje alkoholové excesy, takže Davidovi nezbývá nic jiného, než do něj vrazit injekci. Je to první velký konflikt mezi Davidem a Žákem, který otřásá urgentem.

6. díl -   5.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování:   6.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45)   Na seznam všech dílů
Rande
Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David má první velkou ataku deprese v Rubavě a tak by měl zůstat v posteli. Bohužel se nikomu nedovolá a tak musí na urgent. Mery ho seřve a Rasputin zatáhne na sál. David operuje a pak odpadne. Ale pacient se zhorší, všichni myslí, že David udělal chybu. Rasputin jeho jméno očistí a jako první se dozví, co s Davidem je. Na urgentu se objevuje jako pacient doktor Nývlt a na první pohled se zamiluje do Mery. Jenže dostat Mery na rande není tak jednoduché...

7. díl - 10.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 11.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Velká láska
Na urgentu nemocnice Rubava se bojuje o život malého chlapce, který spolkl malinkou baterku.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Jana se s Vali ujímá dětského pacienta, který spolkl malou baterku. Všichni to snášejí špatně, ale Jana ještě hůř. Obviňuje matku dítěte, že se o malého špatně stará. Na urgent přichází s žádostí primář kardiochirurgie, chce si půjčit Davida na komplikovanou operaci. Bojan se bojí, že mu David na Kardiochirurgii uteče. Starostka zatím vyhrabala na Davida špínu, i proto musí Bojan požádat Davida, aby si vzal na starosti Sašu.

8. díl - 12.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 13.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Nové drogy
Na urgent nemocnice Rubava jsou přivezeni mladíci, kteří se předávkovali novou syntetickou drogou. Začíná boj o jejich životy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

V Rubavě se objevily nové nebezpečné drogy a David hned po ránu musí řešit řádění nebezpečného feťáka. Saša se nechá od svého známého ukecat a feťáka uvolní. Saša dostane do huby a ještě musí feťáka, který se podřezal, zachránit. Doufá, že se jí aspoň podaří svést Davida. Rasputin musí použít své schopnosti, aby zachránil firmu těžce popáleného pacienta. Lucie je zase konfrontována s možností, že není jediná Tomášova milenka.

9. díl - 17.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 18.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45)   Na seznam všech dílů
Bíba
Na urgentu nemocnice Rubava se pacientkou stane manželka primáře Bojana, a nevypadá to s ní vůbec dobře.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Do Rubavy se z Anglie od syna vrací Bojanova manželka Bíba. Všichni mají radost, že jí vidí. Ale Bíba dostane infarkt. David jí zachrání, ale nemá pro Bojana dobré zprávy. Vali se seznámí s epileptickým pacientem Jindrou a jeho nepříjemným otcem Hojerem. Dlouho se snaží usmívat, ale nakonec Hojerovi řekne od plic, co si o něm myslí. Nývlt se na urgent vrátí jako lékař hospitalizované pacientky, sice musí snést kritiku kolegů, ale konečně mu vyjde rande s Mery.

10. díl - 19.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 20.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45)   Na seznam všech dílů
Malé lži
Urgent nemocnice Rubava se musí vypořádat s pacientem, který má nakažlivou smrtelnou chorobu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Saša je s matkou na honu a zakopne o postřeleného myslivce. Musí jít na sál s Davidem, i když si chtěla myslivce operovat sama. Chce na něj podat stížnost, ale Starostka se dozví, že Davidův otec bude u Sašiny atestace. Takže Saša musí spolknout hrdost a za Davidem zase dolízá. Žák potřebuje spojence a tak využívá zamilovanou Janu. Vali se dostane do kontaktu s nakažlivým pacientem a tak se musí nechat zavřít na infekčním. Lucie toho využije, zruší večer s Tomášem a bude se věnovat Valiině dceři.

11. díl - 24.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 25.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Dítě jako boží dar
Na urgentu nemocnice Rubava skončí žena, kterou její manžel záměrně trávil, aby na něm byla závislá.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu žena po autonehodě porodí zdravého syna, akorát ani ona a ani její manžel nemají tušení, že byla těhotná. Žena si navíc myslí, že jí dítě chtějí podstrčit, takže Mery má o starost navíc. Na Urgentu zase musí zasahovat policie, když se ukáže, že manžel se pokoušel léčit manželku tak, že jí vlastně zabíjel. Do toho přivážejí profesora medicíny, který má stejný psychický problém, jako David a taky ho řeší po svém. David se musí podívat do vlastního zrcadla.

12. díl - 26.   4. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 27.   4. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45)   Na seznam všech dílů
Tři v tom
Lékaři urgentu nemocnice Rubava bojují o život muže, který se rozhodl sám léčit ránu živými červy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Zatímco doktor Žák má problém, protože díky svým problémům s alkoholem přispal pacienta o trochu víc a nedaří se mu ho vzbudit, tak Saša má šťastný den. Odhalila u pacienta, který se jen potuluje po chodbách, život ohrožující zlomeninu báze lební. Dokonce i David jí pochválí, takže Saša je spokojená. Rasputin musí zachránit pacienta, který má jednu nohu mrtvou a plnou červů, přesto odmítá amputaci.

13. díl -   1.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování:   2.   5. 2017 (Prima LOVE 17.20‑18.45)   Na seznam všech dílů
Ručník v ringu
Na urgentu nemocnice Rubava skončil boxer z ilegálních boxerských zápasů. Naposledy boxoval s Davidem Hofbauerem.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David se nechá zatáhnout do tajného ilegálního boxerského zápasu, aby jeho soupeř skončil u něj na operačním stole. David mu musí zachránit oko a posléze i život, protože se ukáže, že boxer má úplně zničené srdce. Srdce má zlomené i úspěšný architekt, který se zamiloval do svého asistenta, ale manželka pro to nemá moc pochopení.

14. díl -   3.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování:   4.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Rozhodnutí o životě a smrti
Lékaři urgentu nemocnice Rubava zachraňují muže, kterého bodla nožem manželka, když ho nachytala s milenkou.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David musí zachránit muže, který potom, co ho manželka nachytala s milenkou, skončil s nožem u srdce. A to i přes to, že je v útlumové fázi a potřeboval by ležet v posteli. Saša je znovu rozhodnutá Davida získat a dělá všechno proto, aby díky tomu měla lepší operace. Rasputin se dostává do boje o vlastní život, protože na urgentu se objevil Rus, který ho poznal. Rasputin se musí rozhodnout, jestli ho zabije, a nebo nechá jít, aby tím riskoval vlastní život.

15. díl -   8.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování:   9.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Ztracená ledvina
Na urgentu nemocnice Rubava bojují o život malého kluka, který se topil v žumpě.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Petra zachrání život malému klukovi, který se topil v žumpě, aby tím byla zatažená do problému svojí mámy. Petra za ní zaplatí dluhy a doufá, že její mladší sestra už bude žít nějak normálně. Rasputin je rozhodnutý odejít z Rubavy, ale Bojan to nechce připustit, tak mu nabídne vysněné místo neurochirurga a zatáhne ho do případu feťáka, kterému v hlavě roste nádor. A vypadá to, že Bojanovi jeho intrika vyjde.

16. díl - 10.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 11.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Django
Lékaři urgentu nemocnice Rubava zachraňují chlapce, kterého pokousal divoký pes do obličeje.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Mery je na procházce s doktorem Nývltem a zachraňují malého kluka, na kterého zaútočil rozzuřený pes. Nývlt skončí taky hodně pokousaný. Horší je, že se ukáže, že pes byl tajně přivezený z dovolené ze země, kde se neočkuje proti vzteklině. Takže je veliké riziko, že všichni, koho pokousal jsou nakažení. Starostka chce po Davidovi, aby dal šanci Saša s její atestační prací. David jí šanci dal, chce, aby jí Saša přepsala. Jenže Saša raději udělá cokoliv jiného, než práci přepisovat.

17. díl - 15.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 16.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Doktor robot
Na urgentu nemocnice Rubava se znovu bojuje o život primářovy manželky. Musí se najít radikální řešení, nebo zemře.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Bíba se zhoršila a musí znovu skončit na urgentu. Tentokrát se musí najít zásadnější řešení jejího problému. Zatímco David navrhuje svůj výzkum a kmenové buňky, tak primář kardiochirurgie Staněk je pro srdeční pumpu. Rozhodnutí leží hlavně na Bojanovi a Bíbě.

18. díl - 17.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 18.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.45)   Na seznam všech dílů
Těhotenství
Na urgent nemocnice Rubava přivezou několik pacientů se silnou otravou botulotoxinem. A vypadá to na epidemii.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Lucie je těhotná. A má zásadní problém, jestli o tom říct Tomášovi. Obzvlášť těžké to pro ní bude, když se její pacientkou stane matka samoživitelka, kterou zmlátí její bývalý klient. Tomáš nemá čas těhotenství s Lucií řešit, protože ho zaměstnávají hoteloví hosté s otravou botulotoxinem a Saša, která z toho za každou cenu hodlá udělat aféru. Starostka napochoduje na urgent s krajským hygienikem a hodlá začít řídit epidemii, ale ta se nekoná.

19. díl - 22.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 23.   5. 2017 (Prima LOVE 17.20‑18.40)   Na seznam všech dílů
Právo na další šanci
Lékaři urgentu nemocnice Rubava musí zachránit chovatele, kterého pokousal nejjedovatější had na světě.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Mladého chovatele pokousal nejjedovatější had a jeho antisérum je prošlé a nefunguje. Začíná boj o jeho život. Ale i o životy všech lidí na urgentu, když se ukáže, že si do nemocnice přivezl nějakého hada. Ondřej zachrání Sašu před hadím vetřelcem a za to je náležitě odměněn. Lucie se musí rozhodnout, jestli bude riskovat život ženy, která chce za každou cenu zachránit své vysněné a draze zaplacené těhotenství.

20. díl - 24.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 25.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Srdeční záležitosti
Na urgentu nemocnice Rubava se snaží zachránit muže, který skočil do výběhu s divokým medvědem.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Petra musí zachraňovat svého bratrance, který na urgentu skončil po návštěvě vymahačů dluhů. Nakonec za něj dluhy zaplatí. Záchranáři přivezli muže, který spadl do výběhu medvědů. David s Rasputinem mu přišívají utržený skalp. Muž ale nechce žít, takže když se probere na Jipu, hned se pokusí zase zabít. Nikdo si s ním neví rady, protože chlap nemá chuť žít, když zabil celou svojí rodinu. Až s ním promluví Jana, která žije se stejným trápením...

21. díl - 29.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 30.   5. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Útěk za bráchou
Na urgentu nemocnice Rubava jde tentokrát o život i doktorům. Lucii ohrožuje ozbrojená Tomášova manželka, Vali se bojí, že Růženka dostala černý kašel, a Kid skoro zemře při útěku z domova.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Policisté najdou skorozmrzlého Kida v parku a David ho musí zachránit. A nejen jako doktor, protože Kid potřebuje pomoc hlavně se svojí rodinou. Na Lucii se přišle došlápnout Tomášova manželka Sára. Chce si to s ní vyřídit a na to vyřizování si rovnou vezme i pistoli. Vali řeší zásadní problém, spolužačka její dcery má černý kašel, protože jí rodiče odmítali očkovat.

22. díl - 31.   5. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování:   1.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Velký zvíře
Na urgent nemocnice Rubava přivážejí svatebčany, do kterých najel autobus. Naši doktoři musí nejen zachraňovat životy, ale i čelit nátlakům vlivného podnikatele.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Do velké svatby najede autobus a místo před oltářem, končí svatebčané na urgentu. Nevěsta bojuje o život a ženich se pere s minulostí. Otec nevěsty je ke všemu jeden z nevlivnějších podnikatelů v okolí a tak si myslí, že může všem diktovat, co mají dělat. Naštěstí ho Rasputin s Davidem neposlechnou.

23. díl -   5.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování:   6.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Bouchání na srdce
Na urgentu nemocnice Rubava skončí manželský pár, na který zaútočil rozzuřený divočák.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu nemocnice Rubava skončí dva manželé, na které zaútočil divočák. David s Rasputinem se dostanou podivného manželského trojúhelníku, který dokáže napravit až blízkost smrti. Na oddělení nastupuje přítel Mery, doktor Nývlt. Bohužel hned na první operaci dostane Viktora Žáka, který mu nechce nic dát zadarmo.

24. díl -   7.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování:   8.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Rasputinovi tajní agenti
Na urgentu nemocnice Rubava skončí oběť šíleného střelce. Raputin si je jistý, že kulka byla určená jemu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Rasputin se přimotá do střelby na ulici a je si skoro jistý, že místo ženy, která skončí na operačním sále, měl být cílem právě on. Začíná se bát o svůj život a pro jistotu se chystá zmizet. Ale pacienti mají naštěstí přednost. Mery musí pomoc staré paní, kterou její snacha týrá.

25. díl - 12.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 13.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Poloviční radost
Na urgentu nemocnice Rubava mají probíhat předatestační operace, ale doktoři jsou potřeba u akutních zákroků.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Prokopa a Sašu čekají předatestační operace, které malinko zkomplikuje potřeba lékařů u akutních operací, takže místo, aby se soustředili na plánované zákroky, musí pomáhat zachraňovat životy. Na urgentu skončila 14letá dívka, která je těhotná a ze svého těhotenství obviní nevlastního otce.

26. díl - 14.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 15.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Doktorské superstar
Na urgentu nemocnice Rubava se tentokrát bojuje o život kolegy, který se vyboural v autě.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

V kontejneru na odpadky je nalezen otrávený muž, rozjíždí se nejen boj o jeho život, ale i pátrání po tom, kdo mu to udělal. Když na urgentu skončí i jeho zmlácená manželka, začíná být všechno mnohem jasnější. David musí prozradit Staňkovo tajemství, aby mu zachránil život.

27. díl - 19.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 20.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Primář nebo výzkum
Na urgentu nemocnice Rubava zachraňují muže, který vezl manželku do porodnice. Manželka se rozhodla počkat s porodem, až u toho manžel bude moci být.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu se bojuje o život muže, který zkolaboval, když vezl manželku do porodnice. A aby toho nebylo málo, tak se manželka rozhodne počkat s porodem, až bude manžel odoperovaný. David čeká na povolení svého výzkumu, aby mohl zachránit primáře Staňka.

28. díl - 21.   6. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 22.   6. 2017 (Prima LOVE 17.25‑18.40)   Na seznam všech dílů
Konec superdoktorů
Na urgent nemocnice Rubava přivážejí zraněné chodce po pádu ledových rampouchů za střechy domu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Ledopád na ulici zranil spoustu lidí, takže na urgentu je o práci postaráno. Žena, které skočila s rampouchem zabodlým v hrudníku má jen malou šanci na přežití. Při pádu ledu byla zraněná i starostka, která i z nehody hodlá vytěžit politické body. Jenže občas se vám všechno vymkne z rukou.

29. díl - 21.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 26.   8. 2017 (TV PRIMA 09.05‑10.15), 22.   8. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Den pro princezny
Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. Na urgentu nemocnice Rubava musí operovat muže, který byl zastřelen papírovou kulkou do hlavy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie L. Kodad

Při divadelní zkoušce dojde k nehodě a na urgent vezou muže, který má v mozku papírovou kulku z historické zbraně. Nová doktorka Zoja pomáhá Rasputinovi muže zachránit a netají se obdivem k jeho neurochirurgickým schopnostem.

30. díl - 23.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 27.   8. 2017 (TV PRIMA 09.35‑10.50), 24.   8. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Kdo zastavil výzkum
Kdo zastavil výzkum Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. Na urgentu nemocnice Rubava se bojuje o život rodiny, kterou zloději přepadli v noci v jejich domě.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie L. Kodad

Na urgent nemocnice Rubava přivážejí rodinu, kterou v noci přepadli lupiči v jejich domě. A protože se rodina pokoušela bránit, mají spoustu těžkých zranění. Doktoři bojují o jejich život. Na urgentu končí nakonec i pachatel. Ale je někdo, kdo ho může odhalit? David se dozvídá, kde zastavil jeho výzkum a tím odsoudil i primáře Staňka na smrt.

31. díl - 28.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování:   2.   9. 2017 (TV PRIMA 11.15‑12.35), 29.   8. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Utrápené děti
Na urgentu nemocnice Rubava jde tentokrát i o život prominentní dcerušky a budoucnost Davida.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie L. Kodad

Na Urgent přivezou dceru prominentního podnikatele skály, která se dusí, protože v krku má zaklíněný neznámý předmět. David musí dceru zachránit a taky oznámit nepříjemnému otci, že jeho snaha mít z dcery modelku ji dohnala až na psychiatrii. A aby toho nebylo málo, musí David uklidnit Kida, který kvůli penězům přepadl nonstop.

32. díl - 30.   8. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování:   3.   9. 2017 (TV PRIMA 09.40‑11.00), 31.   8. 2017 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Smrt ve sklepení
Doktoři urgentu nemocnice Rubava mají velký problém, když se Mery a David ztratí, a nikdo neví, že to jsou oni dva, kdo bojuje o život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie L. Kodad

V Rubavě vyhořely velké sklady, několik zraněných skončilo na urgentu. Jenže Kid zjistí, že jeho otčím tam byl taky a nikdo o něm neví. David ho jde zachránit. Jenže záchranná operace se zvrtne a v ohrožení života je David i s Mery. Nejhorší je, že si nikdo nevšiml, že ti dva zmizeli.

33. díl -   4.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování:   9.   9. 2017 (TV PRIMA 11.15‑12.35),   5.   9. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Bojuj, hrdino!
Na urgent nemocnice Rubava přivážejí zraněné, na které se zřítila konstrukce stropu kulturního domu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu nemocnice Rubava přivážejí spousty zraněných, na které spadla masivní konstrukce při veletrhu superhrdinů. Mezi zraněnými je spousta dětí. V tom největším zmatku přichází muž, který si vrazí do ucha tužku, aby ho konečně někdo ošetřil.

34. díl -   6.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 10.   9. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00),   7.   9. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Velký průser
Na urgentu nemocnice Rubava skončí tentokrát jeden ze záchranářů, kterého napadl agresivní pacient.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Agresivní pacient napadne posádku záchranky a jeden ze záchranářů bojuje o život. Otřese to celým urgentem. Přesto se ale musí dál fungovat. Prokop musí zachránit život vlastní mámě, pomoc tátovi, i když ho to bude stát velké ústupky.

35. díl - 11.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 16.   9. 2017 (TV PRIMA 11.05‑12.15), 12.   9. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Zbytečné války
Na urgentu nemocnice Rubava občas řeší rodinné vztahy víc, než by chtěli. A přesto musí ještě zachraňovat životy.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David zachraňuje pacientku, která měla těžkou autonehodu a musí čelit vztahové válce, kterou záměrně rozdmýchává Viktor Žák. Bohužel se hloupě prořekne a málem prozradí jedno velké tajemství, které ho spojuje s Mery.

36. díl - 13.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 17.   9. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00), 14.   9. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Přepadení!
Na urgentu nemocnice Rubava bojují o život Davidovy přítelkyně .
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Když Karin odchází ráno od Davida, přepadne ji lupič a bodne nožem. David má sice nejhorší fázi své choroby, ale musí se probrat a jít zachránit svojí milenku. A když už je v nemocnici, Mery ho požádá, aby se podíval na jinou pacientku. Vztahům na urgentu to nepřidá.

37. díl - 18.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 23.   9. 2017 (TV PRIMA 10.45‑12.05), 19.   9. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Granát a pistole
Na urgentu nemocnice Rubava tentokrát operuje jednotka rychlého nasazení.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Manžel pacientky se rozhodl, že si vynutí nesmyslnou operaci smrtelně nemocné manželky za pomoci pistole a granátu. Nemocnice se evakuuje, na urgentu operuje jednotka rychlého nasazení, ale dobrovolníci na sále hrají o čas.

38. díl - 20.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 24.   9. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00), 21.   9. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Nic než pravda
Na urgentu nemocnice Rubava občas zachraňují někoho, kdo o to vůbec nestojí.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu končí muž, který se rozhodl, že si sám amputuje ruku, protože v ní má nesnesitelné bolesti. Jestli si doktoři myslí, že všechno končí, když se jim ruku podaří zachránit, tak se pletou. Petra musí řešit problém se svojí matkou, která nehlídala mladší sestru Petry. Když matku neudá, zničí život jinému člověku.

39. díl - 25.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 30.   9. 2017 (TV PRIMA 11.30‑12.55), 26.   9. 2017 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Všechno jinak
Na urgentu nemocnice Rubava přijímají kluka, kterému šikana ohrozí život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu musí řešit důsledky šikany, ve kterém figuruje známý naší oblíbené starostky. I když je tu snaha doktory uplatit, oni se musí rozhodnout, jestli nechají jednoho kluka trápit nebo budou riskovat, že se jim pomstí vlivný tatínek.

40. díl - 27.   9. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování:   1. 10. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00), 28.   9. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Sebeobětování
Na urgentu nemocnice Rubava musí občas řešit případy, kde je těžké udržet si odstup.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu přijímají malou holčičku, na kterou měl dohlížet její starší bratr. Dohlížel špatně, takže se holčička těžce zranila na dětském hřišti. Vypadá to na rodinnou tragédii. A není jediná, odcházející Prokop musí ještě před odjezdem na kliniku do Prahy zachránit život vlastní mámě.

41. díl -   2. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování:   7. 10. 2017 (TV PRIMA 11.30‑12.50),   3. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Velký formát
Na urgentu nemocnice Rubava řeší kromě závažných lékařských případů i rodinnou tragédii primáře Bojana.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

13-ti letá dívka je sama s těžce zraněnou matkou v půjčené chatě někde v lesích kolem Rubavy. Podaří se ji dovolat na urgent, ale nedokáže určit místo, kde se nachází. Musí ji proto pomoct sama, podle telefonické navigace lékařů. Vypadá to, že stav matky je tak vážný, že pokud dívka neprovede docela složitý zákrok, matka umře.
Z Anglie se vrací primář Bojan, který musí řešit rodinnou tragédii.

42. díl -   4. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování:   8. 10. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00),   5. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Ani málo, ani moc
Ani urgentu nemocnice Rubava se nevyhnou osobní tragédie lékařů. Davidova otce postihne mrtvice.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David zachraňuje pacienta, kterého smetl kamion na dálnici, navíc musí čelit obvinění svého otce, že pokračuje v nelegálním výzkumu. Jejich hádka má však fatální následky; jeho otce – docenta Hofbauera - postihne mrtvice.

43. díl -   9. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 14. 10. 2017 (TV PRIMA 11.30‑12.50), 10. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Bezvýznamná chyba
Na urgentu nemocnice Rubava tentokrát řádí chřipková epidemie, která se nevyhne ani personálu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu řádí chřipková epidemie, která se nevyhne ani Mery. Taky se objeví několik případů infekčního onemocnění bakterii e.coli a primář musí vyhlásit karanténu, které jim komplikuje práci. Mery si prožije kolaps a Rasputin se zamiluje.

44. díl - 11. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 15. 10. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00), 12. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Konec dobrý, všechno dobré
Na urgentu nemocnice Rubava bojují o život svého kolegy – záchranáře Pavla, který zachránil děti z hořícího bytu.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgent přiváží sanitky raněné z činžovního domu, ve kterém vypukl požár. Nejhůř na tom je záchranář Pavel, který s nasazením vlastního života zachránil z hořícího bytu dvě děti.

45. díl - 16. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 21. 10. 2017 (TV PRIMA 11.35‑12.55), 17. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Přijmout trest
Na urgent nemocnice Rubava jsou přivezeny zraněné dívky po autonehodě, jedna z nich je navíc těhotná.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Muž, kterému diagnostikovali Alzheimerovu nemoc, způsobí dopravní nehodu, při které zahyne jedna dívka, a další jsou těžce zraněné. Kdo nese vinu za tuto tragédii?

46. díl - 18. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 22. 10. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00), 19. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Odrazit se ode dna
Na urgentu nemocnice Rubava se řeší manželský trojúhelník pacientů, jedné z žen hrozí ochrnutí.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David s Rasputinem řeší složitý neurochirurgický případ. Manželé, kteří jsou před rozvodem, se zřítí z lešení a ženě hrozí ochrnutí, manželova nová partnerka je těhotná. Jak se tento trojúhelník vyřeší…?

47. díl - 23. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 28. 10. 2017 (TV PRIMA 11.15‑12.25), 24. 10. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Narozeniny
Na urgent nemocnice Rubava není ani čas oslavit Rasputinovy narozeniny, protože ve městě řádí násilník a sanitky přivážejí zraněné.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu se chystá oslava Rasputinových narozenin, kterou naruší příjezd sanitek. Vezou dva těžce zraněné, oba shodně tvrdí, že je někdo přepadl. Policie začne po násilníkovi pátrat.

48. díl - 25. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 29. 10. 2017 (TV PRIMA 09.50‑11.00), 26. 10. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Vstříc osobním dramatům
Na urgent nemocnice Rubava přivážejí řidiče, který zapříčinil vážnou nehodu, protože viděl na silnici „přízrak“.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Řidič mikrobusu, který vezl žáky na kurz plavání, strhnul volant a s autem havaroval, při čem zranil školáky i učitelku. Hájil se tím, že se vyhýbal ženě, kterou ale nikdo neviděl. Policie po „přízraku“ pátrá.

49. díl - 30. 10. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování:   4. 11. 2017 (TV PRIMA 11.20‑12.30), 31. 10. 2017 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Samé dobré zprávy
Na urgentu nemocnice Rubava musí tentokrát doktoři prokázat policejní instinkt, aby mohli odhalit podstatu zranění.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Všechno může být jinak, než jak to původně vypadalo. Mladík se pokusí o sebevraždu, ale ukáže se, že to není kvůli nešťastné lásce. Muž s podezřením na infarkt má nakonec záhadnou kovovou šponu v srdci.

50. díl -   1. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování:   5. 11. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00),   2. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Dopis z Ruska
Na urgent nemocnice Rubava dopadne stín. Rasputin dostává dopis z Ruska a jeho život je v ohrožení.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Rasputin má strašný den, bojuje o život hasiče, který utrpěl těžké polytrauma při výkonu povolání a dostává dopis z Ruska, který zcela zásadně ovlivní jeho další život.

51. díl -   6. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 11. 11. 2017 (TV PRIMA 11.20‑12.45),   7. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Cenné věci
Doktoři urgentu nemocnice v Rubavě se tentokrát pokusí splnit poslední přání pacientky.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Doktoři z urgentu najdou v autě, které parkuje před nemocnicí, faráře se šroubovákem zabodnutým v hlavě. Nasává boj o jeho život. Policie pátrá po pachateli tohoto činu.

52. díl -   8. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 12. 11. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00),   9. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Nebezpečný úsek
Na urgentu nemocnice Rubava se řeší, kdo nese odpovědnost za to, že dítě postřelilo vlastní matku a způsobilo závažné zranění.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Nenávist mezi kamarádkami způsobí těžká zranění několika nevinným lidem a osmileté dítě postřelí svou matku. V obou případech bude hrozit závažné postižení s celoživotními následky.

53. díl - 13. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 18. 11. 2017 (TV PRIMA 10.55‑12.15), 14. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.35)   Na seznam všech dílů
Úlovek
Na urgent nemocnice Rubava přivážejí pacienty, kteří se snažili ochránit to nejcennější – své blízké.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Případ místního klenotníka, kterého našli rybáři na břehu řeky, a zdálo se, že je už nějakou dobu mrtvý a případ napadeného otce, který bránil svou duševně nemocnou dceru.

54. díl - 15. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 19. 11. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00), 16. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.35)   Na seznam všech dílů
Návrat
Na urgentu nemocnice Rubava mají neobvyklý případ – dva zranění, slepení montážní pěnou.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Láska může někdy pořádně zkomplikovat život… třeba když se na milence vyleje nádrž s montážní pěnou… nebo když se Rasputin rozhodne riskovat a chce odjet zpátky do Ruska za nemocnou matkou.

55. díl - 20. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 25. 11. 2017 (TV PRIMA 11.20‑12.40), 21. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.35)   Na seznam všech dílů
Vše pro lásku
Na urgentu nemocnice Rubava se lékaři potýkají s tím, co všechno může způsobit láska.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Autonehoda V.I.P. – populární zpěvačky, pubertální nešťastná láska, 4 promile v krvi malého kluka i otec nakažený tuberkulózou zaměstnají lékaře urgentu. A Mery má kromě toho plné ruce práce se socializací Davida Hoffbauera.

56. díl - 22. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 26. 11. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00), 23. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.35)   Na seznam všech dílů
Nejsem ta pravá vrba
Na urgentu nemocnice Rubava po nástupu starostky do funkce ředitelky nastává těžké období.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

David Hoffbauer má lukrativní nabídku - obnovit svůj výzkum… Primář Bojan dostává od starostky ultimátum… Žák přišel o svého syna a doktorka Zoja Višněvská zmizí z Rubavy a Rasputin po ní marně pátrá. I přes tato osobní dramata, musí lékaři urgentu zachraňovat lidské životy.

57. díl - 27. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování:   2. 12. 2017 (TV PRIMA 11.20‑12.35), 28. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Princezna na hrášku
Na urgentu nemocnice Rubava zachraňují dívku, u které není jasné, jestli není kluk.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na módní přehlídce zkolabuje modelka, po příčině kolapsu pátrají doktoři z urgentu v nemocnici Rubava a to co objeví, vyrazí všem dech. Saša se zase nemůže vzpamatovat z toho, že ji dal primář Bojan výpověď.

58. díl - 29. 11. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování:   3. 12. 2017 (TV PRIMA 09.50‑11.00), 30. 11. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Lepší než fénix
Na urgentu nemocnice Rubava zachraňují životy mladým lidem, které jejich koníček mohl připravit o život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Tři mladí urbexeři fotí v opuštěné fabrice, tento jejich koníček přidělá práci lékařům na rubavském urgentu. Vali musí zkousnout, že si zase nenašla toho pravého.

59. díl -   4. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování:   9. 12. 2017 (TV PRIMA 11.25‑12.40),   5. 12. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Kolotoč
Na urgentu nemocnice Rubava tentokrát zachraňují kolotočáře, kterého přišla podpořit celá jeho rozvětvená rodina světských.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Na urgentu vládne absolutní chaos, protože je plný lidí od kolotočů. Zranil se totiž jeden ze světských – Imre Banga, spadnul do motoru jedné z atrakcí a utrpěl polytrauma a všichni jeho zranění emotivně prožívají.

60. díl -   6. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 10. 12. 2017 (TV PRIMA 09.45‑11.00),   7. 12. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Přepadení
Dva mladíci přepadli poštu a drží rukojmí, mezi kterými jsou i doktorka Krutinová a doktor Bojan.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Drama se odehrává na poště v Rubavě, kterou přepadli dva ozbrojení mladíci a těžce zranili několik lidí. Drží rukojmí, mezi kterými je i těhotná doktorka Krutinová a doktor Maty Bojan.

61. díl - 11. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.30), opakování: 16. 12. 2017 (TV PRIMA 10.35‑11.55), 12. 12. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Dárek
Na urgentu nemocnice Rubava se odehrává drama v rodině artistů, jeden z nich zavinil těžká zranění dalších dvou.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Dva mladí artisté utrpěli vážná zranění při pádu z velké výšky. Čekalo je skvělé angažmá ve Francii, místo toho teď bojují o život, ale i o důvěru svých nejbližších.

62. díl - 13. 12. 2017 (TV PRIMA 20.15‑21.35), opakování: 17. 12. 2017 (TV PRIMA 09.40‑10.50), 14. 12. 2017 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Všechno jde, když se chce
Co se může stát, když rodiče chtějí rozhodovat o životě svých dospělých dětí.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, R. Zach, M. Němec, I. Chmela, O. Rychlý, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, S. Nováková, L. Zahradnická a další. Režie: L. Kodad.

Ne vždy se shodují představy rodičů s potřebami jejich dospělých potomků, někdy to může mít fatální následky. Stejně jako Davidovo tajemství, o kterém Mery neví.

63. díl -   8.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30),   9.   1. 2018 (Prima LOVE 17.30 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Když můžu, pomůžu
Na urgentu nemocnice Rubava umírá člověk, kterého všichni znali.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Kid a jeho otčím vykradli kostel a honí je policie. Jeden z nich při útěku přijde o život. Rasputin pořád nemá žádné informace o své matce.

64. díl - 10.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 11.   1. 2018 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.40)   Na seznam všech dílů
Na jezeře
Na urgentu v Rubavě musí někdy řešit i neobvyklá zranění, tentokrát uříznutý penis.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Na jezeře dojde k nehodě, převrátí se motorová loď a je několik zraněných, mezi nimi je i doktorka Růžičková. Kromě nich přiváží na urgent muže s uříznutým penisem.

65. díl - 15.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 16.   1. 2018 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.30)   Na seznam všech dílů
Blízká setkání
Na urgentu v Rubavě se doktoři pokoušejí zachránit studenty, kteří se předávkovali drogami.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Studenti se na školním výletě předávkovali tekutou extází. Ne všem se podaří vybojovat svůj boj a přežít. Rasputin se konečně setká se svou matkou.

66. díl - 17.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 18.   1. 2018 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.35)   Na seznam všech dílů
Pády a poklesky
David zachraňuje svého přítele Majka zcela nelegální metodou a Rasputinovi se podařilo nelegální cestou dostat do Rubavy svou matku.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Davidův známý – boxer Majk má opět problémy se srdcem a David mu nabídne možnost léčby v rámci jeho nepovoleného výzkumu. Rasputin zjišťuje, že s jeho matkou to nebude vůbec jednoduché.

67. díl - 22.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 23.   1. 2018 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.35)   Na seznam všech dílů
Hlavně přežít…
Tři mladí lidé... Kdyby byli jen kamarádi, jak si namlouvali, a nebyla v tom láska, nemuselo to skončit tragicky.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Co je příčinou tragické automobilové nehody? Proflámovaná noc nebo zákeřné infekční onemocnění, které může ohrozit i lékaře v nemocnici v Rubavě?

68. díl - 24.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35), 25.   1. 2018 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.35)   Na seznam všech dílů
Spadly z Marsu
Doktoři i sestřičky urgentu nemocnice Rubava musí řešit případ nemocných dvojčat - „vlčích dětí“.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Případ „vlčích dětí“ naruší chod urgentu a zranění těhotné ženy způsobí zase vážné problémy doktorce Krutinové.

69. díl - 29.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.30), 30.   1. 2018 (Prima LOVE 17.20 ‑ 18.30)   Na seznam všech dílů
Poslední šance
Piersing na intimních partiích způsobil mladé dívce komplikace, které málem zaplatila životem.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Řídit po hádce s manželem nebyl nejlepší nápad a odnesli to dva členové rodiny těžkým zraněním, které přivezli na urgent nemocnice v Rubavě, tam také skončila mladá dívka, kterou zase piercing na intimních partiích stál málem život.

70. díl - 31.   1. 2018 (TV PRIMA 20.15‑21.35),   1.   2. 2018 (Prima LOVE 17.25 ‑ 18.35)   Na seznam všech dílů
Žádná měkota
Nelegální zápasy muže proti muži nejsou vždy fair play. Důsledkem toho jsou dvě vážná zranění.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Nepovolené zápasy, boj muže proti muži, černé sázky – to je noční Rubava. Tentokrát se to ale vymkne pořadatelům z rukou a s výsledky rvačky mají plné ruce práce lékaři urgentu rubavské nemocnice.

71. díl -    Na seznam všech dílů
Opravdová láska
Doktor Žák zkolabuje a musí se okamžitě podrobit operaci.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Procházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Ivana je obětí domácího násilí, dlouho to tajila, ale tentokrát jsou zranění tak vážná, že pro ni musela přijet sanitka. Doktor Žák zkolabuje a musí se okamžitě podrobit operaci.

72. díl -    Na seznam všech dílů
Dnes naposled
Místo odchodu na mateřskou dovolenou bojuje doktorka Krutinová o svůj život.
Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017).
Hrají: S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, E. Josefíková, J. Štěpnička, M. Prcházková, B. Kohoutová, S. Nováková a další. Režie: V. Moravec.

Doktorka Krutinová slouží poslední den před odchodem na mateřskou dovolenou a chce si ho užít, jenže jeden z pacientů, kterého ošetřuje, na ni zaútočí. Nepřijde Lucie o dítě…?

Kontakt: ceskeserialy@centrum.cz
Hlavní stránka: ceskeserialy.juk.cz - Mapa stránek - RSS kanál změn na ceskeserialy.juk.cz


České seriály : Dabing Street | Ohnivý kuře | Modrý kód | F.L.Věk | Letiště | Okresní přebor | Redakce | Ohnivý kuře | Kriminální seriály : Vzteklina | Specialisté | Cirkus Bukowsky | Případy 1. oddělení | Kriminálka Anděl | Mordparta | Četnické humoresky | Romantické seriályPoslední modifikace 22.01.2018, 20:15:00

Zásady ochrany osobních údajů

A Běžešelemovací řůčovičky znáte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace